:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tek kelimeyle bomba soru cevaplar
scarface
Tek kelimeyle bomba...

orta iki ingilizce s?nav?. soru:what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem.

soru: selcuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selcuk

soru:ak?l ile ilgili bir hadis-i ?erif yaz?n?z. cevap:ak?ll? ol, can?m? ye...

soru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdir. mustafa pasanin en yakin arkadasidir. londros, mondros ve sivas kongrelerine katilmistir.

soru:dag basini ...... almis,gumus dere durmaz akar" yukar?daki cumledeki nokta ile gosterilen yere ne yazilmalidir? cevap:babam

konu: ayd?nlanma ?a?? soru: ?topya'n?n yazar? kimdir? beklenen cevap: thomas more cevap: fatih sultan mehmet bir di?er cevap: mona lisa

soru: maki nedir? cevap: akdenizde ya?an k?sa boylu c?cler

muhasebe s?nav?: soru: kasa say?m?nda 100bin tl eksik ??km??t?r. bunu b?y?k defterde*muhasebele? tiriniz. cevap: tekrar say?n, eksik ??kmamas? laz?m.

soru:ebu suud, yazd??? b?t?n eserleri ............ .... adl? kitab?nda toplam??t?r." cevap: the best of ebu suud. al?nan not: 90.

soru : hz. x 'in t?p bilimi hakk?nda ??kard??? kitab?n ad?n? nedir? cevap : tubitak-ul-t? bb?l-mecit. ..

ilkokul 3. s?n?f, s?n?fa m?fetti? gelmi?tir. soru: isa kimdir? cevap: ge?en sene bizim s?n?ftayd?, art?k gelmiyo.

bir t?rk dili s?nav?ndan soru ve yan?t: soru: yazara g?re toplum i?indeki davrani?larimiz nasil olmalidir? nelere dikkat edilmesini ?neriyor. cevap: yazar diyor ki nerde nasil davranaca?imizi bilmeliyiz. oturmasini kalkmasini bilmeliyiz. y?rt?k dondan cikar gibi her lafa atlamamaliyiz.

soru:?lkemizde ilk n?fus say?m? hangi y?lda yap?lm??t?r? cevap:1927 y?l?nda ikinci mahmut zaman?nda yap?lm??t?r. (oha)

soru: calculus'u kim bulmustur? cevap: adams calculus

soru: ismet inonu'nun bat? cephesine bak?s? nas?l idi, ac?klay?n?z cevap:200 metreden durbunle..

Ara
d€n!z kısı
scarface Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
muhasebe s?nav?: soru: kasa say?m?nda 100bin tl eksik ??km??t?r. bunu b?y?k defterde*muhasebele? tiriniz. cevap: tekrar say?n, eksik ??kmamas? laz?m.

:yikildim: :yikildim: :yikildim:
ciciKIS
bir türk dili sınavından soru ve yanıt: soru: yazara göre toplum içindeki davranişlarimiz nasil olmalidir? nelere dikkat edilmesini öneriyor. cevap: yazar diyor ki nerde nasil davranacağimizi bilmeliyiz. oturmasini kalkmasini bilmeliyiz. yırtık dondan cikar gibi her lafa atlamamaliyiz. euheue aslında çok doğru tşkkrlr...Big GrinBig Grin
Ara
ZeNiTH
Hehehe Koptum Yaw Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
EYVALLAH
muhasebe sınavı: soru: kasa sayımında 100bin tl eksik çıkmıştır. bunu büyük defterde*muhasebeleş tiriniz. cevap: tekrar sayın, eksik çıkmaması lazım. SÜPERRRR
Ara
YARGIÇ
Yafff koptum ya harikaydı...Big Grin
Ara
Pessimist
eline sağlık..
AG!R A?La
Süper yaBig Grin
Ara
scarface
saolun arkadaşlar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  soru-cevap şeklinde kadınlar scarface 10 774 04-02-2022, Saat: 07:06 PM
Son Yorum: wildfang
  Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! scarface 13 830 04-02-2022, Saat: 03:39 AM
Son Yorum: wildfang
  Hazir Cevaplar speedy_girl 2 1,135 05-12-2012, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: Av.bey
  ''Okuyor Musun'' Sorusuna Cevaplar :D YasSmin 3 540 06-01-2011, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Kola kapağından tekrar deneyiniz yazısına cevaplar YasSmin 6 724 06-01-2011, Saat: 03:41 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:10 PM