:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kendime uyuz oluyorum
bilgeis
en g?zel ?eyleri bir anda mahvettmekte ?zerime yok.uyuz oluyorum kendime yaaa Confusedmiley13: ne kadar az d???n?yor ne kadar acale haraket ediyorum ben b?yle Confusedmiley24: ilgin? bir ki?ilik oldum bu aralar..hadi hay?rl?s?....
Firari Fırtına
Hiç sanmıyorum ama ....
bilgeis
san bence SadSadSad
Firari Fırtına
Ben hala sanmıyorum ....SadSadSad
emperor_uA
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:en g?zel ?eyleri bir anda mahvettmekte ?zerime yok.uyuz oluyorum kendime yaaa Confusedmiley13: ne kadar az d???n?yor ne kadar acale haraket ediyorum ben b?yle Confusedmiley24: ilgin? bir ki?ilik oldum bu aralar..hadi hay?rl?s?....
ne bicim bir kisiligin varmis senin,bende sana uyuz oldum simdi Big GrinBig Grin

saka saka senin piskolojin bozulmus,biraz damar takil gecer Big Grin
Ara
bilgeis
SadSadSadSad .....
Firari Fırtına
Sanmamaya devam ediyorum ...
bilgeis
SmileSmileSmile haklı çıktın ama arkadaşım yaaa mahvetmemişim ki ....Smile ohhh beeee !
Nuray86
Bunun İcİn Nefret Etme Kendİnden Nede Uyuz Ol Sende İyİ İnsansİndİr Zaten Boyle İnsanlar Saf Temİz Oldugu İcİn Bazen Acele Hareket Edİyor Bende O Grupİn İcİnde =) Sen Kendİn Ol Ama Dİkkat Et Ezdİrme Kendİnİ Hec Bİr Zamanda Ne Pİsman Ne Uyuz Ol =)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 892 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:43 PM