:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkes Bilsin A?k?m?........
>As!_M€L€q<
Sen bahar?n ya?murla getirdi?i ?zlemdin i?imdeki, sen ?i? tanesi kadar saf ve ne oldu?unu asla anlayamad???m yan?md?n benim ve denize d???p de ?slanmaktan korkutan bir sava?t?n y?re?imde...

?zlemini her gece koynumda hissetti?im ve hi?bir zaman seni sevmekten vazge?medi?im i?in ?zeldin. Sonra g?zlerle y?z?me bakt???nda ya da her kavga edi?imizde f?rt?nalar kopard? y?re?imde, sen hi? bilmezdin. Benim susu?um senin ka????n? desteklerdi belki de. Belki de ger?ekten s?yleyemedi?im s?zlerle doldu kalbim ve sen her seferinde g?n bat???n? an?msatt?n bana, onun kadar g?zel onun kadar huzur verici. Asl?nda hem onun kadar uzakt?n bana hem de yak?n?mda hissettim seni, uzan?p tutacak kadar yak?n?mda.

Uzaktan sevmeyi hi? sevmiyordum ama uzaktan sevmek zorunday?m. Kimse bilmemeliydi seni sevdi?imi , sonra kopup giderdin benden, arkada? bile kalmazd?n bilirdim. Bir sevdi?in vard? konu?urlarken duymu?tum. Sonrada sen anlatt?n bana sevgilini. Hi? g?rmedi?im birinden nefret ettim onu sevdi?in i?in. Ve sonra dayanamaz oldu g?nl?m bu a??rl??a. Seni g?rmekten ac?maya kanamaya ba?lad?. T?keni? ba?lad? benim i?in ?mr?m?n bahar?nda.

?ok tatl?yd?n o g?len koskoca g?zlerinle r?yalar?mda g?rd?m seni. Kumsalda dola?t???m?z?, ay ?????nda dans etti?imizi g?rd?m ve her ger?e?e d?n???mde hayaller biraz daha uzakla?maya ba?lad? benden. Art?k biliyordum seni benden ay?racak hi?bir ?ey kalmam??t?. Y?re?imden seni s?k?p atacak hi?bir g?? bulamad?m.

Bir sonbahard? hat?rl?yorum. Sararm?? yapraklar caddelerde tela?l? insanlarla doluydu ve ben ilk kez hat?rl?yordum ya?aman?n ne demek oldu?unu. Ku?lar?n ?tt???n? fark ettim ve denizin mavi oldu?unu ve d?nyan?n senin etraf?n alt?nda d?nmedi?ini. Hala seni seviyorum, hala seni g?r???mde y?re?im kanatlan?p u?acakm?? gibi hissediyorum. Ama art?k biliyorum a?k tek ki?ilikte ya?anabilir ve zaten sen bunu anlad???m g?nden beri daha yak?ns?n bana. Belki de bekledi?im buydu g?venmemdi kendime. ?imdi her ?eyi fark ederek ya??yorum ve her ?eyin tad?na var?yorum ama hala bir yerim eksik biliyorsun. Ama bende biliyorum ki hi?bir ?ey eksik kalamaz. Elman?n bile iki ayr?s? vard?r ve benim eksik taraf?m sensin.
CariSmaBoY
Benimde bi eksik yanım var aşkım... Onu sen tamamlıyorsun... Sadece sen... SEN BENİM DİĞER YARIMSIN
>As!_M€L€q<
canimsin Sen Bnm BebeĞİmm...
sende Benm DİĞer Yarimsin Hayatimin Anlami...
CariSmaBoY
Ne GÜzel Bİrbİrİmİzİ Tamamlios Dİmİ AŞkim
>As!_M€L€q<
efet AŞkim Bİrbİrİmİsİ Tamamlios
yuppİ Yuppİ
eRCi
ALLAH Mutlu etsin hep b?yle mutlu kal?n in?allah bir ?m?r boyu..................
>As!_M€L€q<
amİnnnnnnnnnnnnnn ArkadaŞim Saol
allh Senİde Mutlu Etsİnn Bİr ÖmÜr Boyuu...
eRCi
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:am?nnnnnnnnnnnnnn Arkada?im Saol
allh Sen?de Mutlu Ets?nn B?r ?m?r Boyuu...

a916ea28b0.jpg

Bu Da BeNDeN
HeDiYe
OLSuN...

te?ekk?rler......
>As!_M€L€q<
saol ArkadaŞim Çok GÜsel Yafff Duygulandim Lem Şİmdİ

ASIL BEN teŞekkÜr Ederİmm Hehee

aŞkimmmmm Senİ SevÜÜÜÜmmm
aSiK_CoCuq
aLLahim ya $unLara Baqin arkada$lAr aYip ya aiLe Var Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 604 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
Son Yorum: wildfang
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 249 04-12-2022, Saat: 08:12 AM
Son Yorum: wildfang
  bunu herkes ister Can Baba sıla 8 701 11-01-2011, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: ZencefiL
  aRTık senDe heRkes giBisin.. MeLeksi 1 377 02-01-2011, Saat: 09:19 PM
Son Yorum: history
  Varsın AkLım Sensiz Bilsin Yüreğimi.. eRCi 1 356 05-10-2010, Saat: 04:32 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:38 PM