:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:::...Bana Kendinden S?z Et...:::
ciciKIS
arkadaşlar 2 konu açmışım özür dilerim
SENİ VURDUM

Vurdum seni aşk sokağında
Uzanmıştın üç adım uzağımda….
Ve gazete örttüler o narin vücuduna
Üşümeyesin diye…
Kanatlandı melekler, sarıldılar boynuna
Katilini arıyordular…
Ben vurdum dedim…ben…
Alın atın beni cehenneme
Yanmaya razıyım…
Ara
deniz_mavisi
slm kız bnm ahmet yenı bır nıc actım artık bunu kullanıcam ok bırde neden bnı engelledın msnden soleyebılırsın bn sana ne yaptımkı solermısın kib gorusuz bnm msn mı bılıyorsun urfalı ahmet
Ara
deniz_mavisi
Confusedmiley24: Confusedmiley16: Confusedmiley35:
deniz_mavisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm k?z bnm ahmet yen? b?r n?c act?m art?k bunu kullan?cam ok b?rde neden bn? engelled?n msnden soleyeb?l?rs?n bn sana ne yapt?mk? solerm?s?n kib gorusuz bnm msn m? b?l?yorsun urfal? ahmet
Ara
ciciKIS
[quote=deniz_mavisi]slm kız bnm ahmet yenı bır nıc actım artık bunu kullanıcam ok bırde neden bnı engelledın msnden soleyebılırsın bn sana ne yaptımkı solermısın kib gorusuz bnm msn mı bılıyorsun urfalı ahmet[/quothay]

allah yanlışlıkla teşekkr ettim tanımıyorum seni eer tanıyosamda ve engellediysemde bişe biliorumdur arkadaşım msnini de bilmiorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ....::ÖyLe iÇiMDeSiN Ki..!::...(bana) PaPaTYa_PReNSeS 7 394 04-14-2022, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: wildfang
  ---Ne Sen Bana Mecbur Oldun--- ciciKIS 5 530 04-14-2022, Saat: 05:04 PM
  Dokunmayın! Bana blue_belial 22 1,013 04-13-2022, Saat: 09:43 PM
  Sensin! (Bana Duydugum En Guzel Sozlerı Soyleyen Kısıye, Ufak bı hedıye) blue_belial 9 672 04-13-2022, Saat: 08:52 PM
  ...Hayat Yine Bana Yalan Söyledi... *yaKaMoZ* 8 794 04-13-2022, Saat: 12:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:42 AM