:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalbi olanlar okumas?nn
d€n!z kısı
Evvel zaman..Tarihi bilinmez ama ozamandan buyana b?y?klerimizden dinleriz.??nk? ders al?nacak bir hikaye..

Y?ksekokulda okuyan gen? bir k?z ya?murlu bir havada evine d?nerken yan?na l?ks bir araba yana??yor.??indeki bay gayet yumu?ak y?zl? ve kibar bir ses ile
-Han?mefendi dilerseniz sizi evinize b?rakabilirim diyor.
K?z bu kibar teklife kibarca - Hay?r te?ekk?rler ?uradan dolmu?a binip gidece?iz zaten dedikten sonra bakmadan yoluna devam ediyor.
Tam dura?a yakla?m??ken o araba tekrar k?z?n yan?na yana??p
-Han?mefendi l?tfen binin.Bak?n bu ya?murda ula??m?n nekadar zor oldu?unu bilirim.?nan?n k?t? bir niyetim yok.Bende sizin gibi bu okulda okudum ve bak?n ?imdi bir i? sahibiyim.Sizi anlamasam bukadar ?srar etmem. Diyor.
K?z biraz tebess?m ettikten sonra teklifi kabul ediyor.Arabaya bindikten sonra Kibar beyefendi yine ayn? edayla eviniz netarafta diye sohbete ba?l?yor.Sohbet uzuyor ??nk? k?z?n evi o?lan?n gidece?i y?n?n tam tersi ve ?ehre uzak bir kasabada.Bu sohbet s?ras?nda k?z ondan bir elektrik alm?? olmal? ki arabadan inerken telefonlar?n? kaydetmeyi teklif ediyor.
Evet k?z?m?z evde ve o?landa tekrar ?ehre d?nmek i?in yola ??k?yor.O g?nden sonra k?z hep eve d?nerken g?zleri s?rekli o arac? ve o etkilendi?i genci ar?yor.
Aradan 3-4 g?n ge?ince k?z?n birden akl?na d???yor.Etkilenmi? oldu?u ?ocuk acaba kendini be?enmedi mi yada ?lesine birimiydi yada amaaan o beni aras?n gibi d???n?rken haftasonu geliyor.Bak?yorki o?lan aram?yor k?z onu aramaya karar veriyor.Telefonu uzun uzun a?l?yor fakat a?an kimse olmad??? i?in tam kapat?rken a?lamakl? bir bayan sesi a??yor telefonu.K?z o?lan? sormak i?in arad???n? ve ona ula?amad???n? s?yl?yor.
Telefonu a?an o?lan?n annesi ?u s?zleri s?yl?yor.
-K?z?m, o?lum ge?en hafta yukar? kasabadan gelirken trafik kazas?nda can verdi.Bizde ne i?i oldu?unu bilmiyorduk orda.Gitti yavrum diye feryat fidan telefonu kapat?yor.K?z tabi ?ok i?inde.??nk? oraya kendisini b?rakmas? i?in gelen ?ocuk d?nerken trafik kazas?nda can veriyor.K?z ?yle bir bunal?ma giriyorki bu olaydan tamamen kendini sorumlu tutuyor..
Aradan birka? g?n ge?ince k?z dayanamay?p tekrar o numaray? ar?yor ve adres istiyor kad?ndan.O?lan?n evine gitti?inde b?t?n olaylar? ba??ndan sonuna anlat?yor ve kendini sorumlu tuttu?unu s?yl?yor.Bu nedenle bunal?mda oldu?unu korkulu kabuslar g?rd???n? s?yl?yor.Annesi ise biraz daha rahatlam?? ve sakin bir sesle -sen g?nl?n? ferah tut k?z?m.Allah verdi Allah al?r can?..diyor.
k?z tam evden ??karken son bir ricada bulunuyor annesinden..
