:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mutlaka okuyun a?k?m dedi?inize bi kes daha a??k olun..
qarisma_ghost
Oturuyorum g?zlerim kapal?, d???n?yorum bir hayal kuruyorum. Seninle bizim ya?ad???m?z evi d???n?yorum. Sabah, ben erkenden uyan?yorum. Haz?rlan?p d??ar? ??kaca??m. Haz?rl?k yapmam?z gerek ak?ama misafirlerimiz var. ?nce g?zel bir du? al?yorum, sonra giyiniyorum. Sen hala daha m???l m???l uyuyorsun. Seni uyand?rmak istemiyorum. O kadar g?zelsin ki bunu sana anlatamam.
D??ar? ??k?yorum arabam?z?n anahtarlar? elimde, otoparka giriyorum ve yava? vaya? araban?n yan?na yana??p kap?y? a??yorum. G?zergah en yak?n market... Gerekli al??veri?i yapmam fazla s?rm?yor. Geri d?n?? yoluna giriyorum. Bir ?ey mi unuttum acaba... Yolun kenar?nda bir ?i?ek?i var. Arabay? sa?a ?ekiyorum ve ?i?ek?iye girerek senin i?in sar? bir g?l al?yorum. Sonra tekrar arabaya, geldi?im yoldan geri d?nerek tekrar eve d?n?yorum. Ve kap?dan i?eri girerken “hayat???m” diye sesleniyorum s?cak ve marur bir sesle.. Fakat sen halen daha g?zellik uykundan uyanmam??s?n. ?i?e?i yan?ma al?yorum. K???k bir not “ uyand?rmaya k?yamad?m “ Bas?ucuna b?rak?yorum. Sana ba?l?l???n bir ifadesi... Mutfa?a ge?ip kahvalt?l?k bir ?eyler haz?rlamaya koyuluyorum. “ A?k?m uyand???nda her ?ey haz?r olmal? “ diyorum kendi kendime.. Biraz domates, peynir, salam.. Kahvalt? sofras?n?n kalabal?k olmas?n? istemiyorum.. Oran?n kalabal??? biz olmal?y?z.. ?ay evet ?imdi ?ay haz?rlan?yor. Hmmm.. Bide rafadan yumurta.. ?imdi oldu... Sofram?z haz?r.. Bu arada senin uyand???n? farkedemiyorum. Oysa seni hissetmek isterdim.. Her?eyinle.. Sessizce ben haz?rl?k yaparken sen arkadan sar?l?yorsun.. “ Can?m benim, seni seviyorum.. “ diyorsun bana “ bende .. bende seni seviyorum...” Mutluyuz ikimizde, ??nk? mutlulu?umuza g?lge d???recek hi? bir ?ey ya?amad?k, ??nk? birbirimize sevgiyle ba?l?y?z, ??nk? bizim tek g?vencemiz yine ikimiziz.. Eeee ne de olsa bu d?nya bizim kendi d?nyam?z, ve bunu biz kurduk. Kendimiz i?in, ?o?uklar?m?z i?in.. Kimsenin mutlulu?umuzu engellemesine izin veremeyiz. Birbirimize o kadar ?ok g?veniyoruz ve o kadar ?ok ba?l?y?yz ki nikah i?lemlerini bile ?nemsemiyoruz. “Off allah?m biz ?imdi haftaya Cuma evleniyormuyuz” diyerek birbirimize g?l?yoruz, sonrada “ ne gerek vard? ki biz b?yle iyiydik” diyoruz. Birbirimize ve kendimize g?veniyoruz...
?imdi i? vakti, seni yaln?z b?rakmak istemiyorum. Masay? toparlamak i?in birbirimize yard?m ediyoruz. “Ke?ke bitmeseydi..” diyoruz birbirimize bak?p ama biz bunlar? s?rekli ya??yoruz. Ben ??k?? kap?s?na do?ru yava??a yakla??rken sen arkamdan geliyorsun. Elimi tutuyorsun s?rekli beni b?rakmak istemez gibi bir halin var. Biraz da yaramazs?n tabi ama bu ?ekilir bi durum.. Bana sk?ca sar?l?yorsun..
“- Ak?ama ge? kalma..
- Peki can?m..
- Biliyorsun misafirlerimiz var...
- H?h?m biliyorum can?m..
- Seni seviyorum can?m..
- Bende ben de seni seviyorum..
- Gitmeni istemiyorum.. Ne zaman bitecek bu i?ler.. Ne zaman seninle....”
Elimi y?z?ne uzat?yorum ve i?aret parma??mla duda??n? engelliyorum..
“ -??? bana ?imdi ?yle bir hediye ver ki hayat?m?n bir anlam?n? oldu?unu, gitti?im yerde ba?ar?l? olmak i?in bir sebebim oldu?unu, ve kendime dikkat edip her zaman geri d?nmem i?in mutlak bir sebep oldu?unu bana unutturmas?n..
- ??te hediyen can?m..”
