:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susuyorum
Firari Fırtına
Susuyorum

Ne keyifle okudu?um ?iirler ezberimde, ne de ba??ra ?a??ra s?yledi?im ?ark?lar?n s?zleri. Dalg?n g?zlerle y?r?d???m caddelerde kayboluyorum.

Sonsuz bir inatla sar?ld???m radyodan gelen o harika melodilerin de tad? yok? Peki ya o ya?murda iliklerime kadar ?slanmalar?m? kim ?ald? benden? Bilmiyorum!

Susuyorum art?k... Sustuk?a susuyorum. Sustuk?a, ?zerime gelen insanlardan kurtarmak i?in ruhumu, suskunlu?uma sar?l?yorum. Ama yine de saplan?yor y?re?ime baz? kelimeler. Baz?lar? da ac?t?yor ?stelik…

Sessiz geceler benim i?in s???n?lan bir liman sanki. Kendimi bulup bulup kaybetti?im karanl?kta, ??yle bir u?rad???m kelime hazinem de bir anlam ifade etmiyor. D???n?yorum da bu g?ne kadar hep; gibi yazm???m, gibi okumu?um, gibi s?ylemi?im ve en ?nemlisi; gibi sevmi?im...

Elbette hi?bir ?ey, ben ol deyince olmaz. Bunu biliyorum ama zaman da ge?iyor h?zla. T?kenmez sand???m b?t?n s?zler bitiyor ve ben de yava? yava? t?keniyorum... Onca y?ldan sonra; hayata dair ne kald? ki elimde? Kocaman bir hi?! ?yleyse neden bunca ?aba, neye bunca isyan?

?yle anlams?zki ya?ad???m hayat. Her ?ey az sonra ger?ekle?ecekmi? gibi duruyor,
elimi uzat?yorum tutmak i?in, kayboluyor. Benim d???mda kopuyor b?t?n k?yametler
ve ben kendime uyan bir k?yamet be?enmiyorum…

Kalbime bir kur?un s?kacak g?n?ll? katilimi ar?yorum ya da y?re?ime su serpecek elin sahibini... Topra?a ate?i d???recek, denizi yakamozlarla s?sleyecek sesin sahibini… Art?k basit ?eyler bekliyorum ya?amdan. ?rne?in, kimselerin bilmedi?i s?rlar?m olmal? ?l?rken... Kimselerin gitmedi?i sokaklar?m olmal?... ??imi
kanatan ?zlemlerle ya?lan?p, sonra da sessizce gitmeliyim bu d?nyadan.

??te yine susuyorum; siyah bir geceye d?n?yor her an?m ve okudu?um her ?iir
kanat?yor yaralar?m?. ??imdeki ?ocuk ?l?yor... Yalanc? g?l?mseyi?lerle beni ciddiyete ?a??ran insanlar? da ?nemsemiyorum. Elimden kay?p gidenlerden korkmad???m? bilmiyor ki hi? biri…
İLAYDA
EmeĞİne SaĞlik Firtina
Ara
eRCi
6984f66e75.jpg

Teşekkürler fırtına yüreğine emeğine sağlık.....
bilgeis
fırtına nerde bilen var mı SadSadSad
Firari Fırtına
Yorumlar i?in t?k. ederim ....

Bilge burday?m ?uan , geceler uzun ...

Sevg ...
angela
emeğine sağlık fırtına çok güzel
Ara
Firari Fırtına
Teşekkür ederim....
ROSE
BUGÜNLERDE SUSMAK BENDE DE DERİN YARA FIRTINA ..
SUSUYORUM ..SUSUYORUM...
İYİMİ YAPIOM KÖTÜMÜ BENDE BİLMİYORUM..
GÜZEL YAZI TEŞEKKÜRLER..
Ara
Firari Fırtına
Sizecevap yazacağım uzun uzun ... şimdi değil ama ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Sonraaaaaaaaaaaaaaa
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:49 PM