:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H?? Dostunuza A?ik Oldunuzmu
NuRii
ewet hi? dostunuza a??k oldunuzmu kahretsinki ben oldum.O bana b?t?n herseyi anlat?rd? g?ld???nde g?zlerinin i?i g?lerdi hele o g?zelli?i yokmu.beni kahrederi kac gece a?lad?m.o bana arkadas g?z?yle bakard? bana ama bilmiyordu benim i?in ne kadar de?erli old?unu ne onla oluyor nede onsuz
Ara
kıvılcım
hay?r hi? olmad?m k?t? bi?ey olsa gerek allah g?stermesin helekii kars?l?ks?zsaa allah yard?m etsin sana ne diiimmmmSad
Ara
ManyaX_GirL
ben hiç olmadm ama..
abi dediim insanlar bana olduu..
yapacaım hiç bşi yoktu ki benmm amaa...
Ara
ceremi
EN YAKIN ARKADASIMA ASI?IM O BUNU ANLAMI? DURUMDA AMA NE ?Y? NEDE K?T? B?R?EY S?YLEM?YOR BU KONUDA ......G?NDEN G?NE UZAKLA?IYORUZ ..
NEDENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
B?YLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Ara
bilgeis
SmileSmileSmile o aşık oldu valla benim suçum yok Smile
ozgur_yasarim
Evet oldum arkada?lar ona durumu anlatt?m bana k?zaca??n? d???nd?m ama k?zmad?.... Sadece kendisinin bana kar?? bir?ey duymad???n? s?yledi...
Ama onunla ciddi bir?eyler d???nd???m? s?yledim Bana dedi?i ben b?yle hi? d???nmedim... Bizim kafa yap?lar?m?z uygun bu y?zden olaylar? zamana b?rakt?k bakal?m ne olacak ama ?uan da ben onu ?oooooooooookkkkkkkkk seviyorummmmm

SEN? SEV?YORUMMM...
bilgeis
dostum.......SmileSmileSmile dost dosttur yaaa aşık olunur mu bilmiyorum SmileSmile
baglamaci
ben geçen yıl olmuştum, o da bana aşık olmuştu ama bi türlü birlikte olamadık bir sürü engel çıktı falan filan.. biz de vazgeçmiştik. tam her şey yoluna girdi derken şimdi erkek arkadaşı görüşmemize izin vermiyor..
Ara
MeRWe
arkadaşlar benim 1 ay önce dostum öldü.şimdi konuştuklarınızı okudum ne biliyim dostlar kardeş gibilerdir aşık olmak bence ne biliyim işte olmaz yaa
Ara
STAR_GİRL
dostluk aska dönüsebilir ama ask dostluga asla Smile olmusumdur Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dostunuza buradan seslenin..... lazmurat 15 1,601 12-21-2008, Saat: 02:56 PM
Son Yorum: fbli_esra

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:23 AM