:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D???n?n O Bu Yaz?y? Okuyor...Ona Ne Demek ?sterdiniz?
€BeRimSin
Herkesin ??inde Bir?eyLer Vard?r S?ylemek ?stedi?i....

Bazen OLur,Yan?n?zda De?ildir; Bazen OLur Ki Art?k S?yLemek ??in ?oK Ge?tir.

D???n?n Ki O Bu Yaz?y? Okuyor,Ona Ne Demek ?sterdiniz..?Wink
Dr.Love
Beni bırakıp gitme Seni benim kadar seven 1 Allah var.Ve hayal kırıklığımdan sonra üzdüğüm Tuğba'ya özür dilemek isterdim şimdi ne telini bulabiliyorum nede emailini Sad
Ara
ceremi
Sadece Çok GeÇ Kaldin Bana Ekrem Oturup Pasa Pasa Acimi Çekerİm Ama Sanada DÖnÜp Bakmam Bİr Daha...........
Mutlu Ol ÖmÜr TÖrpÜm
Ara
baglamaci
"söz vermiştin bana
yanıbaşımda yaşlanmaya
söz vermiştik bu dünyaya
ne olursak olsaydı.."

derdim..

çünkü en yakın arkadaşım sevgilisi istemiyor diye benle görüşmüyor. tamamen irtibatı koparmış durumda. sevgilisi de beni tehdit ediyor görüşmemem için. olayın aslı çok acı ve komik.. yani trajikomik bir hikayemiz var. keşke bitmeseydi ama bu hikaye de bitti..
Ara
a?k kelebe?i
ona sensiz yaşayamam derdim sensiz nefes alamıyorum sana aşığım derdim
Ara
happy yeliz
ben seni seviyorum sen bilmiyorsun Sad
Ara
blue_belial
hadı yolunaaa eywallah
mutlu ol gulumm ısallah Big Grin
bıten gunun ardında
bı basına kalma ısallaaaah
ROSE
O BU YAZIYI OKUSA NE OLUR OKUMASA NE OLACAK...ANLATMAYA ?ALI?SAM ???MDEK?LER? ANLAYAMAZ BEN? BEN G?B?..BANA Y?RE??N? AYNA G?B? SUNSUN YETER ...G?TT?N GELSEN NE OLUR BEN?M YARAMA ?LA? B?LE OLAMAZSIN ARTIK..YIKIK DER?N ?ZLER TA?IYAN B? KALP S?YLESENE NASIL D?ZEL?R.AYAKLARIMIN ?ST?NDE DURMA ?ABAMDA SON BULMAK ?ZERE OLSA B?LE BEN YEN?LM?YCEM VE SEN ???NDEK? P??MANLIKLARLA DOLU B? HAYATINDA BENDEN UZAKTA AMA MUTSUZ OLARAK YA?AMAYA DEVAM EDECEKS?N.BUNLARI B?L?YORUM .B?Z BERABER OLAMAYIZ HEMDE H??..

?UNU UNUTMA SEN? SEVMEKTEN USANMAYAN KALB?M DE B? YER?N VAR SANA SAYGIMDAN ...OOFF NELER DEMEK GE??YOR ???MDEN NELER...!!!
Ara
ManyaX_GirL
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O BU YAZIYI OKUSA NE OLUR OKUMASA NE OLACAK...ANLATMAYA ?ALI?SAM ???MDEK?LER? ANLAYAMAZ BEN? BEN G?B?..BANA Y?RE??N? AYNA G?B? SUNSUN YETER ...G?TT?N GELSEN NE OLUR BEN?M YARAMA ?LA? B?LE OLAMAZSIN ARTIK..YIKIK DER?N ?ZLER TA?IYAN B? KALP S?YLESENE NASIL D?ZEL?R.AYAKLARIMIN ?ST?NDE DURMA ?ABAMDA SON BULMAK ?ZERE OLSA B?LE BEN YEN?LM?YCEM VE SEN ???NDEK? P??MANLIKLARLA DOLU B? HAYATINDA BENDEN UZAKTA AMA MUTSUZ OLARAK YA?AMAYA DEVAM EDECEKS?N.BUNLARI B?L?YORUM .B?Z BERABER OLAMAYIZ HEMDE H??..

?UNU UNUTMA SEN? SEVMEKTEN USANMAYAN KALB?M DE B? YER?N VAR SANA SAYGIMDAN ...OOFF NELER DEMEK GE??YOR ???MDEN NELER...!!!

aynen bak beni anlatm??? rose ayn? zamanda SmileSmileSmile
nese..
ona sadece :
"sen bu kadar korkaks?n i?te.. kar??ma ??kmaya bile cesaretin yok!!!"
derdimm...
Ara
kıvılcım
aynen bende ?yle derdim valla "korkaks?n i?te arkana bile bakmadan d?n?p ka?t?n senin y?regin i?te bu kadar k???km?? dedigin kadarda b?y?k sevmemi?sin beni sevseydin e?er bu kadar kolay g?ze alamazd?n beni kaybetmeyi hayatta sen benim her?eyimsin dedigin insan? b?rak?p gitmeyi g?ze alabilmissen e?er git gelme bidaha d?nsende ben b?rakt?g?n yerde olmucam...korkaks?n sen hayat?n boyuncada b?yle kal?caks?n y?reksiz olarak...."
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:46 PM