:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?u saatler olmasa........
bilgeis
bakmaktan usandığım şu saatler olmasa...

geçmek bilmiyor zaman, sen yoksun şimdi burda.yalnızlığım karanlık ve soğuk odalarda....yalnızlığım.... başımda esen bir rüzgar gibi, savuruyor kalbimi dağıtıyor ordan oraya.....sen yoksun burda......an dediğin nedir ki geçiyor işte....an deyip de geçme, bir an bir asır gibi...karmakarışık içim.....sana sarmaşık içim !.....ve senle senin için...yalnızlığım burada....ahhh! beni senden ayıran şu saatler olmasa.....olmasa göremediğim akıp giden şu zaman...sevdiğim ! gelecek misin ? sana kavuşmam ne zaman ?.................
Firari Fırtına
Kısa ama anlamlı , hoş ama içten , derin ama çok derinden ...

Anlayana
Anlayana
Anlayana

Sevg ...
happy yeliz
çok hoşş bende karanlıkta saatin tiktaklarına sinir olurum bana yanlızmışım hissini veriyo çok güzel paylaşım için teşekkürler SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Yeliz ...

Bu kadarda korkak olma yahuu SmileSmileSmile

Sevg ...

.
happy yeliz
ya korkaklıktan diğil sadece kötü hissediyorum kendimi SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
bilgeis
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:K?sa ama anlaml? , ho? ama i?ten , derin ama ?ok derinden ...

Anlayana
Anlayana
Anlayana

Sevg ...

evet anlayana sivrisinek saz h??? Confusedmiley9:

sa?olas?n Confusedmiley9:
bilgeis
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok ho?? bende karanl?kta saatin tiktaklar?na sinir olurum bana yanl?zm???m hissini veriyo ?ok g?zel payla??m i?in te?ekk?rler SmileSmileSmileSmileSmileSmile

sa?olas?n Confusedmiley9:
Firari Fırtına
Sizde sağolun ....
bilgeis
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizde sa?olun ....

Confusedmiley31: yorumlar?n? sunman ?ok g?zel h?? pardon sunman?z........
Firari Fırtına
Teşekkür ederim efendim .. Elbette sizi anlıyorum ...

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:36 PM