:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkeklerin Kad?nlardan Ricalar? ...
Firari Fırtına
Erkeklerin Kad?nlardan Ricalar?

8 hafta s?ren ba? a?r?lar? ba? a?r?s? olamaz, bir doktora gidin.

Al??veri? yapmak zevkli de?ildir ve asla da olmayacakt?r.

"Beni seviyor musun ?" diye sormay?n. Emin olun ki sevmesek yan?n?zda bir saniye bile durmay?z.

Bir probleminiz oldu?unda bizden sorunu ??zmek i?in yard?m isteyin.

Bizden sizinle ayni ?z?nt?y? ?ekmemizi beklemeyin, o sizin k?z arkada?lar?n?z?n i?idir.

Bir yere gitti?imizde, hangi k?yafeti giyerseniz giyin, size ?ok yak???yor, yemin ederiz. O y?zden bir daha sormay?n.

Biz erkekler basitizdir. Mesela sizden ekme?i getirmenizi istiyorsak,asl?nda ekme?i getirmenizi istiyoruzdur. Bundan "ekmek masada de?il" diye bir i?neleme yapt???m?z sonucunu ??karmay?n.

E?er 2 de?i?ik ?ekilde anlayabilece?iniz bir ?ey s?ylemi?sek ve bunlardan biri k?t? ve sizi ?zecekse, kesinlikle ?b?r anlam?nda s?ylemi?izdir, bo?una bizi s?k?nt?ya sokmay?n. E?er bir ?ey istiyorsan?z sorman?z yeterlidir.

Bir ?eyi a??kl??a kavu?tural?m. Biz erkekler ?yle farkl? anlamlar ta??yan dolayl? sorular? anlamay?z. Ne istiyorsan?z do?rudan s?yleyin.

E?er ?i?manlad???n?z? d???n?yorsan?z b?y?k ihtimalle ?i?manlam??s?n?zd?r zaten. Bize sormay?n, cevap vermeyi reddediyoruz.

En karma??k durumda bile bizim i?in temel kural ?udur: "En kolay?n? se?". Bizden komplike seyler beklemeyin.

Erkekler en fazla 16 renk g?r?rler. ?ampanya bir renk de?il, bir i?kidir.

Erkeklerin ?o?unun en fazla 3 ?ift ayakkab?s? vard?r. Biz basitizdir. O y?zden 30 ?ift ayakkab?n?zdan hangisinin k?yafetinize uyaca??n? sormay?n, bilmeyiz.

Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve yatak odas?na giden yol mutfaktan ge?er ger?ekli?inin icrasidir...

Evi temizleyip yorulduktan sonra, y?z?n?ze bak?lmayacak haldeyseniz, yapt???n?z temizli?in bizim i?in bir anlam? yoktur, takdir beklemeyin. Temiz bir evden ?nce g?zel en az?ndan bak?ml? g?r?nen bir kad?nla bir evi payla?mak daha anlaml?d?r...

Ev i?lerinden sonra yatt???n?z yerde s?z?p kal?yor ve her turl? kur ?abas?na yorgunum diyorsan?z bu bizi bozar... Bir erke?e temiz evden ?nce temiz bir e? ve hatta sadece bir e? laz?md?r... Temizlik bir temizlik?i taraf?ndan da yap?labilir ama baz? ?eyler temizlik?i ile yap?lmaz.

Size "neyiniz var" diye sordu?umuzda, "hi? bir ?eyim yok" derseniz size inan?r?z, bizim i?in olay bitmi?tir. O y?zden bir ?eyiniz varsa do?rudan s?yleyin sonra bizi anlay??s?z durumuna d???rmeyin....

Yeteri kadar ayakkab?n?z ve elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi g?sterisi de?ildir......!!!!!

Not : Bak?n konu al?nt?d?r , bir su?um yok benim SmileSmileSmile Anlay?? ...
bilgeis
SmileSmileSmile güzel yaa hoşuma gitti valla.bu erkekler bazı konularda haklı bence Smile hiçbir şeyim yok hıııı, ilgi isteği işte......anlayana...SmileSmileSmile

paylaştığınız için sağolasınız....
Firari Fırtına
Anlayana diyozz zaten SmileSmileSmileSmile
bilgeis
anlayana diyorsunuz eee ben de dedim nolcak hep beraber diyelim SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Firari Fırtına
Olur diyelim ...Bir sakıncası yok ben için ....

Sevg ...
blue_belial
hersey bı kenara, kafalarında cok dusunup tasarlıyolar
Firari Fırtına
Öylemi acaba ??
ceremi
ben bir bayan olmama karsın bazen erkeklere hak vermiyor değilim
paylaşım için sağol erkekleri cok güzel anlatmıssın bence..
Smile
Ara
Firari Fırtına
Te?ekk?rler ... ?ok sa?ol ...

Sevg ...
ddkk
m?kemmel..
hi?bir ?eyden ?ekmedi kad?ndan ?ekti?i kadar,.-
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkeklerin kadınlardan ricasıdır Hasretiim 1 449 09-17-2010, Saat: 12:40 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Erkeklerin rüyalarını süsleyen kadının özellikleri acemhe 0 1,593 08-11-2010, Saat: 12:42 PM
Son Yorum: acemhe
  erkeklerin kizlari reddetme nedenleri Rüya Güzeli 5 1,039 06-18-2008, Saat: 03:43 PM
Son Yorum: nry8
  erkeklerin bitmek tükenmek bilmeyen istekleri TutkuM 10 760 08-19-2007, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: TutkuM
  erkeklerin 5 günahı sindy 5 594 05-09-2007, Saat: 08:15 PM
Son Yorum: jasemyn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:02 PM