:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deivid'e yol g?z?kt?!
ѕqρα кJмя
4325_B_DeividDeSouza011.jpg

F.Bah?e’de transfer bombas? patlarsa yolcu belli Brezilyal? golc? g?nderilecek, Luciano d?necek. Kale de Serkan K?r?nt?l?, Hakan veya Volkan’la g??lendirilecek.

F.Bah?e UEFA Kupas?’nda tur atlaman?n da verdi?i moralle devre aras?nda transfer harekat?na haz?rlan?yor. Ama 6 yabanc? kontenjan?n?n da dolu olmas? nedeniyle s?k?nt? ya??yor. UEFA Kupas?’nda Alkmaar ile e?le?en F.Bah?e, devre aras?nda yapaca?? transferin Avrupa Kupalar?’nda oynayabilir olmas?na b?y?k ?nem veriyor. Bundan yola ??karsak Roberto Carlos art?k sa?lam bir alternatif de?il. F.Bah?e y?netimi rotas?n? yine G?ney Amerika’ya, Brezilya’ya ?evericek gibi. Defans?n sol kanad?n? g??lendirmek isteyen sar?-lacivertliler, Deivid’i g?zden ??kart?p sezon ba??nda yollar?n? ay?rd??? Luciano’yu yeniden tak?ma d?nd?rebilirler.
Luciano’nun hem Edu ve Lugano’ya iyi bir alternatif olaca??n? hem de sol tarafta kullan?labilece?ini d???nen y?netim, bu konuda ani hamle yapm?? olmamak i?in Brezilyal? futbolcu ile ba?lar?n? hi? koparmad?lar. Sakatl???n? atlatt?ktan sonra antrenmanlara ba?layan ve ?u anda haz?r durumda olan Luciano da T?rkiye’ye d?nmek i?in can at?yor. Fakat verilmesi gereken en ?nemli karar Deivid’in kal?p kalmayaca?? konusunda.

Z?CO BEKLEN?YOR
??nk? Deivid de Souza’n?n s?zle?mesinde a??r tazminat maddeleri var ve Deivid, Alex’in ?u anda tak?mdaki en yak?n arkada??. Alex’i tutmak isterken dengeleri bozmamak ad?na Deivid’e dokunmaktan ?ekinen y?neticileri, Alex’in verdi?i “Deivid benim Brezilya’dan tan?d???m performans?n?n ?ok d???nda” demeci rahatlatt?.

Kupa ma?lar? bittikten sonra Zico ile bir durum de?erlendirmesi yapacak olan y?netimin kesin karar?n? bu g?r??meden sonra vermesi bekleniyor.
Yerli futbolcu transferinde ise rota kale. R??t?’n?n sakatl???ndan sonra 3. kaleci aray??lar?na giren sar?-lacivertlilerin listesinde bir numara A.G?c?’n?n file bek?isi Serkan K?r?nt?l?. Di?er aday da yine Ankara’dan ama bu kez Ankaraspor’dan Hakan. Zico bu iki kaleciyi de ?ok be?enirken Serkan K?r?nt?l? daha istikrarl? g?r?nt?s?yle meslekda??ndan bir ad?m ?ne ??k?yor.
En son ihtimal ise sezon ba?? ?stanbulspor’a kiral?k olarak verilen Volkan Babacan’?n tak?ma geri d?nmesi.
Ara
ceremi
deivid in gideceğine üzüldüm takıma adapte olmuş gibiydi ama yönetim daha ii bilir kuskusuz ...............

paylasım için sağol sgpa
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alkmaar'a kadar Deivid'le Ñ•qρα кJмя 2 404 04-10-2022, Saat: 10:45 AM
Son Yorum: wildfang
  Deivid De Souza'dan beşiktaş'a sevgilerle.. Ñ•qρα кJмя 1 355 08-15-2007, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: 22*kaka
  Deivid ile zirveye: 2-3 Ñ•qρα кJмя 0 332 10-29-2006, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Tuncay: 'Deivid'den ?ok biz rahatlad?k" Ñ•qρα кJмя 0 338 09-29-2006, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:05 AM