Yo?un bir dudak temas?ndan sonra d??ar? ??k?yorum.. D?? kap?dan da ??kt?ktan sonra yava??a geri d?n?p pencereye bak?yorum.. Ordan masum bir ifade ile beni izliyorsun.. ?eylece duruyorum bana sanki bir daha geri d?nmeyecekmi?im gibi bak?yorsun.. “?zg?n?m can?m ama bizim ve ?ocuklar?m?zn gelece?i i?in gitmem gerek “ diyorum ve h?zla yola koyuluyorum. Of Allah’?m yap?lacak ?ok i? var.. Ama sen hep akl?mdas?n.. Duda??mda ?yle bir iz b?rakm??s?n ki ne yapaca??m?, nereye gidece?imi, kendime nas?l dikkat edece?imi iyi biliyorum. ?nsanlar sokaklarda, bir adam var ko?uyor.. san?r?m i?ine ge? kalm??.. Bende ge? kalmamal?y?m. ?u gaza biraz daha bassam iyi olacak.. Bir an ?nce gidip i?lerimi halletmeli ve sana geri d?nmeliyim. Ne kadar g?zel bir hayat.. Senin akl?nda ben, benim akl?mda sen.. Evet bu hayat?n g?zelli?inin; senin i?in ben, benim i?in de sen oldu?unu hat?rlayarak h?z?m? biraz daha artt?r?yorum........
......Evet sonunda... Paydos.. Bu g?nk? i? bitti.. Ama ?n?mde ?ok g?nler var.. ?imdi d?n?? yolunday?m.. Fakat o da ne ? Telefon ?al?yor.. San?r?m ge? kald?m..

- Efendim
- Hayat?m nerdesin?
- Yolday?m can?m geliyorum..
- Tamam can?m, seni ?zledim ve misafirlerimiz de geldi..
- Anla??ld? komutan?m..
- Hmmm.. Bunun bir de cezas? olacak tabi..
- Anla??ld? komutan?m..
- Seni bekliyoruz..
- Tamam can?m geliyorum. “
Allah?m nas?l ge? kal?r?m.. bir an ?nce gitmeliyim.. H?z?m? artt?r?p vitesi y?kseltiyorum.. ?al??t???m i? alan?n?n s?n?rlar? i?erisindeyim. Yol karanl?k.. Ne bir sokak lambas? ne kar??dan gelen ne de beni takip eden bir ara? var.. Daha fazla ge? kalmamal?y?m.. Bir vites daha yukar?.. san?r?m bu d?rt oldu.. Hmm dikkatli olmam gerek.. San?r?m bu yoldan bir tanker ge?mi?.. Yolda boylu boyunca uzanan bir ya? ?eridi var.. Arada bir ?erit kesiliyor tekrar ba?l?yor......Aman Allah’?m....
.......O hi?bir ?eyden habersizdi.. Bildi?i tek ?ey a?k?n?n yolda oldu?u ve her an i?in kap?y? a?abilece?iydi.. Misafirleri ile ilgilenmesi gerekiyordu.. Ablas? gelmi?ti e?iyle birlikte... Tatl? bir muhabbetin ortas?ndayd?lar.. Birden bir kap? sesi duyar gibi oldu.. Yerinden f?rlad? a?k?m geldi diye.. Ama yok! gelen kimse yoktu.. Ablas? sordu ne oldu diye.. “Hii? sadece kap? a??ld? sand?m..” ama gelen yok!.. ?zg?n bir tav?rla tekrar kalkt??? koltu?a geri d?nd?.. ?n?ndeki sehpaya g?zleri dald?.. Ve derin bir i? ?ekti.. “Off neden bu kadar ge? kald??” ??inde nedenini anlamad??? bir endi?e vard?.. Ablas? “
- Neden bu kadar heyecanl?s?n bu ak?am bakal?m
- Hii?
- Pek te hi? de?ilmi? gibi
- Evet
- Nedir? Bir m?jdemi var yoksa
- Nerden bildin ablac?m?
- Sadece tahmin ettim. Bende m?jde verece?im zaman b?yle heyecanlan?r?m
- Evet bir m?jdem var. Yani asl?nda bunu ona d?n ak?am s?yliyecektim ama S?yleyemedim bu m?jdeli haberi sizinle beraber vermek istedim. Yani en az?ndan s?ylerken g??l?k ?ekmemek i?in
- Nedir m?jden? Bizi bekletmezsin herhalde ger?i ben tahmin eder gibi oldum ama sen yinede s?yle
- Evet su bence de s?yle bende merakland?m iyice
- ?eyy.. Bir ?ocu?umuz olacak
- Ne kadar g?zel ama bunu ona s?ylemek bu kadar zormuydu?
- Heyecan ablac?m heyecan
K?sa bir sessizlik oldu ve g?zleri yine ?n?ndeki sehpaya dald?.. Yine bir i? ?ekti ve kendi kendine
- Yolunda gitmeyen bir ?eyler var
- Ne gibi?
