:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RomanTik SevgiLi
€BeRimSin
G?nlerce, gecelerce hep onu d???nm??t?m. O ise beni sadece bir i? arkada?? olarak g?r?yordu. Hatta bir seferinde, k?z arkada??yla kavga etmi? ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramam? ve ikna etmemi rica etti. G?z ya?lar?m? i?ime ak?tarak, k?za telefon a??p bar??mas? i?in ikna etmeye ?al??t?m. Sanki tanr? dualar?m? duymu?tu. K?z hi?bir ?ekilde bar??maya yana?m?yordu. Ben ?st?me d??eni fazlas?yla yapm??t?m.
Aradan birka? hafta ge?mi?ti. Haldun olanlar? unutup, eski ne?esine kavu?mu?tu. Bir ak?am saat 22:00 sular?nda cep telefonuma bir mesaj geldi. Mesaj?n sahibi Haldun’du. Mesaj ??yleydi.
-Yar?n bana son kez yard?m etmeni istiyorum. Hayat?m?n a?k?n? buldum. Ne olur benimle evlenmesi i?in onu ikna et.
Bu mesaj beni beynimden vurmu?tu. G?n ???yana kadar yana??mdan s?z?len ya?lar yast???mda ac? ve unutulmas? m?mk?n olmayan bir iz b?rakm??t?.
??e giderken ayaklar?m beni geri geri g?t?r?yor, yol bitmesin diye s?rekli dua ediyordum. Hayat?mda ilk ve son kez a??k olmu?tum ve bu a?k? ben kendi ellerimle yok edecektim. Mesaime yar?m saat ge? gittim. ??eri girer girmez Haldun, bu g?n?n hayat?ndaki en mutlu g?n oldu?unu ispatlar gibi ne?eli ve bir ?ocuk gibi heyecanl? yan?ma geldi. Ben ise yenilgiyi ?oktan kabullenmi?tim. Ama sevdi?imin mutlulu?u beni teselli ediyordu. Haldun, iyi g?nler dedikten sonra hemen konuya girdi.
-Ye?im, senin hakk?n? nas?l ?deyece?im bilmiyorum. Ama inan ?ok y?ce bir olaya vesile oluyorsun.
Elindeki telefon numaras?n? bana uzatt?. Bu numaray? aray?p, kar?? tarafa;
-Haldun seni hayat?n? payla?acak kadar ?ok seviyor. L?tfen onu k?rma ve evlilik teklifini kabul et. ?nan seni ?imdiye kadar kimseyi sevmedi?i kadar ?ok seviyor.
Dememi istedi. Masama;
-Bu eme?inin kar??l??? de?il ama,
diyerek k???k bir hediye paketi b?rakt?. Elimdeki telefon numaras?n? ?evirmeye ba?lad???mda parmaklar?mdaki titremeyi g?recek diye ?ok endi?elendim. Telefon ?almaya ba?lam??t?. Birden masamdaki kutudan love story m?zi?ini duydum. Telefon halen kula??mdayd?. Bir yandan da kutuyu a?maya ?al???yordum. Kutuyu a?t???mda bir cep telefonu g?rd?m. Telefonu ald?m ve a?t?m. Haldun bir hamle ile masamdaki i? telefonunu kula??mdan ald?. Ben ise gayri ihtiyari cep telefonunu kula??ma g?t?rm??t?m. Haldun ?imdiye kadar duymay? her ?eyden ?ok istedi?im, bir kerecik duydu?umda ?lmeyi bile kabul edece?im o c?mleleri s?ylemeye ba?lad?. Ben ise g?z ya?lar?m? tutamad?m ve boynuna sar?ld?m.
bilgeis
romantik sevgili...hayal....sağolasın....
*TATLI BELA*
süper bişe bu ya....
tşklr....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2 sevgili sHeqKer 2 666 04-25-2011, Saat: 09:30 AM
Son Yorum: YasSmin
  Ölen Sevgili acemhe 0 495 04-26-2010, Saat: 01:27 AM
Son Yorum: acemhe
  sahte sevgili... _AL0n3_ 5 798 01-04-2009, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  Geçinemeyen iki sevgili... Melek06 1 551 06-28-2007, Saat: 12:33 AM