:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...:::aldatma:::...
ciciKIS
onunla internet ortam?nda tan??m??t?k. ??in en ilgin? yan? o bir ?talyand?. Bense T?rk...
yar?m yamalak ingilizcemizle anla?maya ?al???yorduk. Art?k birbirimize o kadar ali?mi?tik ki birbirimize ne s?yledi?imizi okuduklar?m?zdan anliyorduk.
Aram?zda mesafeler yanl?zca ?lkeler aras? de?ildi. ?kimizde evliydik. Benim e?im ba?ka ?ehirde ?al???yordu. E?imi asla aldatmay? d???nmedim ?ok mutlu bir evlilik de?ildi benimkisi ama yinede d???nmedim. Her gen? k?z gibi birs?r? hayalle evlenmi?tim e?imle...
ama dedigim gibi hayallerle ya?anm?yor hayat. Maalesef her?eyi kabul etmeyi ??reniyorsun. insanlar? olduklar? gibi.. hi? beklentisi olmadan... ama yinede kendimi aldatacak bir e? ruhunda g?rm?yordum. yani hayran budalasi onla olmaz bunla olur gibi tela?lar?m yoktu. ihanet ise bana yaban geliyordu. ama yanl?zd?m..
e?imin en b?y?k ?zelli?ide ne yaz?kki benden esirgedi?i ilgisiydi. oysa ben ilgiyi ve ilgi g?stermeyi ?ok severim..ama bende ki ilgi g?stermeyide unutturdugunu itiraf etmeliyim..
i?te b?yle g?nler i?inde internetteki bir ingilizce mektup sayfas?na bir mesaj yazd?m..
yanlizligimi payla?acak arkada?lar ariyorum ama olduk?ada mutlu bir evlili?im var diye de yazmi?tim. O kadar ?ok mail aldim ki..
ama onun maili ?ok yal?n gelmi?ti. ?ok i?ten di yanlizca dost?ayd?..
kendini anlatiyordu e?ini i?ini..
bende kendimden bahsediyordum..bu ?ekilde yaz??malar?n ard?ndan
bir anda ili?kimiz farkli bir boyuta kaydi..
o kadar duygusaldi ki artik o maillerle yat?p onlarla kalkiyordum.. ayni sey onun i?inde ge?erliydi..sanki birlikte g?n?m?z? ya??yorduk.. birlikte yagmurun alt?nda y?r?yor, birlikte yemek yapiyorduk, ikimizde a?tik duygusalliga..
kendimi mutluluk denizinde hissediyordum..
sonu ne mi oldu ayrildim..
bugun ayriligimizin 2. g?n? ve o maillerini yollamaya devam ediyor..
ama ben hayirsiz e?imi aldattigim d???ncesiyle onu b?rakt?m...
Ara
speedy_girl
TŞKLER ARKADAŞIM ...... PAYLAŞIMIN İÇİN..... .Smile
Ara
ciciKIS
ben teşekkr ederim canım saol...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...:::aldatma:::... ciciKIS 2 397 04-04-2022, Saat: 11:28 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü: