:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ger?de Kalan...
ROSE
2ri8xy8.jpg
Bir buruk tebess?md? yanl?zca g?nbat?m?ndan g?zlerinden i?ti?im..son tutku k?r?nt?lar?ndan geride kalan..herzerreme yay?lan bir ??rp?n??t? kurtulamad?g?m ama beklentiler tomurcuklanm?? ama y?k?lm?? bir tek SEND?N!..
YA?MUR damlalar?nda arad???m kirpiklerin aras?nda parlayan mehtapt? sevgilerin heyecan?yla koyula?an..! ?ZLEMLER?M ... TEN?ME S?ND?RD???M SEND?N!...G?zlerimden d??en kas?m yapraklar?ndan GER?DE KALAN..bu?ulanm??gecelerin esrar?na g?m?l? dokunmak isteyipte bir t?rl? yapamad???m..!
Ellerinden yay?lan s?cakl??? ?l?k nefesinin yaratt?g? heyecand? ?i? taneleri alt?nda kalm?? bir ka?sayfadan GER?DE KALAN..
Benim oldu?unu bildi?im halde Hayat?nda yerim olmad?g?n?da bilmekti..hi? hesaps?z,??lg?nca sever,sevilirken g?zlerinin i?ine bakarak ac? ?ekmekti...Pi?manl?klar ?zerinde a?an sevgi ?i?eklerinden ve sa?lar?ma tel tel sinen o geceden yanl?z buruk bir tebess?md? GER?DE KALAN.....
Ara
Firari Fırtına
Geride kalan ...

Aynı ben gibi ...
Aynı siz gibi ....

Herşey bir gün hep geride kalacak ...

Sevg ...
*TATLI BELA*
canım tşklr.....
ROSE
TE?EKK?RLER FIRTINA

TE?EKK?RLER KEVSER ...
Ara
speedy_girl
GÜZEL YÜREĞİNE VE PAYLAŞIMINA SAĞLIK ARKADAŞIM ....... GÜZELLLLL....Smile
Ara
ROSE
TE?EKK?R EDER?M ARKADA?IM SENDE SA?OL CANIM.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kaLan soN neFesi[m]-sin.... eRCi 1 380 11-01-2011, Saat: 12:18 AM
Son Yorum: history
  Sensiz kalan bu şehri yakmayı çok isterdim history 0 546 03-13-2011, Saat: 10:13 PM
  Yarım kalan bir öyküden MeLeksi 2 469 01-23-2011, Saat: 09:48 PM
  Kalbimin Elinde Kalan Bir Yudum Sevgi MaSaL 0 504 10-31-2010, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: MaSaL
  Şahdamarından kesilince aşk, geriye kalan kan birikintisidir history 9 675 09-02-2010, Saat: 01:25 AM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:09 AM