:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..$aRK?MDaKi TiZ SeSiM..
in_love_girl
heartyd1.jpg

Her r?zgarda yaprakm? d??er a?a?lardan.. Her ya?murda ???rm? deniz k?zlar?.Ya karanl?kta.Karanl?kta ku?lar u?amazm? ? Ya karn? ac?k?rsa yavrular?n?n,yemek bulmaya gidemezmi... Ya bu ?ehir.Bu ?ehir sensiz kal?rsa ekin veremezmi.Da??l?rm? bo? sokaklara h??k?r?klar?m?n notalar?.Susarm? sabahlar? caddeler sen ge?miyorsun diye.Peki benim yaprak d?k?m?me ?ahit sokak lambalar?.Kurtulurmu sen gidince hasrete merhem arayan g?zlerimden ? Peki.. Peki ya ?ocuklar.Hep k?t? k?t?m? bakar g?ky?z?ne.Ya Hasan Amca.S?r?klemezmi k?? aylar?nda boyun iplerimi ? D??mezmi y?ld?zlar yery?z?ne,ka?ar gidermi..
Peki ya benli?im.. T?m sevin?ler terketmezmi beni.K?kten kesilmezmi dallar?m,boyun b?kmezmi.Alacakaranl?kta sarho?lu?u tutarsa yaln?zl???m?n,al?p ba??n? yollara d??mezmi.. ?akaklar?ma d??en karlar,vurmazm? y?z?me g?z?me.Anlamazm? sevilen sevenin halinden?

.....

Yine tutturdum bi isyan t?rk?s? dost anlat?yorum seni.Numaralar dolan?yor beynimde,aylar,y?llar...Sonra bi harf kalabal??? sava? a??yor en ?cra k??elerimde onu bast?ray?m derken bir di?eri.Hep sen hep sanam? bunlar ne.Haberim yok desemde inanma sen bana..Ku?lar yalanc? ?ahit...
Hep bi ka??t,bi kalem elimde.Nereye kadar be k?z?m,nereye kadar.Duyulmad?ktan sonra neye yarar..
Notalara do?ru eser so?uk r?zgarlar.Metronun cam?na yap??m?? ya?l? bi teyze.D?ner durur ba??m.Hani,sevda bunun neresinde..
Hep incitirmi a?k.. Yoksa bizmi incittik a?k?..
?ok diyorsun bunlar bana ?ok kar???r kafan.. -Bilmezki sevday? bu koca bebek nerden bilecek incinmi?,incinecek-
Gece n?betlerinde yaln?zl???m sus konu?ma yakalan?r?z.Bi ev bi arabam? dedim ben sana,yat kat m? yoksa.Bir par?a umut,bir mavi bulut ve mart?lar. R?ht?mda dolan?yor b?t?n ku?lar..
Senin geminmiydi o kalkan dur bomba var ?st?mde patlar?m.Ama dur dedim sana.. Dur ?!??
Ka? y?l ge?ti ama ad?n neydi bilmemki ben.Hasan amca bana hala k?zg?n k?zg?n bakmakta...
Daha tertemiz k?z?m ben ya adamlar oturursa seni bekledi?im banklara.Gidememki ben seni beklerken.?rker yoksa ku?lar o zaman d???r?r davay? hakim amca..

?imdi ka? adam geldi ge?ti bank?mdan hala tertemiz y?re?im.Ka? el deydi elime sana hepsinin hesab?n? veririm...
Ama seviyorum desemde inanma sen...
Bir ?ark? bu tiz seslere al??mak gerek...

ayLin..
Ara
YARGIÇ
Bugünlerde bir hüzün şarkısı varya dilimde kaynağı nereden geliyor diye düşünüyorum benimkide bu seslerden olsa gerek....

İyiki varsın...
Ara
bilgeis
güzel bi paylaşımdı sağolasın arkadaşım...
MasaL_perisi
Güzel değil...Superrrr bir makale...
Güzel yüreğin hüzünü fazla barındırmasın içinde...
Teşekürler
Ara
in_love_girl
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bug?nlerde bir h?z?n ?ark?s? varya dilimde kayna?? nereden geliyor diye d???n?yorum benimkide bu seslerden olsa gerek....

?yiki vars?n...

Kac $ark? var dilimizde ad?n? bilmedi?imiz..
Bi kac parca dolduysa kulaq?n?za ne mutlu bana..

iyiki var?z...
Ara
in_love_girl
bilgeis/ saoLasın arkada$ Wink

Masal perisi/ olmassa olmazlarımın ba$ında hüzün.. Eqer giderse eksik kalırım ben..

okuyan gözLerine saqLık cnm..
Ara
Firari Fırtına
Aylin ....

Bu yürek yüklü duyguların ve bunları dile getirişin için ...

Teşekkürler ...

Sevg ...
Masal_yuzLu
senin yaş 14 se bende AHMET NECDET SEZERİM Big Grin

aylin paylaşımların süper yüreğine sağlık.
Tabrikler valla Helal olsun
Ara
in_love_girl
sanada teşekkürler fırtınam..

Masal_yüzLü/..Güzel olan sizin yüreğiniz Smile te$ekkürler cnm...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:59 PM