:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beklenen
MasaL_perisi
b92a9ad973.gif
[videox]http://img500.imageshack.us/img500/7240/beklenen6oq.swf[/videox]
b92a9ad973.gif
Beklenen / Necip Faz?l K?sak?rek

[SIZE=6]ne hasta bekler sabah?
ne taze ?l?y? mezar
ne de ?eytan bir g?nah?
seni bekledi?im kadar
b92a9ad973.gif
ge?ti istemem gelmeni
yoklu?unda buldum seni
b?rak vehmimde g?lgeni
gelme art?k neye yarar

f1f69bedd7.gif
[/SIZE]
Ara
Firari Fırtına
f1f69bedd7.gif

Bu güzel paylaşıma teşekkürler ..

Beklenen beklendiğini bilmeli , bekleyen ise sadık kalmalı beklenene . Bir olası daha durum varki , Bekleyende beklenende sevilmeli ve sevmeli . Yürek bunu ister demeli ...

Sevg ...
MasaL_perisi
Güzel yorumun için teşekürler Fırtına...
Benim ve Masalım en sevdiğimiz şiir...
Ama itraf etmeliim ki şiir baya nazlandı uraştırdı beni konu açana kadar...Smile
Belki heycandan ...Smile
Ara
*TATLI BELA*
tşklr canım...
MasaL_perisi
Ben teşekür ediyorum arkadaşım...Smile
Ara
Firari Fırtına
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zel yorumun i?in te?ek?rler F?rt?na...
Benim ve Masal?m en sevdi?imiz ?iir...
Ama itraf etmeliim ki ?iir baya nazland? ura?t?rd? beni konu a?ana kadar...Smile
Belki heycandan ...Smile

??inde bir y?rek var ise bu ?iirde , elbette o heyecan? ya?amal?s?n?z ve o sevgiyi hakedercesine heyecanlanmal?s?n?z . Ki bu y?rek ?ift y?nl? at?yorsa birbirine kar?? , ??te budur ya?amk demeli ve kendinizi b?rakmal?s?n?z bu f?rt?naya , f?rt?nalarda sevda bir ba?ka ya?an?r biliyorsunuz , yada ya?at?l?r .

Sevg ...
eRCi
Bazen bir g?n?n i?inde nice renkler ard?r. Limon sar?s? ba?layan bir g?ne,sevdi?iniz biri bir avu? leylak rengi kat?verir, arkadan pembelerle maviler yar???r. Hayat?n?z renklenir. Bazen de canl? k?rm?z?yla ba?layan bir g?n?m?z, tats?z bir olayla grile?ir, sonra tats?zl?klar d?zelir, geri kalan dilimi u?uk mavi ya?ar?z. Her g?n?m?z?n i?ine bir pembe noktac?k koyabilmeyi, bir tutam mavi serpivermeyi, biraz filiz ye?ili katabilmeyi ba?arsak. Nedir peki hayat?m?za biraz nenk katmak? Al??kanl?klar?n i?inde kaybetti?imiz duygular?m?z?, biraz canland?rmak.

Eme?ine y?re?ine sa?l?k MasaL_perisi...
>As!_M€L€q<
tşk ederim canım bnm çok güsel olmuşş
speedy_girl
TŞKLER ARKADAŞIM......... YÜREĞİN SAĞLIK JNM ...... PERİM.........Smile
Ara
MasaL_perisi
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bazen bir g?n?n i?inde nice renkler ard?r. Limon sar?s? ba?layan bir g?ne,sevdi?iniz biri bir avu? leylak rengi kat?verir, arkadan pembelerle maviler yar???r. Hayat?n?z renklenir. Bazen de canl? k?rm?z?yla ba?layan bir g?n?m?z, tats?z bir olayla grile?ir, sonra tats?zl?klar d?zelir, geri kalan dilimi u?uk mavi ya?ar?z. Her g?n?m?z?n i?ine bir pembe noktac?k koyabilmeyi, bir tutam mavi serpivermeyi, biraz filiz ye?ili katabilmeyi ba?arsak. Nedir peki hayat?m?za biraz nenk katmak? Al??kanl?klar?n i?inde kaybetti?imiz duygular?m?z?, biraz canland?rmak.

Eme?ine y?re?ine sa?l?k MasaL_perisi...

Te?ek?rler Erci...
Senin de y?re?ine sa?l?k arkada??m...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beklenen gel(e)medi, susan konuş(a)madı. acemhe 0 210 06-28-2010, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 09:46 AM