:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giden mi Kalan m? Yanl?zd?r ...???
Firari Fırtına
Giden Mi Kalan M? Yaln?zd?r

Giden mi kalan m? yaln?zd?r bilinmez demi?tin, g?zlerimi g?zlerinden ay?rmak istemedi?im o h?z?n dolu ayr?l?k ak?am?nda...

Bu ayr?l?k di?er ayr?l?klara benzemiyordu. Sen bunu benden ?nce fark ettin.

Bense, hissetti?im halde g?rmezden geldim...

D?nyan?n neresine, ya?am?n hangi ?cra k??esine gidersem gideyim, sensizlik bana en dayan?lmaz ac?lar?, en ?ekilmez h?z?nleri ya?atacak ve bunlar? bile bile ya?amak zorunda kald???m i?in, senden uzak kalmak u?runa yang?na k?r?kle gitti?im i?in art?k al??m??t?m bu i? ?eki?lere, bu sonsuz yaln?zl??a, kabus sensizli?e...

G?zlerimin i?ine bak?yordun, yeni ba?layan ve sanki hi? bitmeyecek olan bir ?zlemle...

??imdeki f?rt?nalar? dindirmek istiyorum g?zlerinde... diye yazm??t?n...

O ak?am kelimeler, i?indekiler, kalbine s??d?rmaya u?ra?t???n onca yo?un duygular, bana s?ylemek istedi?in halde bir t?rl? s?yleyemedi?in, g?zlerimin i?ine bakarak o anlaml? bak??lar?nla anlatmaya ?al??t???n o kaos i?inde ??rp?nan t?m kelimeler art?k isyan ediyordu...

Senin ruhundan benim kalbime do?ru h?cum ediyordu hepsi, ve ben, ne yapaca??n?, ne s?yleyece?ini bilmeyen, bask? alt?nda olan insanlar?n yapt??? gibi k?p?rdayam?yor, konu?am?yor, ne olaca??n? d???nemiyordum...

Adeta kilitlenmi?tik o anda, ve biliyorum, ikimizde ayn? ?eyi d???n?yor ve akl?m?za tak?lan bu zor soruya cevap bulmaya ?al???yorduk...

Giden mi yaln?zd?r kalan m??

Bu sorunun cevab?n? her g?n, her an d???nd?m sevdi?im...

Senden uzak kald???m o i?kence dolu g?nlerde, o uykusuz saatlerde, seni d???nd???m, y?z?n? hayal etti?im zamanlar hep bu soru han?er gibi saplan?yordu y?re?ime...

Senden ?ok uzaktayd?m art?k, g?nlerdir konu?muyorduk...

Seni, benli?ini o kadar ?zlemi?tim ki, sanki bakt???m her tarafta senin o vazge?ilmez y?z?n?, o benli?inin a??k?a yans?d??? o e?siz y?z ifadeni g?r?yordum...

Ama i?imden gelen al??k?n oldu?um o his, bana yaln?z oldu?unu ve bana sordu?un o sorunu cevab?n? senin ?oktan buldu?unu, kalan?n yaln?z oldu?unu kabullendi?ini ve bedeli ne olursa olsun senin yan?nda olmamdan ba?ka bir ?ey istemedi?ini s?yl?yordu... Ama bilirsin, i?imden gelen o seslere inanmay? sevmem ben...

O hisleri ya?am?mda kar??la?t???m yapmac?k insanlara benzetirim.

Ne olduklar?n? ve neler yapabileceklerini bilirim, ama asla inanmam ve g?venmem onlara...g?venmek istemem...

Sanki ben istedi?im, ben d???nd???m i?in iyi g?r?n?rler g?z?me, ama ger?ekle hi?bir alakalar? yoktur...

??te bu y?zden inanmak istemiyordum yaln?z kald???na, ac? ?ekti?ine, beni ?zledi?ine ve ne olursa olsun beni bekleyece?ine...

Ac? ?ektirmeyi sevmem ben, bilirsin.

Ac? ?ekmek, yaln?z kalmak ve o sessiz yaln?zl?klarda i?imden ismini say?klamak, yan?mda olman i?in umutsuzca yalvarmak bana g?re...

Beni buna sen al??t?rd?n, ben y?llard?r buna al??t?m, ac? ?ekmek art?k yanda??m...

Ben bunlar? ya?arken ayn?lar?n? senin de ya?aman? kald?ramam.

Yaln?zl??? ben ya?amal?y?m, sensizli?in ac?lar?n?, isyanlar?n? ben ?ekmeliyim, tek ba??ma...

Sen ne kadar anlamaya ?al??san da, sensizken ya?ad?klar?m? asla ya?ayamazs?n, hissedemezsin.

Kalan de?il, gidendir yaln?z kalan sevdi?im...

Giden yaln?zl?k i?in, ac? ?ekmek i?in, isyan etmek i?in b?rak?r gider, kalan ayn?lar?n? ya?amak zorunda kalmas?n diye...

Yaln?z?m i?te...bunu ya?ayaca??m? bile bile kalmad?m, kalamad?m yan?nda...

Yaln?z kalmaya, sensiz olmaya, ac? ?ekmeye ve buna ne kadar dayanabilece?imi g?rmeye ihtiyac?m vard?.

Sensiz kalmak bana ?ok ?ey ??retti...

?lk ??rendi?im, son dakikalar?m?zda bana sordu?un o sorunun cevab? oldu...

Gidendir yaln?z kalan sevdi?im...

Yaln?z de?ilsin, biliyorum.

Yaln?z?m, g?r?yorsun...

?kinci ??rendi?im ?ey ise ben burada sensizken, mutsuzken, i?imde hayata kar?? hi?bir istek, hi?bir beklenti ve ya?ama h?rs? yokken, senin orda yaln?z olmad???n? ve seni d???nd???m, seni ya?ad???m kadar beni ya?amad???n? ?ok iyi biliyorum...

Senden uzakla?mak, sensiz yap?p yapamayaca??m? g?rebilmek, bu korkun? yaln?zl??a ne kadar tahamm?l edebilece?imi g?rmek i?indi seni orda bir ba??na b?rak?p, bu s?rg?n ya?amda yaln?zl???, sensizli?i se?mem...

Bir g?n mutlaka d?nece?im, biliyorum...

??nk? bu ?l?mc?l yaln?zl??a daha fazla dayanamayaca??m?n fark?na vard?m.

Ben burada yaln?z olsam da, senin orda yaln?z olmad???n?n ve s?rf tek ba??na olmamak i?in en olmad?k, sana ve ruhuna en yabanc? ve bilinmez insanlarla birlikte oldu?unun fark?nday?m.

B?t?n bunlarla y?z y?ze gelece?ini bilerek terk ettim seni ve yola ??kt?m kendi yaln?zl???mla...

Yaln?zl???m? ya?ad?k?a, sensiz oldu?umu hissettik?e akl?ma sordu?un soru geldi, sorunun cevab?n? bulmaya ?al??t?k?a akl?ma sen geldin, ve sen akl?mda olduk?a bu ya?ad???m hayat, bu hissetti?im yaln?zl?k, durmadan duymazdan geldi?im o i?imdeki sesler ve yaln?z olan?n ben oldu?umu kabulleni?im ???r?ndan ??kt? i?imdeki f?rt?nalarda...

Seni, bile bile en olmad?k zamanda, ?ok bildik bir mekanda ve ruhuna en yabanc? olan insanc?klarla bir ba??na b?rak?p terk ettim...

D?nece?im seni b?rakt???m o yerlere, giden ve gitti?i gibi geri d?nen olaca??m, biliyorum...

Oysa biliyorum, kalan de?il, gidendir yaln?z olan...

Oysa ?zledi?im, biliyorsun, giden de?il kaland?r terk eden...

