:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutulmaz?m ...
Firari Fırtına
Unutulmaz?m

Y?llar y?l? ac? ?ekmi?tin, istemedi?in bir ortamdayd?n ve sana ters d??t??? halde yanl?? ?eyler yapm??t?n. Ac?na, ya?am m?cadelene ortak olup, y?re?imi y?re?ine, ?mr?m? ?mr?ne kat?p seni mutlu edecektim. Ben senden sadece sana verdi?im sevgiyi kabullenip, bu sevgiyi ya?aman? istemi?tim. Yaln?z seni istiyordum… Ama o kadar ters davran?yordun ki bana… ?ok sevilmek bu kadar k?t? m?yd?? Ger?ekten b?ylesine a??r m?yd? ki?

Sevgiye hasretim dedi?ini d???n?yorum da... Hayat?ma bilmedi?im anlamlar getirmi?tin. G?z?m kapal? hayat?m? ortaya koydu?um bir kumar oynam??t?m. Ya seni kazanacakt?m, ya da kendimden VAZGE?ECEKT?M. Hem seni kaybettim, hem de kendimden VAZGE?T?M.

Var m?yd? b?yle kimsesiz darmada??n olmak, bi?are kalmak, var m?yd?? Ke?ke beni b?yle ?d?llendirece?ine, hi? ?d?l vermeseydin. Onca y?re?i senin y?re?ine feda etti?im halde, y?re?in kocaman sevdam? alabilecek kadar b?y?medi…

Ben de sana b?y?k bir sevgiyi vermekte diretiyordum. Bu kadar diretti?im i?in beni ba???la…

Beni k?rg?nl?klarla, ?eli?kilerle, cevab? sende olan bir s?r? soruyla ve bitmek t?kenmek bilmeyen "ke?ke"lerle b?rakt?n, bana onca ac? verdin ama y?re?im d??man?n olam?yor. Her g?n alabildi?ine yan?yor, istesem de istemesem de seni ?zl?yor, seni istiyor.

Y?re?imi kopar?p atmak m?mk?n olsayd? hi? d???nmeden kopar?p atard?m. Ama art?k kendime s?z?m ge?miyor.

Ba??m? ellerimin aras?na ne ilk ne de son al???m. ?lk ac?m de?il ama en b?y?kac?ms?n.

Bir limanday?m ve senin bindi?in gemi ?oktan uzakla??p gitti. Bunu kabullenemiyorum, zoruma gidiyor, can?m? ac?t?yor.

Sen y?re?imdeki hasret! Yar?m kalm??l???m, unutulmaz?ms?n…

( Al?nt?d?r )
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Anlasalar Unutulmaz olmak ne demek olduğunu...Kimse uzaklaşmazdı bir an bile...
Ara
bilgeis
alıntınız için sağolasınız....

hiç kimse vazgeçilmez değilmiş...hiç kimse unutulmaz değilmiş...ve hiç kimse...ona verdiğim değerin değerini bilmemiş........
Firari Fırtına
Yorumlar süper......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  unutulmaz bir aşk hikayesi mehmetkılıc 0 316 03-29-2007, Saat: 06:12 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:04 AM