:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevdi?im..........
bilgeis
.......................
Firari Fırtına
Ağla Gönlüm .....

Bitimin en uç noktasında yaşar iken ağla gönlüm . Gülmek varken bu yaşamda ağla gönlüm . Yakışmıyor bize gülmeler . Nede olsa dökülen yaprak değil İnsanlar ve gelen o zehirli zamanlar .. Ağla gönlüm ağla ...

Gidişine bir lafım yok lakin , dönüşlerde unutmaki bende olmayacağım burda ..

Sevg ...
bilgeis

Ağla Gönlüm .....

Bitimin en uç noktasında yaşar iken ağla gönlüm . Gülmek varken bu yaşamda ağla gönlüm . Yakışmıyor bize gülmeler . Nede olsa dökülen yaprak değil İnsanlar ve gelen o zehirli zamanlar .. Ağla gönlüm ağla ...

Gidişine bir lafım yok lakin , dönüşlerde unutmaki bende olmayacağım burda ..

seven insan gider mi Confusedmiley25: bilmiyorum..ben olsam şahsen hiç gitmezdim.......ama yazı

bu ya işte...o gidiyor :$

ne demiştik ahhh ! yazdıklarımızı yaşamayız.......iyiki de yaşamamışım bu gitmeyi..........yoksa bir gitmeyi daha kaldıramaz bu gönlüm........

sağol canım ya sen de ne güzel anlatmışsın :$
Firari Fırtına
Ağla derken , bir tuhaf oluyordu içim , Oysa o ağlıyordu sanki .. Aslında ağlamıyordu , gittiğine yanıyordu . Mecbur gidişine ... Ben ise onu anlıyordum . İlk defa SadSad

Sevg ...
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A?la derken , bir tuhaf oluyordu i?im , Oysa o a?l?yordu sanki .. Asl?nda a?lam?yordu , gitti?ine yan?yordu . Mecbur gidi?ine ... Ben ise onu anl?yordum . ?lk defa SadSad

Sevg ...

Sad mecbur gidi?...........

ve ilk kez anlamak...........tam anlad???n? anlad???nda kaybedersin onuSad Sad Sad

kaybetmenin olmad??? sevgiler ya?ayal?m............Smile
Firari Fırtına
Zor olanda bu yaa ...
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zor olanda bu yaa ...

en g?zel a?k zor alan derler f?rt?na g?n?l.........ben inanm?yorum ona Confusedmiley13: en g?zel a?k doyas?ya ya?anand?r bence........ertelemeyelim a?klar?m?z?.........

nas?l olsa sen f?rt?na g?n?ls?n......esersin.. esip a??l?rs?n ba?ka g?klere.....ba?ka bulutlarda ba?ka ya?murlar biriktirirsin ba?ka topraklara.......
Firari Fırtına
Bu kadar mı kolay sanırsın sen aşkı ... Yada unutmayı unutulmaları .??

Yoo yooo bazen esmiyo işteeee SadSadSad
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu kadar m? kolay san?rs?n sen a?k? ... Yada unutmay? unutulmalar? .??

Yoo yooo bazen esmiyo i?teeee SadSadSad

yok yaa.....:'( asma surat?n?.unutmak unutulmak ?ok ac?....ve ?ok zor....evet kolay de?il ama ne yapacaks?n peki........neyse f?rt?na g?n?l a?k konusunda en son konu?acak ki?iyim san?r?m:'(

in?allah en g?zel esintiler seninle olur.......
Firari Fırtına
Kaçamak cevaplar ...ok ..Konu kapanmışdır ....

İyi paylaşımlar ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sen bilemezsin benim seni nas?l sevdi?imi bilgeis 18 1,361 04-06-2022, Saat: 09:28 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 03:14 PM