:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmeyi Bilmek...
Elanor
Kar??l?kl? sevginin Leyla’larda Mecnun’larda kald???n? anlamak i?in kar??l?ks?z sevgi ya?amak gerekiyormu?. Birini sevmenin delice bir a?kla ba?lanman?n g?zelli?ini ya?amak i?in hazan mevsimine gelmek oldu?unu bilmiyordum. Me?er hayatta ne ?ok ?ey ka??rm???m...

A?k?n insan? b?y?tt???n? olgunla?t?rd???n? da ??rendim art?k. Bu ya??ma kadar kimse ??retmedi bana a?k?n kar??l?ks?z oldu?unu, sadece g?n?lden sevenin bu ac?yla kavrulaca??n?, sevilenin ise sevildi?ini bilmeyece?ini... Yine te?ekk?r ederim sana kar??l?ks?z a?k?m!!! Bana hayatta ??retilmeyenleri ??rettin. Hi? kimseye hissetmediklerimi hissetdirdin. Hi? kimse i?in yapamayacaklar?m? yapt?m. Pi?man m?y?m? Hay?r hi? pi?man olmad?m ve a?k?n? sonsuzlu?uma saklarken bile mutluydum. Hayat?m?n son basamaklar?nda bana b?yle bir a?k? ya?att?n. Seni sevmeme izin verdi?in i?in te?ekk?r ederim A?k?m…

Sevgiliye bu kadar serzeni? ?ok g?r?lmez umar?m. Evet ya?ad?m g?rd?m ??rendim. Sevgi ve a?k sadece tek ki?i taraf?ndan ya?anabiliniyor. A?k?n kar??l??? yok. Baz? insanlar sadece sevmeyi bilir,kar??s?ndaki sever mi sevmez mi hi? d???nmeden sever. Hep bekler sevecek diye ve sonunda g?r?r ki sizi k?rmamak ad?na hat?r i?in kendini zorlayarak kar??l?k verme ?abas?ndad?r. Oysa ki herkes duygular?nda ?zg?rd?r ve kimse kimseyi zorla sevemez. K?rg?nl?k olmaz a?kta. Seviyorsan, ger?ekten a?k?n? y?re?inde hissediyorsan b?rakacaks?n sevgiliyi ?zg?rce kanat ??rps?n ve nerede kiminle mutluysa
Tad?na vararak ya?as?n... O’nun mutlulu?unu uzaktan seyrederek yaralar?n? sarmay? da ??renmek gerekir...

A?k yaln?zl??? kabullenmektir...

A?k?n denklemi ??z?ms?z. Al??mak gerek sadece sevmeye. Sevilmeyi tatmadan da ya?amay? ??renebilir insan. Ama birini sevmeyi birine s?ms?k? ba?lanmay? mutlaka ya?amal?. ??te o zaman hayatta bir yanl??l?k olur...

Ve ?n s?z...

Seni sevdi?imi bil. Nerede olursan ol. Her zaman ?ok sevildi?ini bil...

Ara
Firari Fırtına
Çiğdem ...

Çok güzel bir paylaşım .. Teşekkürler ...

Sevg ...
*TATLI BELA*
çok güzel canım tşklr....
Elanor
Be?endi?iniz i?in ben te?ekk?r ederim arkada?lar
Ara
MasaL_perisi
Bende çok beğendim
Ve bunun için teşekür de ediyorum ve de mutluluk eşlik etsin diliyorum...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...:::bilmek Isterdim:::... ROSE 7 435 04-13-2022, Saat: 09:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Sevmeyi Özledim . . . DarkLady 3 478 04-13-2022, Saat: 08:04 AM
  Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmezler Masal_yuzLu 15 1,151 04-13-2022, Saat: 07:04 AM
  Seni sevmeyi özlüyorum history 0 419 03-28-2012, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: history
  Beklentisiz sevmeyi denediniz mi? MeLeksi 8 498 05-30-2011, Saat: 01:26 AM
Son Yorum: Classiic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:48 AM