-teyzecim l?tfen beni k?rmay?n.Onu yar?m saatlik g?rmeyle ?ok sevmi?tim.Bana ondan kalan bir?eyi hat?ra olarak verebilirmisiniz diyor.Annesi de ona o?lunun og?n giydi?i g?mle?i veriyor.K?z al?p ?antas?na koyar koymaz evin yolunu tutyor.Eve geldi?inde bir bak?yorki g?mle?in yakas?nda bir iki damla KAN izi var.
?a??r?yor ve birazda korkuyor.Neyse diyor kad?nca??z ?z?nt?s?yle nas?l y?kad???n? bilmemi?tir deyip kendisi tekrar onu bir g?zel y?k?yor.??kar?p ?t?l?yor ve ak?am yatarken yast???n?n alt?na koyup duas?n? ediyor.
o gece herzamankinden daha korkun? bir r?yayla uyan?yor ve yata??ndan f?rl?yor k?z.ama tela?la g?mle?in hala yas???n?n alt?nda oldu?unu unutuyor.Sabaha kadar korku dolu dakikalarla ge?iyor.Sabah akl?na gelen ilk ?ey g?mle?i g?t?r?p gei vermek ama bir bak?yorki kendi elleriyle y?kay?p ?t?ledi?i g?mlekte ayn? KAN izleri..Biranda ???l?k at?yor.Ve o anda ?uurunu yitiriyor ve art?k akl? gelgit olan k?za ne doktorlar nede ba?kalar? ?are bulam?yorlar.
Bir zaman sonra k?z?n ailesi ?ok usta bir hoca ad? duyuyorlar.Doktorlar?n bile ?are bulamad???n? belki o hoca bulur diye kalk?p ba?ka bir ?ehirde yola koyuluyorlar.
Var?nca k?z? i?eri ?a??ran hoca direk Buyur .... K?z?m diye yan?na al?yor.
K?z yine hocaya ?a?k?n bak??larla -ad?m? nerden bildiniz .. diye soruyor.Hocan?n cevab? net.ben bilirim k?z?m.iman etmen yeterli diyor.Neyse ..
Hoca k?za bika? soru sorduktan ve t?ts?s?n? yapt?ktan sonra g?mlekle ilgili sorular sormaya ba?l?yor.
HOCA - K?z?m bak g?mlek ne renkti ?
KIZ - Beyaz Hocam..
HOCA - Peki k?z?m eminmisin iyice y?kand???na
KIZ - Eminim hocam.Hatta annem ertesi g?n kendi elleriyle tekrar y?kad? ve sonra yine ayn? oldu.
HOCA - Peki annen y?kad?ktan sonra kan izleri gitmi?miydi k?z?m...
KIZ - Korkuyorum Hocam..Bakamad?m..
Hoca g?mle?i ister.Al?r ve biraz inceledikten sonra..Evet K?z?m hakl?ym??s?n KAN lekesi gitmemi?.
Peki K?z?m Son Bi Soru
Bunu neyle y?kad?n?z
KIZ - deterjanla hocam
HOCA - E be k?z?m E be k?z?m..ACE yle y?kasana be yavrum :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
SesSiZ_R?ZGaRr
hehehheh yaa baslari cok acikliydi sonunda batirmis Big Grin
Ara
İLAYDA
Yaa Tam AĞlama Moduna Gİrdİm Bİrden Çikana Bak Ace Eh Yanİ GÜzel SaĞol
Ara
d€n!z kısı
beyendiğinize sevindimBig GrinBig Grin
ace
ceremi
heheheheh cok sağol güzeldi...
Ara
d€n!z kısı
sen saol okuduğun içinSmile
NyxeM
Smile Güzelmiş.. Başarılı Çalışma Wink Tşkler.
Ara
___@sL?___
alllaaaaaaaam şok üstüne şok...SmileSmile
güselmişş saoll
Ara
€BeRimSin
kaLbim Yenik Düştü Smile
blue_belial
eshedu en laaaa ilahe illaaahhhh
Big GrinBig Grin

bunu ben 11 yasındayken hocamız anlatmıstı bıze
butun mıllet tir tir titriyoduk sonunu duyana kadar Big Grin