:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Affet Bizi A?k
Stinq
Askin tarifi mi degisti yoksa aski yasayan insanlar yani bizlermi degistik bilmiyorum ama bir gercek varki ask denilen kutsal varlik eskisi gibi degil.Nerde o eski asklar demek istiyorum ama sanirim askin guzel oldugu zamanlar tas devrinde kaldi. Ask aci halde velhasil.

Aska bir tarif yapilmasi,cok zor mutlaka,her yurekte farkli yasanir ask.Her insanin her iliskinin degisik bir tanimi vardir ask konusunda .Gunumuzde ise ask cok cabuk tarif edilir oldu.Ask hic bu kadar basitlesmemisti.Artik ask bazen cinsellik bazen telefonda saatlerce konusmak hatta telefonun basinda uyuyakalmak.Bazense sevdigini aldatmak ask oldu.

Aldatmak "in" sevmek deger vermek "out" oldu. Inler ve outlar arasinda kaldik. Affet bizi ask.

Oysa ask kutsaldi,sevdigin yaninda olmasada onun bir fotografi yeterdi,baznse hayali uyutmazdi geceleri.Onu gorecegin gunu sabirsizlikla beklemekti ask.Gozgoze geldiginde ise, kalbinin inceden sizlamasiydi ve nefes alamamak.

Aski en guzel yasayan insanlar bile degismis.Mecnun degismis ,Leyla kendini kaybetmis.Asli ile Kerem'in ne yaptigi belli degil.Ask icin dag delen Ferhat acinacak halde .Affet bizi ey ask.

Sayki sen bu sahte dunyaya hic ugrmadin.

Sayki sen hic yasamadin......
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
İnşallah afeder bizi AŞK....
Ara
İLAYDA
Bencede İnŞallah Bİzİ AŞk Affeder Çok GÜzel PaylaŞimin İÇİn SaĞol
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bizi o caddede kur?unlad?lar sevgili...! eRCi 1 252 04-02-2022, Saat: 07:26 AM
Son Yorum: wildfang
  Neydi bizi bir arada tutan? ZencefiL 2 504 10-30-2011, Saat: 09:44 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Çok sevdim seni Affet.. ZencefiL 0 452 10-27-2011, Saat: 03:44 PM
  Çok sevdim seni Affet ZencefiL 6 609 06-16-2011, Saat: 03:57 PM
  Senin icin Senden Vazgectim Affet Aşkım .( sHeqKer 4 753 05-04-2011, Saat: 08:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:35 AM