:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sessiz bir sava? var...
eRCi
Yanl?zl???n demirden bir parmakl?k oldu mu hayat?nda ? O demirlere ellerini kanat?rcas?na sar?l?p ta izledin mi sevdi?inin gidi?ini ? Ne zaman d??ar?da bir papatya a?sa i?eriden k?p?rdan?p do?ruldun mu ? Ellerini umutla uzat?p g?l?mseyen papatyaya,parmakl?klara ?arpt?n m? hi? ?Ne zaman ?r?lm??t? yanl?zl?k a?? d?nyana hi? d???nd?n m? ? Zaman ?ok y?re?im,bir ba?ka sefere deyip te her defas?nda yiten an?lara kapad?n m? g?zlerini s?k?ca ?Bir ?fkeyle s?verek o yanl?zl??a,yan?nda yine ve sadece onu,yanl?zl???n? buldun mu kabus gibi ?

Ne kolayd? oysa ki umudunu kaybetme demek.Ne kolayd? y?re?inden b?y?k bir sevgi ta??d???n? g?rmeyenler i?in bo?ver demek.Bo?vereyim evet de neye ? Umut etmeye mi,sevmeye mi,an?lara m?,g?zya?lar?ma m?? Neye bo?vereyim desem dostlara olmazd?.hemen bir yalan sevgi etiketi takarlar birini yollarlard? ??nk?.Bilemezdiler ki sipari? sevgiler y?re?imin kap?s?nda kal?rlar,giremezler i?eri.T?pk? benim demir parmakl?kl? yanl?zl???m? y?k?p ta d??ar? ??kamad???m gibi...

Sevgiden vazge?mek m?mk?n m?yd? acaba ? Bunca ac?y? ?ekmekden kurtulurmuydu ki y?rek ?Yabanc? ve so?uk bir ele uzan?p sahte s?zlere kanmak daha m? kolayd? sanki sevgiden vazge?mekten ?

Nereye yazay?m bu yanl?zl??? ?Bu sensizli?i,sevgisizli?i nereye kaz?yay?m ? Ya da bo?ver.??ime bu kadar kaz?nm??ken ismin,ne duvar ta??r,ne bir a?a? dayan?r yazacaklar?ma.

Bar??am?yorum kendimle.Y?re?im akl?mla sava??rken affedemiyorlar birbirini.Y?rek a?ktan vazge?miyor,akl?msa ??z?mlerden.Anla?am?yorlar sen gitti?inden beri sevdi?im.??imde s?rekli sessiz bir sava? var...
CeYDa HaNDe KeSiM
seni birde ben yıktım dimi bir enkaz yarattım o kocaman yüreğinde ellerim o kadar küçükki benim uzansam tutamıyorum sığdıramıyorum ben kocamanları çaresiz dokunuşları yasıyorum oysakı bır butun yasamak varken
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
senide kendim gibi üzüyorum biliyorum ama elimde değil affet beni kocamanım
Ara
eRCi
?stediklerine sahip oldu?unda y?z?nde olu?an g?l?mseme ya?ama nedenim, olmad???nda g?z?ndeki ya? ise benim ak?yorum damla damla... Anlasana...
CariSmaBoY
noluo yaf burda atışma falan mı var Smile anlamadım...
MasaL_perisi
Aşk Savaşı var...
Belki sonunda AŞK galib gelir...
En azında benim dileğim bu arkadaşlar
Ara
blue
EED AŞIK BUNLARR..ÜZMEYİN BİRBİRİNİZİ BELLİKİ İKİNİZDE ÜZGÜNSÜNÜZ..HADE SARILIN BAKEMSmile
Ara
blue
Bu Arada MÜkemmel Bİ Yazi Bu..benİ Anlatio Sankİİ..SadÜsÜlmeyelİm GeÇİcek Dİyelİm..bence Aklimiz Yerİne YÜreĞİmİzİn Sesİnİ DİnleyelİmSmileaci Cekeceksek Eger Sebep Warsin AŞk Olsun..ayrilik DeĞİll!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 390 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskunum, Sessİz Ve Hatta Soluksuz ÇiLeK 9 498 04-13-2022, Saat: 04:48 AM
  Sessiz CigLikLar Atiyorum .. Duyuyor musun ? eRCi 8 327 04-04-2022, Saat: 05:31 PM
  A?k Ve Sevginin Sava?i..!!!!! €BeRimSin 1 311 04-01-2022, Saat: 09:34 PM
  ....::::sessiz terkedili?e dair:::... eRCi 3 306 03-31-2022, Saat: 09:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 09:08 PM