:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum İçi Yapılan SuçLarın Cezası...(KuraLLara Uymayan Ceza AlacakTır)
€BeRimSin
Su?: Herhangi bi mesaj?n alt?na"koptum","g?lmekten ?ld?m","s?peeeerr!"yazmak..
Ceza:
Daha ?nce kopart?larak haz?rlanm?? bir DynamicAnkara modu kafas?"allah?m neydi g?nah?m?"?ark?s?n?n fon m?zi?i olarak kullan?lmas?yla klip olarak su?lulara izlettirilir..yetmezse;su?lunun tabanlar?na tuz s?r?lerek bi ke?iye yalatt?r?lmak suretiyle g?lmekten ?lmesi sa?lan?r...su?lu bu cezaya da direnerek hayatta kalma ba?ar?s? g?sterirse;s?perman k?yafetleri giydirilerek taksim istiklalde dola?t?r?l?p kalabal?k i?inde maymuna d?n??t?r?l?r!!!!!

Su?: Arama yapmadan daha ?nce a??lm?? bi konuyu tekrar a?mak!
Ceza: Bu su?u al??kanl?k haline getirenler,bir ay boyunca bir anaokulunda hapisle cezaland?r?l?r ve 0-6 ya? aras? ?ocuklarla sobeeee oynamas? sa?lan?r...Su?lu hala ?slah olmaz ise,bilgisayara oturtularak yetkili DynamicAnkara modlari e?li?inde g?nde 8 saat sadece google da vakit ge?irmesi sa?lan?r.!!!

Su?: Akl?na eseni iki c?mleyle yaz?p i?inde mizah k?r?nt?s? bile olmayan yaz?lar i?in komik yaz?larda konu a?mak...
Ceza: 99 999 kere kemal sunal ?n kap?c?lar kral?n? izlettirmek....

Su?: Te?ekkur konusunda m?zm?zlanmak,?ikayet etmek,sorun ??karmak.........
Ceza:
T?m ?yelerin toplam say?s? kadar k?rba?lanma cezas? vermek!!!

Su?: Futbol forumlar?nda k?f?r etmek,antilerde yaz?lmas? gerekenleri bir tak?m?n yanda?lar? i?in a??lm?? topiclerde yazmak..
Ceza:
Yanda?? oldu?u tak?m?n de?il,ezeli rakibinin ma??na g?t?rmek,?rne?in bi cimbomluyu fener ma??na g?t?rmek"fenerbah?e sen ?ok ya?a can?m feda olsun sana "diye ba??rtmak!kafi gelmezse trib?ndekilere "bu adam cimbomludur"diye ispiyon ?ekmek!!!(yada tam tersi)

Su?: S?rekli b?y?k harfle yazmak...
Ceza: Bir ay s?re verilerek bu s?re zarf?nda S?mer dilini ??renmesini istemek.??renmezse 29 kere 40 y?l bi admine k?le olma cezas? vermek!!! yada reha muhtara konuk olmak

Su?: Forumda kavga etmek
Ceza: Kafas?na rak? barda?? koyup dans ettirmek

Su?: Forumdaki t?m k?zlara sarkmak,ki?isel mesajlar atarak tacizde bulunmak....
Ceza: Bi b?y?k rak? i?irilip sarho? olmas? sa?lanan su?luya peruk tak?p,makyaj yaparak E-5 te yol ?st?ne b?rakmak!!!

Forum ??i Yap?lan Su?Lar?n Cezas?...(KuraLLara Uymayan Ceza AlacakT?r)Bilginize...

Sayg?lar...Big Grin
d€n!z kısı
Suç: Herhangi bi mesajın altına"koptum","gülmekten öldüm","süpeeeerr!"yazmak..
Ceza:
Daha önce kopartılarak hazırlanmış bir DynamicAnkara modu kafası"allahım neydi günahım?"şarkısının fon müziği olarak kullanılmasıyla klip olarak suçlulara izlettirilir..yetmezse;suçlunun tabanlarına tuz sürülerek bi keçiye yalattırılmak suretiyle gülmekten ölmesi sağlanır...suçlu bu cezaya da direnerek hayatta kalma başarısı gösterirse;süperman kıyafetleri giydirilerek taksim istiklalde dolaştırılıp kalabalık içinde maymuna dönüştürülür!!!!!

:yikildim::yikildim::yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ölürken Yapılan Espiriler tuti 8 604 04-14-2022, Saat: 01:13 PM
Son Yorum: wildfang
  forum yöneticisi nasıl deli edilir aha ipuçları :):) happy yeliz 18 748 04-13-2022, Saat: 02:41 PM
  herşey forum olsa... esrar gözlüm 2 572 04-07-2022, Saat: 09:37 PM
  Forum Mafyası eRCi 3 499 04-02-2022, Saat: 03:42 PM
  DiKKaT ((........forum hastasi......)) eRCi 6 627 04-02-2022, Saat: 12:58 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:54 AM