:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pantolon!
blue_belial
11 de kalktım, dukkana yetıseyım dıye gec olmadan, sabah duş aldıkdan sora aceleyle ustume bıseyler gıyıp cıktım
sımdı saat 9:34 ve gıydıgım kot un cogu yerinde mavi boya var yenı farkettım.

gecen yıl odamı boyarken gıydıgım pantolmus!

bre mecnuuuunnn aklın nerdeeee!
ozgur_yasarim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Aga moda bu diyerek durumu kurtarsayd?n ya bari:yikildim:i:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
blue_belial
Big Grin bugun yenı kot gıydım hacı
olan oldu napak Big Grin
ozgur_yasarim
olsun olur böle vakalar takma
blue_belial
oda ıyıdır tabı

ya ev arkadasımın pantolonunu gıyseydım? Big GrinBig Grin hahahaa
ıntıhar ederdım herhalde
d€n!z kısı
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ozgur_yasarim
ya bende istanbuldan gelirken pantolonları valıze koydum bitanede makinenni uzerindeydı aaa buda benim diye aldım attım çantaya geldim buraya pantolanlar kırlendi son bitane kaldı dedimki bunu giyeyim bari elime aldım diğer pantolonuda kırlıye attım bide ne göreyim kız kardeşimin pantolonunu almısım Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin taşlı falan kaldık ortada dışarı çıkmam lazım doğal olarak kirliden aldık pantolonu yeniden giy Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
yani olur bole vakalarBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin::
İLAYDA
Ya ArkadaŞim Takma Kafana Bazen Oluyor BÖyle Şeyler Bende GeÇen Hafta Bİr Kalktim Saat 8,30 İŞe GeÇ Kaldim Hemen Hizli Hizli Gİyİndİm Kapiyi Çekİp Çiktim Kapinin ÖnÜndn Taxİ Ye Bİndİm İŞe Geldİm Her YÜzÜme Bakan GÜlÜnce Farkettİm Kİ Kocaman Pofuduk Terlİklerİm Ve Takim Elbİse GerÇekten Çok Komİktİ Ama Allahtan Masa BaŞindan HİÇ Kalkmayarak Durumu Bertaraf Ettİm...İnsanlik Halİ Oluyor Bazen Takma Kafana
Ara
İLAYDA
Ya Arkada?im Takma Kafana Bazen Oluyor B?yle ?eyler Bende Ge?en Hafta B?r Kalktim Saat 8,30 ??e Ge? Kaldim Hemen Hizli Hizli G?y?nd?m Kapiyi ?ek?p ?iktim Kapinin ?n?ndn Tax? Ye B?nd?m ??e Geld?m Her Y?z?me Bakan G?l?nce Farkett?m K? Kocaman Pofuduk Terl?kler?m Ve Takim Elb?se Ger?ekten ?ok Kom?kt? Ama Allahtan Masa Ba?indan H?? Kalkmayarak Durumu Bertaraf Ett?m...?nsanlik Hal? Oluyor Bazen Takma Kafana
Ara
blue_belial
Smile)) supersınız yaa
kendımı yalnız hıssetmedım valahi Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:39 PM