:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Yalan Yoku?u
Firari Fırtına
Sevgisizlerin eseri elbette .

G?n be g?n ge?en bu ?mr?n , ihalesini ald?m kendime . Biran yok sand?m seni oysa sen yalanlardan bir yoku? gibisin taa uzaklarda . G?remiyorum , dokunam?yorum , seslenemiyorum sana . Sen ise zaten bilmiyorsun beni . Bilsende ge? oldu san?r?m .

Bir ?m?r bir ya?am nas?l ge?er b?yle . Yoku?lar dik ve ?are yok dizlerimde . ?m?r dedi?in kalmad? bende be yalan d?nya . Durum anla??l?r bir vaziyette ve ben yokum ki !!! Sen olas?n .... Benlerde ben olmayana senler yak??maz zaten .

Koskoca bir yalanm??s?n y?re?imde , neye yarar sevmi? bu deli g?n?l seni , sorgusuz sualsiz . Yaz?k ama ne yapars?n sevmi? sevmi? . Bir yalan yoku?u olmu? ?mr?m?z ..

Sevg ...
Ç@RŞžI EMRAH
gÜzel OlmuŞ PaylaŞimin İÇİn TeŞekkÜr Edrİm
Ara
bilgeis
su akar yoku?lardan hep basamak basamak...
benimse al?n yaz?m yoku?larda susamak........

der necip faz?l.....ve ne g?zel der..

yoku?larda susuyoruz... bazen sevgiye,bazen umuda,bazen mutlulu?a......daha nelere nelere...
susuzlu?umuzu giderecek,bizi dinlendirecek bir kalbin kuca??na ne zaman d??ece?iz acabaConfusedmiley25: bilmiyorum....

okumak g?zeldi...y?re?in dert ?ekmesin f?rt?na g?n?l:$

MasaL_perisi
Teşekürler Fırtına...Smile

Bilmiyorum umarım kızmasın ama bir alıntıyla cevap vermek geldi içimden...
Güzel yüreğine sağlık arkadaşım...Smile

Evvel zaman içinde zaman hep vardı ki evvelindede şimdide...

Bir masal yazdım evvel zamanın şimdisinde.Oturdum kendi yazdığım masalın yalanına inandım bir de..
Sonra "gerçek" geldi ansızın neler oluyor burda diyerek öfkeli hesap soran tavrıyla.
Hiiç masal işte dedim.. Biraz ürkek ve utangaç tavrımı giydirerek sesime..

Anlat bakalım dedi "gerçek" şu masalını birde ben dinleyim..

Acıtırım bak seni ve hayallerini diyerek o büyük cesaretiyle..

Başladım anlatma
ya;

evvel zamanın şimdisinde aşk ülkesinde düşler aleminde bilinçsizce dolaşan bir kalp varmış..
Bu kalp ki sevmekten başka birşey öğretilmeyen zavallı varlığıyla birgün bir yalanla karşılaşmış ve Yalana aşık olmuş.

Yalan tüm hünerini sergileyip "kalp"i kendine tutsak etmeyi başarmış.Kalp de tüm sevgisini esirgememiş Yalandan.Ama yalan aşkı da kandırıyormuş.
Çünkü inanmazmış sevgi denen gerçeğe ve tüm gerçeklere..

Ve birgün Yalan tüm kişiliğiyle Aşka seslenmiş....Sen aslında hiç yoktun benim için.Ben Yalanım tabiatımda yalan demiş.Seninle biraz eğleneyim istedim sende bana inandın.Sana sevgiden başka birşey öğretmedilermi demiş huzursuz eden bir gülümseyi takınarak.

Gerçekle barınamadığımı hatta gerçeği hiç sevmediğimi söylemedimi sana kimse demiş.İlk kez bir iyilik yapıyorum ve sana söylüyorum ki sevmeye inanmam, gerçeğe inanmam çünkü ben yalanım yani kötüyüm demiş.İlk kez doğruyu söylerek......

Ve AŞK duydu
klarına yenilmiş olmanın verdiği şaşkınlıkla hala ağlayarak "sevmenin"yalan olamayacağını söylemiş ama nafile ki bir"YALANA"duygularını teslim etmiş bilmeden.

Ve "GERÇEK" takındığı en sert tavrıyla vede acıyarak hatta acıtarak masalı bölmüş ve söze girmiş...Ey "AŞK" sen hiç uslanmazmısın "YALAN"a gönül verilirmi sende yalan olursun işte böyle demiş.AŞK yaptığı hatayı anlamış ama ne fayda çok kırılmış bir kere.Ve ogün bugün AŞK'ın adı YALAN'LA anılır olmuş işte.....buna en çok GERÇEK üzülmüş...
Ara
carpediem
g?zel ?iir'ler
Firari Fırtına
Bu kadar değildi ... Olması gereken yüreğimi tam koyamadım yerine ... Yorumlarınız için tşk. ederim . Keyfim yok ama iyiki sizler varsınız ...!!!

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Yine Bana Yalan Söyledi Firari Fırtına 23 1,607 04-10-2022, Saat: 02:45 AM
Son Yorum: wildfang
  sadakat yalan olmu?....... bilgeis 2 600 04-04-2022, Saat: 01:43 PM
  yalan........ bilgeis 1 435 04-01-2022, Saat: 05:19 PM
  Sevginin Yalan Yüzü Firari Fırtına 8 639 10-01-2007, Saat: 03:46 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Yalan s?yl?yorum inan... bilgeis 2 513 11-16-2006, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: bilgeis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 01:10 AM