- Bilmiyorum.. ??imde hen?z anlam veremedi?im bir h?z?n var
- Sanki bir ?eyler olacak gibi sanki.. sanki.....
- Dert etme bu kadar Su bende bir erke?im o da ?imdi senin yan?nda olmak i?in can at?yordur.. Sab?rs?zlan?yordur.. Hatta her an i?in kap?dan girebilir..
Yine bir sessizlik g?zleri yine sehpa da bir i? ?eki? daha “ Ne oldu ni?in hala gelmedi? “ Bir anda sehpa da odaklanarak g?z bebekleri b?y?meye ba?lar.. Ruhunun derinliklerinden gelen o ac? kalbine t?pk? bir b??ak gibi saplan?verir.. Art?k h?z?nden eser yok.. Y?z? kas?lmaya ba?lar.. Ellerini titreyerek g??s?ne do?ru g?t?r?r ve kendine t?pk? sevgilisine sar?l?yormu?cas?na s?k? s?k?ya sar?lmaya ba?lar ve k?s?k ve h?zl? bir ?ekilde nefes almaya ba?lar.. Ablas? ve eni?tesi ?a?k?nl?ktan dona kalm??t?r.. Her ?ey bir anda olur.. Ac? giderek art?yor.. Y?z?ndeki ve nefesindeki kas?lma hat safhada, bu s?rada a??z?n? sonuna kadar a??p ba??n? yukar? kald?r?yor.. ???l?k atmak istiyor fakat sesi ??km?yor.. G?zlerindeki bu?ulanma ya? damlalar?na d?n??t? bile yava??a yanaklar?nda s?z?l?yor... Ablas? b?y?k bir refleks ile yerinde f?rlay?p omuzlar?ndan tutuyor.. Ve geri d?n?p e?ine “
- ?abuk bir kolonya su falan bir ?eyler getir..
- Allah’?m Su ne oluyor..
- Su yalvar?r?m cevap ver..
- Titremeye ba?lad? ?abuk oll
- Su konu? beninle kendine gel ne olur..
Ve yava? yava? g?zleri kapanmaya ba?lar.. Nefesindeki ve y?z?ndeki kas?lma yava??a yumu?ar ve sanki son nefesini verircesine bir nefes b?rak?r d??ar? do?ru.. Yava??a koltu?un ?zerine y???l?r.. “ ??te kolonya geldi.. “ Ablas? ne oldu?unu anlamadan ellerine bileklerine aln?na kolonya s?rmeye onu kendine getirmeye ?abalar ama nafile “ Su “ der bo?uk bir sesle g?zlerini a?maz a?amaz.. Sa? elini hem korkuyla hemde titreyerek boynuna uzat?r.. “ Aman Allah’?mmm!!!! “ “ Suuu!!” diye bir ???l?k atar.. “ Olamaz hay?r bu olamazzz “ fakat oldu. O ?ld?.. Nas?l yada nerde ?ld???n?z ?nemli de?ildir.. ?nemli olan bir ?ey varsa o da ?ld?kten sonra nereye gidece?inizdir..
Bu arada o! O bir daha o eve hi? gelemeyecek.. Ve belki de hat?rlayaca?? tek ?ey ac? bir lastik sesi.. Hepsi bu kadar.. Birbirini delicesine seven iki insan art?k asla ayr?lmayacaklar.. Hep beraber, hep birlikte olacaklar.. Ve orda sevdiklerini sevenlerini bekleyecekler.. Onlar art?k sonsuza dek beraberler ... Ve mezar ta?lar?nda d?nya yok olana dek “?yle birini sev ki sen ?l?nce o ya?amas?n ” Yazacak....

qarisma_ghost____

ben okudum g?zlerim doldu yorumlar?n?z? bekliorum.....
Ara
protoryuss
ben okudum g?zlerim doldu yorumlar?n?z? bekliorum

gertcekten de g?zel bir hikaye yorumuna bende kat?l?yorum yaln?z b?le bir y?z y?lda biraz zor degilmi b?yle bira?k? bulmak
tabi her ?eyin zor olan? makbulm?? o da ayr? bir konu neyse
ara?t?rman ve payla??m?n i?iin sogolas?n karde?..sayg?lar der pro..Confusedmiley20:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Kadar Sevebilirmisiniz ?...LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN......! €BeRimSin 7 786 06-01-2022, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  mutlaka okuyun çok kötü bişey :(.(:( verruckt 16 1,401 04-14-2022, Saat: 03:05 AM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka okuyun a?k?m dedi?inize bi kes daha a??k olun.. qarisma_ghost 12 1,077 04-05-2022, Saat: 07:25 PM
  Akrep ve Ahtapotun Dillere Destan Aski(Mutlaka Okunmal?) >As!_M€L€q< 11 1,097 03-31-2022, Saat: 06:28 PM
  Sevgilisinin Duygusuz Olduğundan Yakınanlara... (Okuyun Ama Ağlamayın!) Son Noktam 1 848 04-06-2012, Saat: 08:13 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:42 PM