:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::___adak___::
>As!_M€L€q<
[media]http://www.yazgulu.com/siirler/adak.swf[/media]
ceylan gözlü1
canım güzel paylaşımların için sağol.bugün çok yoğunuz(duygusallık) galiba
Ara
>As!_M€L€q<
galİba Öleyİm Ya Kusenn Offfffffff İnsan Nedense Hep Bİ Korku Ysar Ya Sevİnce Ben O Korkuyu YaŞiyorum Nese BeĞenmene Sevİndİm Kusen Sende Saol
CariSmaBoY
Bitanem benim çook güzel bişi bu yaa...

aşkım bak içindeki korkuları anlayabiliyorum... Belki yeterince ilgi gösteremiyorum sana ama inan o kadar çok yoğunlaşıo ki ortam
gerek iş yerindeki işlerim gerekse forumdaki tartışmalar seninle ilgilenememe neden oldu ama

Unutma ben seni seviyorum ve bi yere de gitmeye niyetim yok... Bana yanlış bişi yapmadğın sürece ki öle bi ihtimal yok asla bırakmam seni...

SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM BİTANEM
>As!_M€L€q<
bende seni çoooooooooooooooooooooooooooooooookk seviyorumm bebeğimm benimde böle bi nietim yooqqqq hem seni döferimm bırakta göreyimm hehe
canım biliom ben hiç yakınmıoommm çünküü oyüreğine öle bi güvenim ve sevgim varki tahmin edemessin seni hep sevcemm hayatımmm...
CariSmaBoY
Benİmde Bİtanem... Bana Çook Uzaksin Ama Sana Sonsuz GÜvenİm Var... Bana Bu GÜvenİ VerdİĞİn İÇİn Çook TeŞekkÜr Edİrİm Bİtanem... Bekle Yanina Gelİcem AŞkimm....
>As!_M€L€q<
bekliyorum bebeğim ve bilorum çok yakında geleceksinn asıl ben sana tşk ederim bana güvendiğin için ve unutma bende sana güveniyorum ve sunuda untma bu güveni hiç bir samn bosa cıkarmicamm seni seviyorumm
CariSmaBoY
bitanemsin yaa... Çıkarmayacağını biliyorum tektanem... inş herşey yolunda gitcek....
>As!_M€L€q<
inş hayatımın anlamı inş
sende bnm 1tanmsin unutma

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:44 PM