:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda onu görünce neşem yerine geliyor.
EndLess
malesef kımse dıyorum

yok pardon !sheıtan! ı gorunce nesem yerıne gelmeye basladı
Ara
!Sheitan!
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:malesef kımse dıyorum

yok pardon !sheıtan! ı gorunce nesem yerıne gelmeye basladı

eyw kanka :yikildim: :yikildim: ne yalan söliyim bende seni ilk gördüğümden beri kanım ısındı :yikildim: :yikildim: Confusedmiley17:
Ara
EndLess
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eyw kanka :yikildim: :yikildim: ne yalan söliyim bende seni ilk gördüğümden beri kanım ısındı :yikildim: :yikildim: Confusedmiley17:

yaw kardesım bende ne yalan sölıım senı öz kardesım gıbı sevdım :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: aynı öz gardasım olsan bu kadar sevemesdım :yikildim: :yikildim: :yikildim: valla sana kardesım dıyebılırmıyım :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
MorciveT
!Sheitan!, вυя¢υм, ѕqρα кJмя, )(€ugM@_)(@, -x-x-, 2ba, :.GöZyAşI.:, Admin, akbaba, ALBAY_CAT, alive and dead, aman_be, AsLı, aso_41, Balım0083, benkenan, blue_belial*, By_Deived, by_kissme, cadım_, captain__black, carizma31, cesur yürek, Chatlak_GirL, ciklet.manileri, CReATuRE, Cyber_, d€n!z kısı, deepbLue_, delidolu, deli_kanli, dengesiz, derya demircioğlu, deryalım, destiny `s girl, Diddy, djseninim, dj_cansel53, düzceli aşık, emrelice, eRCi, ESARET*, esrar gözlüm, EyLuLce, EYVALLAH*, e_z_o_m, fenerli_1907, flora, G l s M, GaSt, glikoz_21, gokhanbjk59, goshtrider, Gozde_5590, gri_tanrı, gsli_kiz, gzm-aşık, hakan2796, hayalet_kral, hkn, ibra_HE_m, InsensItIve, jeliboOn, karçiçeği, kemalettin bal, KuzeN, Lacrimosa, lady melis, laneth, lazkizi, makina65, martial, MasaL_perisi*, mavilim, mean_girl, mefree_26, Melek06, melik, MeLo, merty, MorciveT, ORÇUN, papatyam, PCKoPaT, pelincelik, pergola, Qetesh, qisemm, raace, ROSE*, saçaklıcadı, sanalım, sarkuysanlılar, senem albayrak, senemmmmmmmm, seninim55, serkantanlasi, Serseri127, SevDa YürekLi*, sevgi nehri özlem, sevimsiz, sibel, soul, soyle, spinoza66, suuskuun19, SweetCandy, the man, turgay_21, Tutsak, uslanmaz_genc, veda_BUSESİ, volki, YABANCI, yakamozxxx2006, YARGIÇ*, ZaMaN PeR!S!*, _ALONE_S@HR@M_, °¤(MiNik_P€Ri!i)¤°[url=http://www.duygusuz.com/forum/member.php?u=4926][/url]
Ara
!Sheitan!
yani bugün online olanların hepsi ölemi Big GrinBig Grin
Ara
MorciveT
Yani SmileSmile

Forum ailesi nasıl olsa bilyor ben muziplik olsun die yazdım Smile
Ara
EndLess
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yani SmileSmile

Forum ailesi nasıl olsa bilyor ben muziplik olsun die yazdım Smile

bencede en dorusunu yazmıssın bız kısısel olarak dusundugumuz ıcın ısım verdık

aslında ne yalan sölııım en cok nesemın yerıne geldıgı zaman melek06 nın forumda oldugu zaman Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
Melek06
bide sheitan aziz deniz kısı dj seninimSmile
Ara
Rüya Güzeli
sagopa kajMERT Big Grin Hep güldürüyo beni
Ara
ѕqρα кJмя
:p

Kafa kıyak n yazdıın farknda deiLsn gaLba? Big GrinBig Grin

bni görnce sewindiine eminsn demi?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üsttekinin yerine geçseydiniz ne yapardınız? PrinceSs 17 1,192 04-12-2022, Saat: 01:32 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşkım yerine Ne kullanırsınız ? lover 47 2,457 04-07-2022, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: wildfang
  elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn..... GCLRNFNS 1,170 20,439 11-04-2015, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: acemhe
  Üstteki üyeyi Görünce Aklınıza Ne Geliyor Melek06 243 6,851 10-21-2015, Saat: 07:59 AM
Son Yorum: Beyaz
  Üstteki Üyeyi Görünce Aklınıza Ne Geliyor? tatlı_cadı 216 7,845 10-16-2015, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 07:27 PM