Bir de g?r beni, giderken bana yazd???n yaz?da, kendi g?z?nden ve kendi kalbinden:

“Karanl???ma g?merken seni sessiz ???l?klar?m vard? i?imde...korkular?m, yine bana kalan yaln?zl???m vard?. Zormu?; bu kadar yak?n olupta uzak durmak,bu kadar uzak olupta seninle dolmak...yazman?n en iyi ?ey oldu?unu s?ylerdin hep bana inan ki o bile durduram?yor i?imde sana do?ru akan seli...iki d???n?p bir yaz?yorum her zamanki gibi ?yle al??m???m ki kendimi s?n?rland?rmaya. gidiyorsun art?k ?ok uzaklara,.varl???n? ilk defa bu kadar derinlerde hissedip,kendimi sana a?m??ken gidiyorsun i?te... i?imdeki yerini zor fark etti benli?im, yoklu?unla daha da yorulacak, belki de darmada??n olacak... g?zlerimdir konu?an sadece. isyanlar?m?, korkular?m?, daralan zaman?m?, yaln?zl???m? anlatt? herkese hi? kimsenin onlar? hi? kimsenin anlayamayaca??n? bildi?i halde, belki de buydu onu rahatlatan... inan ki i?imdeki d?nyam, i?inde bulundu?um d?nyadan daha b?y?k... en b?y?k farklar?; i?imdeki... benim d?nyamda herkes olmas? gereken yerde, hakketti?i gibi...

Gidi?ini d???nmek bile korkutuyor beni... Tarifi olmayan duygular?mla sana uyan?yorum her sabah, Varl???nla ?o?al?p yoklu?unla eksiliyorum...”

Mine BAHADIR
hayalll
zor bi soru yaww
Ara
SesSiZ_R?ZGaRr
yaa bu cok guzellll olmus yuregine saglikkk arkadasimm
Ara
happy yeliz
evet ya bencede çok hoş olmuş aslında giden daha çok yanlızdırSmileSmileSmile
teşekkürler
Ara
ROSE
H?? B??EY?N ARKASINA SI?INILMAZ ..KALAN HEP YANLIZ DIR ..G?DEN ZATEN D???NSEYD? BUNU HEP KALIRDI H?? G?TMEZ D?..ZOR SORULARIN B? CEVABI HEP VARDIR...BELK? B? O KADAR DA G?DEN DE YANLIZDIR AMA ZARARI ALAN HEP ARKADA KALAN OLUR.G?TMES?NE SEBEP NE OLURSA OLSUN ?Y? YADA K?T?, B?Y?K YADA K???K B??EY NE OLURSA OLSUN..KEND? YAPTI?I HATALARIN BEDEL? VARSA K?, VARDIR HEP KEND? YANLIZLI?I OYNASIN ??MD? ONA ...AMA KALAN G?DENDEN DAHA ?OK ZARAR G?RM??T?R...
KALAN ASLA TERK ETMEZ HEP YA?AR ONUNLA..!YA?AR..YA?ATIR ???NDE..

TE?EKK?R EDER?M FIRTINA G?ZELD?...

Y?RE??NE SA?LIK...

Ara
bilgeis
bazen yürek gitmelere muhtaç olur ya....o zaman gitmek mecburidir....ve giden yalnızdır........

anlatamadım SadSadSadSad

sağolası paylaşım için...çok güzel........
Firari Fırtına
Evet ...

Gidenmi Kalanm? Yanl?zd?r .... ????

Bunu ?imdi Anlayaca??z .................

?n?allah sizlerde birg?n anlars?n?z ....

Eywallah ...

Sevg ...
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet ...

Gidenmi Kalanm? Yanl?zd?r .... ????

Bunu ?imdi Anlayaca??z .................

?n?allah sizlerde birg?n anlars?n?z ....

Eywallah ...

Sevg ...

hayrola SmileSmileSmile nereye?????
CReATuRE
bence kalan yanlızdır çünkü terkedilen kişi odur...
CReATuRE
bence kalan yanlızdır çünkü terkedilen kişi odur dimi arkadaşlar....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir bebegin yarım kalan günlüğünden asi_carisma 2 380 04-12-2022, Saat: 09:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Yarım kalan aşk. mehmetkılıc 2 427 03-11-2007, Saat: 04:18 AM
Son Yorum: roket55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:23 AM