:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
l?tfen biraz daha eme?e sayg?ya....
CReATuRE
arkada?lar benim sizden bir ricam var...bakt???n?z konulara k?sada olsa bir yorum yazman?z? rica ediyorum..mesela bir konunun g?r?nt?lenme say?s? 250 ve ona gelen cevap say?s? 10 bu ne garip bir ?eli?ki...konuyu begenip begenmedi?inizi yaz?nki o ki?ide ne yapt???n? bilsin emeklerinin bo?a gitmedi?ini bilsin...l?tfen biraz daha ?zen g?sterelim bu konuya...

iyi yada k?t? olumlu yada olumsuz bir ka? kelime yorum yap?n bakt???n?z konulara

eme?e sayg?....
Leader
Evet çok haklısın. Fakat sırf mesaj yazmak olsun diye de sürekli aynı mesajlar olmamalı. Baktığınınız konu ile ilgili yorumlar yaparsak o konuyu daha verimli bir hale sokmuş oluruz. Ayrıca konu yanlış yere açıldığı için taşıyorum.
MasaL_perisi
Katılıyorum arkadaşlar sizlere...Smile
Artı arkadaşlarımdan ricam olacak...
Ne olursunuz arkadaşlar arama motoru kulanın ya da arama yap galiba burda
ve açılmış konuları 10 ya da 20 kere açmayalım...
Kırılmasınız inşallah bunu istediğim için
Çok zor değil bir iki kelime tazıp bakarsınız varsa açılmış konu teşekür edersin ve siz başka daha güzel bir konu bulup açarsanız daha güzel ve eğlenceli olur
Şimdiden Teşekürler herkese...Smile
Ara
bilgeis
evet emeğe saygı Smile ama bazen yorum yapamıyorum aklım duruyor hoş görünüz lütfen......
Firari Fırtına
Bir örnek ...

Gerçek bir Otopsi başlığı 3000 defa okunmuş SmileSmile 70 civarında mesaj var SmileSmileSmile

Sevg ...
mdmeltemi
Belki çok arkadaşımızdan uzun bir zamandan beri NeT dünyasında varım. Hatta evliliğim bile net aracılığı ile oldu. Bu bir tarafa kendi web sitem oldu Müzik adına prof.ce işler yapıyorum vede bunu bazı sitede arkadaşlarla paylaşıyorum. Ne bir repution (kısaca rep) kaygım var nede bana rep verin diye yalvarışlarım olmamıştır. Benim sadece tek bir isteğim olmuştur. O da TEŞVİK.... Nasıl olur bu işte arkadaşlar belirtmiş. Demekki elimize tuşlar yapışıyor yada eriniyoruz. Özet olarak zaten biz alışmışız lüp'cülüğe teşekkür etmek nemize..
Saygılarımla...
Firari Fırtına
Güzel yazmışsın valla , ve çok haklısın ....
CariSmaBoY
Bu konuda herkesin hem fikir olması çok güzel bir olay.... İnş herkes istediğini bulup olumlu veya olumsuz yorumlarını esirgemez..
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmile
CReATuRE
evet arkadaşlar bu konu bence çok öenmli bir konu umarım herkes daha hassa olur ve herkesin emeğine saygı gösterilir...çünkü bu şekilde herkes daha istekli ve daha canla başla çalışır forum için...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zekas?na G?venenler Nerdesiniz(Hemen ??eriye L?tfen) €BeRimSin 13 767 04-10-2022, Saat: 09:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Daha iyi bir yaşam için tavsiyeler MaSaL 0 408 09-17-2010, Saat: 02:28 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hangisi daha igrenc...? duyqushh 23 1,165 12-20-2008, Saat: 12:45 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  Daha Fazla Saklayamıyorum: *Asİ-yÜrEk* 17 980 11-01-2008, Saat: 04:39 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Allah'm biraz sabır.. Ñ•qρα кJмя 0 407 01-26-2008, Saat: 02:26 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:14 AM