:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ge? Kalinmi? Sevg?lere
yaln?zca&sen
A?k?n? S?yle Bana / P?nar

Hayattan hi?bir ?ekilde vazge?memek gerekti?ine inan ben,?mitlerimi yitirmeye ba?lad???m? hissetti?imde ka?mak istedim.Ve ?niversite maceram b?ylelikle start ald?. Y?llarca bekledi?im,?mr?m?n geri kalan?n? birlikte ge?irece?imi zannetti?im ilk a?k?m beni s?rt?mdan vurup ba?kas? ile ni?anland???nda,en iyi ?arenin uzakla?mak ve zaman?n bu ac?ya merhem olmas?n? beklemek oldu?una karar verdim. Ve yeniden ?nversite s?nav?na girdim. Kazand?m da,benim i?in mutluluk ve ac?yla ge?ecek yeni yepyeni bir sayfa a??ld? hayat?mda...

Benim hikayemin kahraman?yla okulun ilk g?nlerinde tan??t?m. G?zleriyle ilk kar??la?mamda hayat?m?n bundan sonraki b?l?m?n? i?gal edece?ini hissetmi?tim.Kendime defalarca tekrar tekrar "hay?r,yine mi ac? ?ekmek istiyorsun" "o sana uygun de?il"diye ak?l vermelerim bo?a gitti. Onu g?rd???m ilk anda a??k olmu?tum. Ba?kalar?n? bilmem ama benim i?in son derece anormal bir durumdu bu! ??nk? ben ?ok kolay a??k olan, ??psevdi biri de?ildim. ?lk g?r??te a?ka da inanmazd?m ama daha ilk g?nden b?t?n hayat felsefemi yerle bir etmi?ti h?nz?r.

Dillere destan bir tan??ma ?yk?m?z var zaten,anlatt???m herkez g?lme krizleri ge?iriyor."Merhaba" dedi?imiz andan itibaren sanki y?llard?r bir aradaym???z gibi hissettim. Sonraki g?nlerde akl?mdan hi? ??kmad?. Kendime engel olma ?abalar?msa sadece ?aba olarak kald?.Kendimi ondan uzak tutamad?m. Birbirimize gece ile g?nd?z kadar z?tt?k oysa. Ben sakinli?i severim,o h?zl? ve kalabal?k ortamlar?.

Benim ?ok az dostum vard?r,o ise say?s?n? bile bilemez ahbaplar?n?n,ben duygusal ili?kileri severim,o bedensel,ben ?iirlerle ?ark?larla payla??r?m yanl?zl???m?,onunsa yanl?z olacak vakti bile yoktur. O okulun en pop?ler,pe?inden en ?ok ko?ulan y?ld?z ?ocu?u, bense o y?ld?za bak?p dilekler tutan bir hayalperest...

Asl?nda ?irkin bir k?z de?ilim,ayr?ca son derece zeki ve ak?ll? oldu?umda g?rmezden gelinmemesi gereken bir ger?ek. Neyse fazla uzatmayay?m, sonunda kendimizi ad?n?n ne oldu?unu bilmedi?imiz garip bir ili?ki i?inde bulduk. Ne o bensiz,ne ben onsuz olabiliyorum. Arkada? de?iliz,sevgili de de?iliz. Oysa hayat?m?z?n t?m ne?esini,ac?s?n?,mutluluklar?n?,kayg?lar?n? payla??yoruz. Okul zaman? birbirimize ?ok fazla vakit ay?ram?yorduk,ancak okulu bitirip ?stanbul"a d?n?nce ili?kimiz daha farkl? bir anlam kazand?. Onun ailesi beni,benim ailem onu ?ok seviyor. Bense ona ilk g?nk? gibi a????m. Onunla her g?r??memizde kalbim deliler gibi ?arp?yor. D?rt senedir hi? de?i?medi. Birg?n heycandan ?l?p gidece?im diye korkuyorum.

Zaman yan?ndayken ?yle h?zl? ge?iyor ki,sinir oluyorum. Birlikte ?ok fazla vakit ge?irmemize ra?men yan?nda olmaya doyam?yorum. Gezmeye gidiyoruz,arkada?lar?m?z? ziyaret ediyoruz,sabahlara kadar ?amata g?rg?r, bazen birlikte para kazanaca??m?z promosyon i?leri yap?yoruz, her g?n g?r??emezsek mutlaka telefonda saatler harc?yoruz.

?u an akl?ma gelmeyen ?yle ?ok ?ey var ki! K?saca hayat?m?z? payla??yoruz. Ama kim sorarsa o benim sevgilim de?il,bana a??k de?il. Neden kabul etmiyor ki buz gibi a??k bana! Ben de onun i?in ??ld?r?yorum,milyonlarca kez onu sevdi?imi s?yledim ve tek istedi?im beni sevdi?ini s?ylemesi,bu kadar m? zor.

Bundan sonra zaman bize ne g?sterecek bilmiyorum. Bazen ger?ekten beni sevmedi?ini d???n?yorum. Hikayemi sizlerle payla?mak istedim,?zellikle de sevdi?i halde s?yleyemeyen arkada?lar varsa,yaz?m? okuyup bir kez daha d???ns?nler ve gidip sevdikleri k?za "Seni Seviyorum"desinler,doya doya hemde,hayat ?ok k?sa ve belkide yar?n ?ok ge? olabilir.

A?KINI S?YLEMEK ???N GE? KALMI?LARA BU G?N SEVD???N?ZE SEVD???N?Z? S?YLEY?N YARIN ?OK GE? KALMI? OLAB?L?RS?N?Z!!!!!!!!!!

Ara
Stinq
ellerine saglık arkdasım harika bir yazıydı tesekkurler
Ara
speedy_girl
SÜPERSİN ARKADAŞIM PAYLAŞIMIN VE EMEĞİN İÇİN...........TŞKLER ........Smile
Ara
yaln?zca&sen
sizde süpersiniz sağolun arkadaşlar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum