:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C E V A P V E R !!!
CariSmaBoY
yüğreğine sağlık filazof Big Grin
Firari Fırtına
Benzeri yaşam gibi ..

Hep sonlara yakın bir dönemin , bir ayrılığın yada getirisi yüksek olan bir acının haykırışı olmuş . Oysa aranan özellikler seven biri için normaldir . Normal olmayan şey ise ahh o beklentiler ve beklentilerle avunmalar .

Yüreğindeki fırtınayı dindirecek bir bilek olsa bile , gönül onu yinede kabul etmiyecekdir . Bunu bildiği halde bu haykırış sadece bir acı ve hesabına düşen gözyaşlarıdır . Beklenti değildir bu tavır .

Yüreğine sağlık ,

Umarım bu tür paylaşımlarınızla forumda dahada can alıcı noktalara basar ve bir haykırışı yada sevgiyi dile getirmeyi devam edersiniz .

Sevg ...
bilgeis
sağolun arkadaşlar Smile
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...Smile
Hala sevap vermedi mi...Smile
Ara
bilgeis
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler arkadaşım...Smile
Hala sevap vermedi mi...Smile

Confusedmiley9: bu soruyu ben sormam canım

sağolasın....
serser?serhat
mrb ben serhat sen ben?m ?c?n uzun sured?r arad?g?m k?s?l?ge sah?ps?n sen?n le ?y? arkadas olab?l?r?z
Confusedmiley1:
Ara
serser?serhat
sen?nle gercekten arkadas olmakkk ?st?yorum
Ara
bilgeis
serser?serhat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mrb ben serhat sen ben?m ?c?n uzun sured?r arad?g?m k?s?l?ge sah?ps?n sen?n le ?y? arkadas olab?l?r?z
Confusedmiley1:

hepimiz arkada??z burda Smile g?zel ?eyler payla?al?m arkada??m....
MasaL_perisi
Ne soruyor ne cevap veriyor...Smile
Belki soruyor da sen duymuyorsun...Smile
Ya da duymak istemiyorsun...Smile
Ara
bilgeis
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benzeri ya?am gibi ..

Hep sonlara yak?n bir d?nemin , bir ayr?l???n yada getirisi y?ksek olan bir ac?n?n hayk?r??? olmu? . Oysa aranan ?zellikler seven biri i?in normaldir . Normal olmayan ?ey ise ahh o beklentiler ve beklentilerle avunmalar .

Y?re?indeki f?rt?nay? dindirecek bir bilek olsa bile , g?n?l onu yinede kabul etmiyecekdir . Bunu bildi?i halde bu hayk?r?? sadece bir ac? ve hesab?na d??en g?zya?lar?d?r . Beklenti de?ildir bu tav?r .

Y?re?ine sa?l?k ,

Umar?m bu t?r payla??mlar?n?zla forumda dahada can al?c? noktalara basar ve bir hayk?r??? yada sevgiyi dile getirmeyi devam edersiniz .

Sevg ...

beklentiler.....beklemekten yorulduk be arkada? art?k beklemek yok harakete ge?mek var Smile

ha?a ben can al?c? noktalara de?inecek kadar usta de?ilim sadece i?imin birikintilerini d?k?yorum buralara.......sa?olas?n..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:45 AM