:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazma Sebebim Oldun...
ROSE
Sayfalar?ma hep izin almadan geliyorsun. T?m benli?inle yerle?iyorsun sat?rlar?ma, i?imde bu kadar yar?mken nas?l oluyorda t?m hakimiyetinle yerle?iyorsun hayat?m?n sat?r aralar?na.

Buna ben mi izin veriyorum bilmiyorum. Aptall?k bu...

Oysa b?t?n bavullar?n? toplay?p gitmi?tin y?re?imden, arkanda oturup a?layabilece?im tek bir hat?ra b?rakmam??t?n, yakmaya k?yamad???m foto?raflardan ba?ka. ??imdeki seni ?ld?rd???m g?n, onlarda t?m de?erini kaybedecekler.

?mr?me ?m?r katt?n ,?mr?mden ?m?r ?ald?n...

Her gece yata??ma yat?p seni d???nd???m gecelerin en yang?nl?s?nda g?md?m seni y?re?ime...

?imdi senden sonra ge?en g?nlerin sonunday?m.

Al??t?m sensizli?e, yok ilk g?n ki ac?m, tatl? bir ka??nt? var yaram?n ?st?nde. Bir tek o zaman geliyorsun akl?ma. ?zlemekten yorgun d??t???m gecelerin sonunda, seninle y?r?d???m?z yollar?n ba??nda ve seninle benim tam ortas?nday?m...

?uursuzca ?zl?yorum seni.

?stedi?im i?in de?il belki sana olan sevgimi biraz daha hak edebilmek i?in bu ?zlem... Tekrar diyorum, yazma sebebim oldun yine.

Belki seni de?il, seni yazmay? seviyorum. Seni ya?amak ?ok zor ??nk?, bana ait de?ilsin. Ama yazmas? ?ok kolay, ??nk? yaz?lar?mda sadece bana aitsin, sadece benim kelimelerime mahkumsun. Bazen noktayla bitiyorsun, bazen ?? noktayla.

Bu aralar yine ?? noktas?n...
Ara
eRCi
Şuursuzca özlüyorum seni.
emeğine yüreğine sağlık o güzel kalemine hiç bir zaman göz yaşı düşmesin rose teşekkürler...
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şuursuzca özlüyorum seni.
emeğine yüreğine sağlık o güzel kalemine hiç bir zaman göz yaşı düşmesin rose teşekkürler...
BEN TEŞEKKÜR EDERİM ERCİ SENDE SAĞOL...BEN BU YÜREĞİ TAŞIDIĞIM SÜRECE NE YAZILARIM SUSAR NEDE BEN ..!
Ara
eRCi
Göz yaşların dinsin ama o güzel yazıların ve yüreğin susmasın rose..
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?z ya?lar?n dinsin ama o g?zel yaz?lar?n ve y?re?in susmas?n rose..
G?ZYA?LARIM DA B? G?N D?NER AMA NE ZAMAN SadSad Y?REK ZATEN HEP KONU?ACAK EM?N OL ERC?...BENDE B?TMEZ T?KENMEZ K?...TE?EKK?R EDER?M TEKRARDAN...

SEN?NDE HER?EY O G?ZEL G?NL?NCE OLUR ?N?ALLAH..
Y?RE??NE NAZAR BONCUKLARI ...Smile
Ara
eRCi
inşallah be rose inşallah ama imkansız...
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:in?allah be rose in?allah ama imkans?z...
?MKANSIZ BAZEN YOKTUR ERC? B?ZE ?YLE GEL?R AMA NE NERDEN GEL?R SANA SEN B?LE ANLAMAZSIN KES?N H?K?M VERME BIRAK ZAMANA..BEN BUNU ANLADIM HAYATIMDA...
Ara
happy yeliz
rosecim yine döktürmüşsün canım benim emeğine sağlıkk süperrr ellrin dert görmesin Smile:SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ROSE
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rosecim yine d?kt?rm??s?n can?m benim eme?ine sa?l?kk s?perrr ellrin dert g?rmesin Smile:SmileSmileSmileSmileSmileSmile
TE?EKK?R EDER?M CANIMSIN SA?OL...Smile
Ara
Stinq
şimdi senden sonra gecen günlerin sonundayım

mükemmeldi arkdasım yüregine saglık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elveda Yaşam Sebebim..... Yorgun Yürek 3 702 07-12-2016, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: Beyaz
  Herseyim Oldun MaSaL 1 471 02-08-2011, Saat: 02:27 AM
Son Yorum: history
  Sen Hiç / "Hiç" Oldun Mu? Hasretiim 2 420 04-29-2010, Saat: 11:56 PM
Son Yorum: Hasretiim
  ÖLdün İçimde Artık,Arama Eski Yerini .. SeRDİD 0 320 04-07-2010, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: SeRDİD
  Kışda Bahar Karanlıkta Güneşim Oldun Yar MaSaL 0 584 03-27-2010, Saat: 11:45 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:40 AM