:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Zamanda Ya?amak ?sterdiniz???
yaln?zca&sen

Hangi Zamanda Ya?amak ?sterdiniz???

K?r?p at?n ac?lar? yazan kalemi, yeni bir kalem al?n kendinize

spacer.gif?imdiyi ya?amak, ge?mi?i ya?amak gelece?i ya?amak.. Siz hangi guruba giriyorsunuz acaba? Zaman denen kitaba ya?am?n?z? sat?r sat?r soluk soluk yazarken yoruluyormusunuz.

Maziye bir bak?ver neler neler ya?ad?k diyerek, ge?mi?le ve ge?mi?leriyle ya?ayanlar dolan?p durdu?u daire i?indeki _ece?im,_aca??mla biten c?mleler kullanarak insanlar? b?kt?r?p bir?ey yapmayanlar. Ya?am?n ya?anan an oldu?unu bilip o an? doyas?ya ya?ayanlar, ge?mi?i, ?imdiyi ve gelece?i birle?tirip geni? zamanda ya?ayanlar.

Kaleminizin m?rekkebinde en ?ok mutluluk mu var ac? m?? haydi ?imdi de?i?tirin m?rekkebinizi, bo?alt?n ac?l? m?rekkebi derinliklere, mutluluk m?rekkebi doldurun kaleminize. Yada hi? kullan?lmam?? bir kalem al?n sadece g?zellikleri ya?ay?p g?zellikleri yaz?n.

Siz en iyisi geni? zamanda ya?ay?n. ?imdiyi ve ge?mi?i rafine edip gelece?e iyi bak?n. Mutlulu?u yakalay?n, g?zelliklere el kald?rmaktan vazge?meyin. Kendi hikayenizi en g?zel m?rekkeple, en g?zel kalemle yaz?n.

Dost?a kal?n.
Ara
kıvılcım
bennn yasadıgım zamandan çoookk memnunum valla hersey yerinde ve gerektigi şekilde her anlamda...ama sunuda söylemeden geçemicem Ataturkün zamanında bi saatte olup yasayıp onu görüp azda olsa onunla konusmak isterdim bu büyük bi onur olurdu benim için...guzel bi konu ellerine sağlık
Ara
ManyaX_GirL
ben de yaşadıım zamandan memnunum aslında..
ama peygamberimiz zamanında yaşamakk isterdim..
yaşamak we ölmekk...
Ara
bilgeis
zaman......zaman değişkendir işte.şu anı yaşar insan....şu an, şimdi......ben dünü ve geleceği değil şu anı yaşarım geniş zaman mı? olmaz .
ceremi
ben hiç memnun değilim zamandan peygamberimiz zamanında yasamak isterdim herseyin en güzel olduğu zaman o zamanlardı bence
Ara
blue_belial
hıc bır zamanda .
yasemin1
Allah b?yle uygun g?rd??? i?in bu zamanda yaratm?? ve ya?at?yor. allah b?yle uygun g?rd???ne g?re ben de memnunum.insan hangi zamanda ya?arsa ya?as?n insano?lu i?in hep g??l?kler ve ac?lar ve bir de mutluluklar vard?r.Confusedmiley1:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:34 AM