:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DosTunuz Olsun
eRCi
L?tfen tamam?n? okumadan ge?meyin reca ediyorum ssmile.gif

Hani, diyorum da, insan?n ger?ekten m?kemmel bir dostu olsa..."Onu", ?yle, i?ine sindire sindire, kocaman bir sar?lsa... Ne iyi olur de?il mi? Dostunuz! dostunuz var m?? Kad?n yada erkek...Hi? fark etmez.Ger?ek dostun cinsiyeti olmaz. Payla?t???n?z birileri var m??Var ise mesele yok. Yok ise, gidin bulun hemen!S?rlar?n?z? payla?t???n?z... ?zledi?inizi a??k y?reklilikle s?yledi?iniz. "Can?m benim!.. dedi?iniz... Telefonda bile saatlerce konu?tu?unuz, s?cac?k biri...Onu g?rmedi?inizde y?re?inizin "p?t p?t" att???n? hissetti?iniz, bir dostunuz var m??Dert orta??,sohbetlerinizi paylat???n?z, yaln?zl???n?z? anlatt???n?z, sevincinizi hissedenbiri... Yaln?z kald???n?z? d???nd???n?zde, birilerine ?fkelendi?inizde, sevdiklerinizi ?zledi?inizde, hayal kurdu?unuzda yan?n?zda o var m?? Sizi hi? yaln?z b?rakmayan biri... Cesur, sempatik, azimli, kararl?, Arayan, soran,"Seni ?zl?yorum" diyen biri. B?yle bir canl? ile her ?eyi konu?abilir, payla?abilirsiniz. Yan?ltmaz! Anlay??la kar??lar her ?eyi... Hatalar, g?nahlar, sevaplar... Her bir ?eyikonu?abilirsiniz onunla. Hi? yaln?z kalmazs?n?z nitekim... B?yle bir dost bulmak i?in
fazla bir aray?? i?inde olman?za gerek yoktur. O kendili?inden ??kagelir zaten. (Elektrik olay? ..) Bir g?n bir bakars?n?z kar??n?zda... Bir de bakm??s?n?z s?ms?cak sohbetler, derin konular, s?rlar,payla??mlar... Kimseye s?yleyemedi?inizi, en yak?n?n?za anlatamad???n?z, ge?mi?teki izleri, gelece?e dairlerinizi, sadece ona
anlat?rs?n?z. Kad?n, erkek, bir dost bulun! Ama ger?ek olsun.
Arad???nda i?inizi de?il, sizi soran... K?t? g?n?n?zde ev sahibi, iyi g?n?n?zdekirac?n?z olsun. Anlats?n, konu?sun, a??k se?ik, korkmadan ya?as?n. G?vensin!Cinsiyeti olmas?n! Bir kartal kadar hain, bir maymun kadar ?aklaban, bir ceylan kadar narin olsun. Do?rular s?ylesin. Ger?ek?i olsun. Yan?ltmas?n, kand?rmas?n!??ten, sevecen, sempatik, sevdalar, ?zlemleri anlayabilen biri olsun. Anlas?n! A?z?yla de?il, g?zleriyle ve kalpten konu?sun. Ya?as?n! Doya doya ya?as?n, doya doya ya?ats?n. Beyninden de?il, y?re?inden versin. "Olsun vars?n! Payla??r?m." desin.

Bir dostunuz olsun. Sizi ve benli?inizdekileri payla?s?n... Dost olsun! Ama...
Ger?ek bir dost...cryyy.gif
Can D?ndar
CReATuRE
ama benim öyle gerçekten öyle bir dostum var arkadaşlar oda burda içinizden birisi...morcivet adlı arkadaşınız benim gerçek hayattaki tek dostum umarım dostluğumuz böyle devam eder ölüme kadar....
bilgeis
bir dostum vard?...en az?ndan ben onu dostum olarak biliyordum...8 sene ne g?zel dostum var diye ya?ad?m Confusedmiley19: ve bir g?n bana kimsenin atamayaca?? kadar b?y?k bir kaz?k att? Confusedmiley18: yaz?k yaa !!! nas?l g?venece?im ben ?imdi dosluk kavram?na Confusedmiley25: yok arkada? insan?n alacas? i?inde derler ...do?ruymu?...kimseye haddinden fazla de?er vermeyeceksin.o kadar !!!
eRCi
Kimsenin umutlar?n? k?rmamak yok etmemek gerekir berki sahip oldu?u tek ?ey odur.....
PaPaTYa_PReNSeS
1 tanecik dostum var o da biricik aNNEMMMMMMMM
Ara
eRCi
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 tanecik dostum var o da biricik aNNEMMMMMMMM

Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
speedy_girl
PAYLAŞIMIN İÇİN YÜREKTEN TŞK EDİYORUM ARKADAŞIM AMA ; DOST DİYEBİLECEĞİM VE GÜVENLE YASLANABİLECEĞİM BİR OMUZ YOK ...... BENCE İNSANIN DOSTU DA KENDİSİ DÜŞMANI DA KENDİSİDİR.......... Smile
Ara
mill
Bilgeis ben de aynı kazığı yedim canım dediğim arkadaşımdan kazığın sonucunda 1 ) Hayatımı kaybediyodum. 2) Dayak yedim. 3) İnancımı kaybettim. 4) Özgüvenim 0 5) 6 aydan beri evden çok az sayıda dışarı çıktım ve hala aynıyım neden yaptı diye düşünüyorum. Cavabını biliyorum ama kabullenmek istemiyorum. 7) TARİH ÖĞRETMENLİĞİ OKUYORDUM VE ARTIK ÜNİVERİSTEDE DEĞİLİM. OKULU BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM VE BU DOST DEDİĞİM ADAMIN KAZIĞI YÜZÜNDEN.
Ara
ceremi
benim bir can dostum var kadim dostum 6 senedir beraberiz.gercek dostluğun arasına hiçbirsey giremiyor..
ben simdi baska bir sehirde yasıyorum mektuplar telefonlar hiç kopmadık
umarım sizinde benim gibi güveneceğiniz bir dostunuz vardır....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dostluk Günü Kutlu Olsun.. ÇiLeK 2 723 04-07-2022, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: wildfang
  Dostunuz k?t? yoldaysa ne yapars?n?z ? mill 14 1,173 04-06-2022, Saat: 01:07 PM
Son Yorum: wildfang
  acemhe Ne Olursa Olsun Hep Gül deli yürek 8 870 02-04-2010, Saat: 06:15 PM
Son Yorum: deli yürek
  okyanus yürekli dostlarınız olsun fiziko38 7 806 04-22-2008, Saat: 11:55 AM
Son Yorum: Dostcu
  tüm müslüman kardeşlerimizin bayramları mübarek olsun KADERNAZ 5 605 12-22-2007, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: gmzmasal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:16 PM