:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
megaloman&carismaboy
eRCi
a2b27ceb34.jpg
>As!_M€L€q<
ne diyeyim ki yaff yemn ediyorum gözlerim doldu çooooooooooooooooooooooookkkkkk teşekkür ederimmm arkadaşım bu güselll jestt içinn off yaaa çooook tşkkkkkkkkkk çoooooook güselll
ÐŽeşaren
cok güzelllSmile
Ara
eRCi
Ben te?ekk?r ederim yaw laf? bile olmaz daha g?zelini yapacakt?m ama zaman yoktu ancak bukadar oldu ne yapal?m sizi b?yle birlikte g?rmek beni oldu?u kadar herkesi mutlu ediyordur buna emin olun allah sizi hi? ay?rmas?n in?allahhh AM?NNNNNBig Grin
>As!_M€L€q<
çok saol arkadaşımm ii dilklerin içinde hehe
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş arkadaşımmm....
sana allh sevdiklerinle bir ömür mutlu olmak nasip eylesin
ceylan gözlü1
erci çok sağol.çokgüzel görünüyor.kusen ne kadar değerlisiniz.insanların kalbine sevginizi kazımak çokgüzel.erci gerçekten teşekkür ederim.onları düşündüğün için ve en güzeli bunu paylaştığın için
Ara
eRCi
Te?ekk?rler AM?NNN bende seviyorummmm oo benim a?k?m birtanemmmmmmm tisadyec&eRCi hehehe
>As!_M€L€q<
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ekk?rler AM?NNN bende seviyorummmm oo benim a?k?m birtanemmmmmmm tisadyec&eRCi hehehe
as?l ben te?ekk?r ederimm beaaa
T?SADYEC&ERC?
UMARIM HEP MUTLU OLRSUN SENDE ONUNLA ARKADA?IM...
eRCi
Sizden bir ?ey isteyece?im ger?i hadime de?il ama ?unu asla unutmay?n (a?k ikidir sevgi bir a?k yaland?r sevgi ger?ektir a?k sudur sevgi susuzluk bu y?zden sevgi hasrettir ?zlemektir beklemektir as?l maharet susuzken suyu i?mek de?il!!! kar??s?na ge?ip seyretmektir) ina?allah yanl?? ?eyler s?ylememi?imdir ben bunu s?rf sizden de?il herkesten beklerim.
>As!_M€L€q<
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizden bir ?ey isteyece?im ger?i hadime de?il ama ?unu asla unutmay?n (a?k ikidir sevgi bir a?k yaland?r sevgi ger?ektir a?k sudur sevgi susuzluk bu y?zden sevgi hasrettir ?zlemektir beklemektir as?l maharet susuzken suyu i?mek de?il!!! kar??s?na ge?ip seyretmektir) ina?allah yanl?? ?eyler s?ylememi?imdir ben bunu s?rf sizden de?il herkesten beklerim.
BUNU ?OK ?? B?L?OLRUMM ARAKDA?IMMMM...H?? B? SAMNDA UNUTMUYORUM SENDE UNUTMA OLAR MI?Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  >As!_M€L€q< & CaRiSmAbOy EYVALLAH 21 796 04-09-2022, Saat: 12:56 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 04:34 PM