:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?rg?n Gelmek ?stersen
mscxcs
B?RG?N HATIRLAYIPTA BEN? ARASAN,
SUSUZ BIRAKTI?IN ??LDEY?M BEN...
AKLINA GEL?RDE EVE U?RARSAN,
B?L K? ARTIK YOKUM ELLERDEY?M BEN..

Birg?n hat?rlars?n belki beni..Akl?na gelirim belki,NERDED?R? diye d???nme ben YALNIZLIKLARDAYIM art?k..Bir g?n gelirsin yan?ma belki ya da gelmek istersin..GELME! yokum ben ar?k..ba?ka ellerde..ba?ka kollarday?m ben...

PENCERE ?N?NDE G?ZYA?I YUTTUM,
G?NL?M? HEP DEL? D?YE AVUTTUM..
ACIYLA ?FKETLE s?ms?k? TUTTUM,
KOPARIP YIRTTI?IM T?LLERDEY?M BEN..

?ok bekledim seni ben..?ok sabahlad?m pencere ?n?nde,g?z?ya?l?..S?z dinletemedim g?nl?me,DEL? dedim en sonunda..Avuttum ben sevdam? DEL? diye..?ok ac?d? can?m..?ok yand?m..Bir g?n gelirsin belki,Birg?n hat?rlars?n beni..E?er gelirsen sabhlad???m pencerenin ?n?ndeki T?L PAR?ALARINDAYIM ben..

G?ND?Z G?NE??MD?N,GECE AYIM,
??MD? KAPKARANLIK B?R KUYUDAYIM..
YOKMU? KALB?NDE ZERRE KADAR PAYIM,
B?LMEZS?N NE HAZ?N HALLERDEY?M BEN...

D?nyam? yad?nlat?yordun sen benim..Sen gittin gideli karanl?ktay?m ben..Hi? mi yoktu g?z?nde de?erim?..B?yle b?rakt?n beni...Sahipsiz kald?m ben,yaln?z?m,karanl?ktay?m,???yorum,korkuyorum..Bilmezsin ki ne hallerdeyim ben..

?OK GE? ANLADIM K? HER?EY YALAN,
MUTLU B?R KA? G?ND? GER?YE KALAN,
SANA GET?RM??T?M,BAKTA OYALAN.
VAZODA K? SOLMU? G?LLERDEY?M BEN...

Yalanm??..Sevgin,a?k?n,s?zlerin,ellerimi tutu?un,g?zlerime bak???n,g??s?mde yat???n..YALANMI?..Yalanda olsa "MUTLU G?NLER" olarak kald? an?lar?mda..?ok mutluydum ben o zaman..SEN? SEV?YORDUM diyordun (yalanda olsa),ELLER?M? TUTUYORDUN(istemeden de olsa),G?ZLER?ME BAKIYORDUN(zorla dao lsa),G??S?ME YATIYORDUN(isteksiz de olsa)...hani bana g?l alm??t?n..en g?zel vazoma koymu?tum..Kendimden iyi bak?yordum onlara..Sen gidince soldu o g?ller..E?er akl?na gelirsem bir g?n...Gelmek istersen bana..VAZODA K? SOLMU? G?LLERDEY?M BEN...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:45 PM