:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tan?ml? Sen Beni Gitti Zannettin..
Stinq
Ben gittim, sen beni gittim zannettin... Oysa ben gitti?im halde b?rakm??t?m bir ?eyleri sende ve senden bir ?eyler kalm??t? istemeden de olsa bende...
Ben gittim... Oysa bir o kadar hayal b?rakm??t?m sende. Bende ise yaralar kalm??t? o b?y?k a?k?m?zdan. Sen, kald?n benim gitti?im yerde. Bense bensiz gitmi?tim senden...
Bir o kadar uzun, fakat tek haneli rakamlara sahip ge?mi? y?llar?m?z.
D???nd?k?e…
Hat?rlad?k?a…
Unutmad?k sevgi s?zc?klerimizi belki. Fakat kaybolduk b?y?k hayallerin aras?nda. ?imdi… Senden bana geriye kalan bir s?r? yara ve parma??mda bir yemin halkas?n?n derin izi.
Kalbimde bir sevda yan???…
Y?klemi olmayan c?mleler… ?znesi olan, ba?? olan sonu olmayan t?mceler. Bir ?eyler var… Her f?rsatta seni bana hat?rlatan. Beni zorlayan. Ve ?zerimde g?zlerin…
G?zlerini ?ek ge?mi?imin ?st?nden. Ben sende de?ilim art?k. K?r?k hayallerimin ?st?nden ge?ip durma, hat?rlatma bana seni. D??lerim de terk etti beni. ?imdi kimsesiz ve cebinde bir hayali bile olmayan biriyim.
S?rt?mda y?llar?n vurdu?u k?rba? izleri… S?zan birka? damla kan… Parma??mda bir yemin halkas?n?n derin ?eridi. Senin i?in biriktirdi?im gelecek d??lerim, gelemeyecek durumda. A??r hasarl? hayat?m kullan?lamaz raporu ald?. Kalbim a?k yollar?ndan men edildi. ?imdi bakam?yorum ba?ka bir g?ze. Bir ba?kas?na can diyemiyorum. Ald???m solu?a benzetemiyorum kimseyi.

Sen de git art?k benden..
?ek g?zlerini ?zerimden..
Bende senden kalan yaralar, parma??mda bir yeminin belgesi...
Kalbim sevda yan??? birinci dereceden..
Bitmeyen c?mleler, sonu gelmeyen geceler..
Git ne olursun…
Art?k sabahlar do?sun...
Bende senden kalan yaralar, sende benden kalan ne varsa; bize ders olsun!..
Hadi git…
Ne duruyorsun…
Ara
milagros
Gözlerini çek geçmişimin üstünden. Ben sende değilim artık. Kırık hayallerimin üstünden geçip durma, hatırlatma bana seni. Düşlerim de terk etti beni. Şimdi kimsesiz ve cebinde bir hayali bile olmayan biriyim.

paylaşımın için teşekkürler ....emeğine sağlık...
Ara
Stinq
tesekkur ederim arkdasım begenmene sevindim
Ara
mscxcs
eline yüreğine sağlık....
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aldı Gitti ZeNiTH 2 503 04-14-2022, Saat: 07:30 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 368 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,567 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  say ki bu kadın gitti.. MASAL BİTTİ.. yaraliyureq 7 454 04-11-2022, Saat: 01:49 AM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 624 04-09-2022, Saat: 10:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:04 PM