:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutluyum ??nk?; gitmekte oLdugum yer senin kalbin...
mscxcs
Sabaha kar?? bir d?? kurdum...Yaln?zl???m?n e?i?inde, acabalar?m?n senfonisi ?al?yordu.. Belkilerim vard?.. Birde , birde sensizli?im..
Sabaha kar?? bir d?? kurdum...Sen bundan habersiz.. Benden habersiz uyurken.. D??lerimi gezdirdim..Uykusuzluk diyar?n?n tenha caddelerinde.. Ve d???ncelerimin hi? bilinmedik, ?ss?z k??elerinde, sen oldum..
Sabaha kar?? bir d?? kurdum..... Seni kurdum zamans?z..Ve amans?z.. Ve her?eyi yan?ma alarak, ad?mlar?n?n g?lgesi oldum..Sen oldum.. Sensizlik oldum..
Sabaha kar?? bir d?? kurdum... D???mde g?ne?i, g?ne?te ayd?nl???, ayd?nl?kta seni, sende ise kendimi buldum.. Neler yazmad?mki ad?na...

"Ba? harflerini nerelerde kullanmad?mki, hatta noktas?zlaranokta koyup, ad?n? bile k?saltt?m, kimse bilmesin diye.."

Mana arad?m.. ??z?ms?zl???n ortas?nda ...
Sabaha kar?? bir d?? kurdum...Gecenin en sonuna gidiyor..G?n?n ilk ???klar?n? kar??l?yordum..Saat d?rd? vururken....
Ben hala seni d???n?yordum..

"Sen yoktun biliyorum..Benimkisi, ?ok uzaklarda, bilkinmedik bir ?ehrin, en kuytu en karanl?k , ?imdilerde ?zlem dolu bir evin de?i?mesini bekleyen patlam?? ampulu gibi,
I??ks?z geceleri ayd?nlatma hevesi..."

?zlem dolu bir insan ne yap?yorsa ben de onu yap?yordum.. Sensizli?e do?ru y?r?yor, d?n?p bakmadan ard?na.. Gidiyordum i?te..
Gidiyorum....

Mutluyum ??nk? Gitmekte Oldu?um Yer Senin Kalbin
Firari Fırtına
Gitmekde olunan yer ve kalınacak en güzel sığınak , onun kalbi ...

Çok güzel gerçekden ...Teşekkürler...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 844 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 858 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,612 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 413 04-13-2022, Saat: 01:34 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 490 04-12-2022, Saat: 10:55 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:24 AM