:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gene basladi
soyle
Yine forumda ayrilik basliklari acilmaya basladi eski moda yine geri geldi ya forumu birakan girmesin madem birakiyorsunuz bosyere baslik acip forumu gereksiz yere mesgul ediyorsunuz DUYGUSUZ.COM da birsuru begenmediniz sey soluyorsunuz ve baska sitede takilcaginizi soluyorsunuz unutmayinki hicbir site sizin istediginiz gibi olmaz her sitede bi uyumsuzluk vardir ama duygusuz gibisini zor bulursunuz gidince anlarsiniz ben yaklasik cesur_18 isimle 200 den farkli forum sitesine kay?tl?y?m ama hic birinde duygusuzdaki gibi admin bulamazsiniz diger sitelerde b?ole bi olayda direk uye banlanir ama burda duygusuzda kaybedilen uyeyi geri kazanmaya calisiniliyor bunu baska sitede bulamassiniz eminim ornek ben banlanip uyaridan sonra soz verdim ve uyeligimi geri aldim baska sitede eminim bole birsey mumkun degil

yinede siz bilirsiniz madem duygusuz.com u begenmiyorsunuz baska sitelerde yolunuz acik olsun
Ara
MaTRaKiNG
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yine forumda ayrilik basliklari acilmaya basladi eski moda yine geri geldi ya forumu birakan girmesin madem birakiyorsunuz bosyere baslik acip forumu gereksiz yere mesgul ediyorsunuz DUYGUSUZ.COM da birsuru begenmediniz sey soluyorsunuz ve baska sitede takilcaginizi soluyorsunuz unutmayinki hicbir site sizin istediginiz gibi olmaz her sitede bi uyumsuzluk vardir ama duygusuz gibisini zor bulursunuz gidince anlarsiniz ben yaklasik cesur_18 isimle 200 den farkli forum sitesine kay?tl?y?m ama hic birinde duygusuzdaki gibi admin bulamazsiniz diger sitelerde b?ole bi olayda direk uye banlanir ama burda duygusuzda kaybedilen uyeyi geri kazanmaya calisiniliyor bunu baska sitede bulamassiniz eminim ornek ben banlanip uyaridan sonra soz verdim ve uyeligimi geri aldim baska sitede eminim bole birsey mumkun degil

yinede siz bilirsiniz madem duygusuz.com u begenmiyorsunuz baska sitelerde yolunuz acik olsun

De?erli arkada??m burada kimseye bir laf s?ylerek ??km?yoruz Adminden ger?ekten memnundum m?kemmel bir insan bence... ama olmad?mm?da olmuyor i?te... ayr?l?rken en g?zel dileklerimizle ayr?l?yoruz... ger?ekten g?zel bir forumdu bunu kimse inkar edemez ??nk? g?zel oldu?u i?in bu kadar ?s?nd?k kaynad?k... ve g?z?m?zde hep b?yle kals?n diye ayr?l?yoruz...g?rmemek i?in baz? ?eyleri... Admini kutlar?m b?yle bir site kurdu?u i?in umar?m en g?zel ?ekilde b?y?r dile?im bu yolumuz a??k hay?rola
Ara
Firari Fırtına
Kişilerin özgür olan düşüncelerine ve yaşayış şekillerine , ayrıcada karar verme yetkilerine karışamayız dimi cesur . Ama gönül isterdiki böyle olmasın ..Olmuş elden ne gelir ...

Sevg ...
soyle
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ki?ilerin ?zg?r olan d???ncelerine ve ya?ay?? ?ekillerine , ayr?cada karar verme yetkilerine kar??amay?z dimi cesur . Ama g?n?l isterdiki b?yle olmas?n ..Olmu? elden ne gelir ...

Sevg ...

burda benim kisilere bir sozum varmi?? ben sadece su acilan gereksiz konulara degindim madem birakiyorsunuz siteyi birakin ayni bu su gunumuz mankenlerinin gundemde kalmak istemesi gibi gundemde kalmak icin cesit cesit mesaj atiliyor madem biraktin daha ne uzatiyorsun madem istemiyorsun girme sanki site parali para veriyorsunda paranin karsiligini alamiyorsun gibi davraniliyor girmeyen girmez uzatmanin ne anlami var
Ara
Firari Fırtına
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burda benim kisilere bir sozum varmi?? ben sadece su acilan gereksiz konulara degindim madem birakiyorsunuz siteyi birakin ayni bu su gunumuz mankenlerinin gundemde kalmak istemesi gibi gundemde kalmak icin cesit cesit mesaj atiliyor madem biraktin daha ne uzatiyorsun madem istemiyorsun girme sanki site parali para veriyorsunda paranin karsiligini alamiyorsun gibi davraniliyor girmeyen girmez uzatmanin ne anlami var

Bir senle ben eksikdik ..Ba?layal?mm? tart??maya , tabi konumuz mankenler olacak Smile

Ne dersin ????

Sevg ...
soyle
iyide ben sana laf atmadim attigim kisilerle senle alakasi yok sen ustune alinma alinan alinsin gercekler bu
Ara
Firari Fırtına
Yavv ben laf attın demiyomki ...Ben diyorum ki müsaitsen mankenleri tartışalım SmileSmile allah allah yahuu ...SmileSmile
Firari Fırtına
Bak erci de burda Smile

Hoş geldin erci ....
soyle
onlar bizi asar ya onlar nere biz nere
Ara
soyle
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak erci de burda Smile

Ho? geldin erci ....

kimdir o mankenmi ??? Smile)
Ara

Hızlı Menü: