:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''sen bana fazla ben sana eksik''
mscxcs
Ne oldu bana b?yle.. Neden direniyorum... Neden beni istemeyen senin kar??s?nda aman dileniyorum. Neden ba?ka elleri tutmuyorum. G?z ya?lar?m? neden kurutam?yorum. Her gece yata?a yatt???mda neden ?slan?yor yast???m. Neden ??km?yorsun akl?mdan. Neden uyuyam?yorum geceleri. ?ark?lar? dinlemek neden yak?yor y?re?imi. Herkes g?lerken ben neden a?l?yorum..

K???c?k bir yan?lg?ya d???p sevgimin mant???m?n ?n?ne ge?mesine izin versem belki de ?l?m avu?lar?n?n i?ine alacak beni. Ve a?k?m?n de?il ?l?m?n esiri olaca??m.

Neden bu hasret b?ylesine ac?mas?zca yak?yor can?m?.
Neden susturam?yorum i?imdeki ???l?klar?.
Neden kalbim, beynime h?kmetmeye ?al???yor.
Neden ben mant???mla kalbim aras?nda sava? veriyorum..

Ve ben b?ylesine y?k?m y?k?m y?k?l?rken sen neden bir kez olsun g?rm?yorsun beni. Neden gitmeme izin veriyorsun hayat?ndan. Yada neden g?nderiyorsun g?z g?re g?re. S?zlerin yetmedi?i yerde suskunlu?a b?r?n?yorum. Suskunlu?um y?re?imde ???l?klar atarken ben yinede a?ka direniyorum..

Ve sen git diyorsun. K???c?k bir umut bile vermiyorsun bana. Ve ben gidemiyorum. Neden beni istemeyen sana hay?r bile diyemiyorum..

Ad?n? koyam?yorum bu sevginin. Belki hi? sevmedin beni. Belki senin i?in ge?ici bir hevestim. Belki de benim yerimi dolduracak ba?ka bir a?k ??kt? kar??na. Oysa ben, senin benden bu denli uzakla?man? sa?layacak hi?bir ?ey yapmad?m. Vaktim bile olmad? seni kendimden uzakla?t?rmaya...

Sen, veda etmeye bile zaman b?rakmadan giderken ?imdi b?ylece sessizden yine bana bakmalar kald? ard?n s?ra. Ad?n? koyamad?m ama ?ok sonra anlad?m ki gidi?in, biti?immi?.....
ESARET
SEN YOKSUN

ŞEHRE YAĞMURLAR İNDİ
SEN YOKTUN

SONRA BİRİNCİ SENEM BİTTİ
SEN YOKTUN

ŞEHİR ISLANMAYA
ZAMAN GEÇMEYE
DEVAM EDİYORDU
SEN YOKTUN

BİZİM UFAKLIK YANİ KARDEŞİM BE
LİSEYİ BİLE BİTİRDİ SEN HALA YOKSUN
GİTTİĞİNDE COÇUK DAHA İLOKULDAYDI
KAÇ YIL OLMUŞ VAR SEN DÜŞÜN

SONRA YILLAR AKTI
MAHALLEMİZ BOŞALDI
ŞİMDİ HERKESİN KUCAĞINDA COÇUĞU VAR
AMA SEN HALA YOKSUN

BEN YAVAŞ YAVAŞ ÖLÜYORUM
BANA DELİMİSİN DİYORLAR
HAYIR SADECE SENSİZİM

BU NASIL BİR VEFASIZLIKMIŞ
KALBİN NERELERE GİZLENMİŞDE
GİZ OLMUŞ
VE BEN YAVAŞ YAVAŞ SENSİZLİĞE GÖMÜLÜYORUM
VE HAYATTAN ELLERİMİ ÇEKİYORUM

BU NASIL VEFASIZLIKMIŞ
SEN HALA YOKSUN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 834 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  fazla güzel olmadı ama( ben yazdım) HIÇKIRIK 12 573 04-14-2022, Saat: 06:35 PM
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 401 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,899 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 408 04-13-2022, Saat: 03:03 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:56 AM