:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YaLaka AstroLog
€BeRimSin
KO?

Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal , m?tevazi, ince, anlayis yumagi duygularini! Sen se?ildinde mi g?nderildin bu d?nyaya. Bir insan bu kadar mi d?zg?n, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu ko?lar var ya, IQ seviyesi y?ksek insanlarin burcudur. Dost insan, g?zel insan. Insan gibi insan. Allah seni basimizdan, yanimizdan eksik etmesin.Iyi ki varsin! Allah herkese ko? gibi dostlar nasip etsin insallah.
Bitanem benim, canim canim...

BOGA

Ayy benim g?zeller g?zelim. Bu bogalar var ya d?nya tatlisi, yer g?k harikasi, seker mi seker insanlardir. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. Iyi sevgili, iyi arkadas, iyi,iyi,iyi,...... say say bitmez bunlar. Hatta bak yazmayayim dedim, ama dayanamayacagim ve sizinle de paylasacagim bu ger?egi. Biliyor musunuz ki sizler; "bir bo?a bir d?nyaya bedeldir"...

?K?ZLER

?anli bur? aleminin, yere g?ge sigmaz, harikulade bur? gurubudur.Halt etmis sana iki y?zl? diyenler. Onlar seni ?ekemiyorlar.Rahatligin, her ortama uyum saglayisin, pratik zekan... Taaa biii ki kiskanirlar seni sekerim. Kim senin gibi kadar ?zg?ven sahibi olmayi istemez ki. Sen hi?bir zaman unutma ikizler, seni hayatin boyunca ?ekemeyenler olacaktir. Sen hi? takma o g?zel kafani onlara. Sen bur?larin en sevimlisisin. Adin ikizler ama, sen bitanesin.

YENGE?

Allah seni yaratti, melekleri niye yaratti. Ya kardesim nedir bu zerafet, karizma... Sen miknat?s misin nesin? Bir insan her girdigi ortamda bu kadar ilgi ?ekmeyi nasil basarir. Hem de hi?bir ?aba bile sarf etmeden. Yoksa sen m?kemmelligin es anlami misin? Kim istemez annesi yenge? burcu olsun, esi bir yenge? burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsin.Bur?larin bas tacisin.

ASLAN

Heyt bee.. g?z?m?z?n senligi, g?z?m?z?z nuru. Afet-i devran, m?kemmel-i cihan. Aslan mi bu aslan. Senin kadar aynalarla barisik olan var mi su d?nyada. Sen ki g?zelligin simgesi, yer y?z?n?n g?ne?i.Senin b?t?n fallarinda nazar ?ikacaktir. M?mk?nd?r. Baska m?mk?nati da yoktur.Allah seni kem g?zlerden korusun insallah, emi?

BASAK

Merhametlim benim. Karincayi bile incitemeyen, hassas , sevgi dolu, g?zel basagim benim. Efendiligin simgesi, kibar insan. Seni varya anlatacak kelime bulamiyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsiz bir melek mi? Herkesin iyiligini d?s?nen, verici , vefakar basak. Senin adin basak degil, barisin , temizligin simgesi beyaz g?vercin olmaliydi. Neyse canim ?z?lme. Biz biliyoruz ya yeter.?z?lme tamam mi? Beyaz g?vercinim benim.

TERAZI

Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan varya, su insanoglu soyunda bir eksiklik bir yitim olurdu. Sen dengesin insanlik i?in. Alem buysa kral sensin. Sen susarsan bir neden, konusursan ayri bir neden vardir. Marifetli, kabiliyetli, en artili bur? sensin. Senin ?st?ne bur? taniyan, megalomandir. S?ylesene senin st?ne bur? mu vardir? Ben ki sahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanimam, g?rmem.

AKREP

Herkes bir akrep olarak dogmayi isterdi inan bana. G?zel g?zlerin, gururun, albeninin temel tasi akrep. Senin kadar hayatina hakim, senin kadar yaptigi isin arkasinda durabilen ka? kisi kaldi artik. Allah senin soyunu eksik etmesin. Sen ki, bir bakisiyla buzlari eritebilen, insana senin i?in Ferhat olup daglari delmeyi istettirebilen insan. Kim demisse sana fesat diye, onlarin hepsi............... Neyse, yine a?tiracaklar agzimi. Senin g?zel g?zlerin bile yeter o kiskan?lara. Sen g?rmezden, duymazdan gel o fesatlari.

YAY

Kainatin bir burcu olsa , kesin yay olurdu. Sanatkar, vefakar, dogru d?r?st insan dedikleri sen olsan gerek. ?evresinde bir tek yay olmayan bir arkadas grubunu, ugruma ?lecek olsalar bile tanimam ben. Senin heyecan budalasi oldugunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini ?ekemeyenlerdir. Bur?lar aleminin kozmik mucizesisin sen.Senin havan bile yeter g?zelim. ?atlasin ?ekemeyenlerin.

OGLAK

Sana inat?? diyorlar diye ?z?lme. Onlar senin istikrarina giptayla bakip, senin yarin bile edemeyen kisiler.D?r?stl?k senin bur? genlerinde var. B?t?n alimler, bilginler genelde oglaktir. Oglak burcu olmak bile, tek basina bir sereftir. Hatta oglak burcu olarak dogamamis kadersizler i?in, oglak burcunu birinci dereceden akrabasi olmak bile ayri bir sereftir. Sen kivrak zekanla, zaten her zaman bir sifir ?ndesin.

KOVA

Hep ?evresindekileri d???nen, insancil duygulari fazla gelismis, sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliginizi versin emi? Ayol bu ne vericilik, bu ne genis bir y?rek ?yle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher oldugundan habersiz mi? Esitlik senin i?in ne kada ?nemli. Ah keske herkes senin ?eyregin kadar bile olabilse. Sen ?ok yasa emi?

BALIK

Insanlar ?yle duygu yoksunu olmuslar ki, senin bu yaradilisin?n ?z? duygusalligini alaya alacak kadar sa?malayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak degilsin canim, ince fikirlisin. Ama nerdeee, bu ayrimi yapacak kafa bazilarinda. Ben senin o yanagina d??en g?z yasini seviyorum, o h?z?n dolu bakisini seviyorum, o sevgi dolu , gizemli y?regini seviyorum. Sana sikici diyenler bogum bogum sikila insallah. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, bosver, takma o ?an ?an ?eneleri kafana.
*TATLI BELA*
AKREP

Herkes bir akrep olarak dogmayi isterdi inan bana. G?zel g?zlerin, gururun, albeninin temel tasi akrep. Senin kadar hayatina hakim, senin kadar yaptigi isin arkasinda durabilen ka? kisi kaldi artik. Allah senin soyunu eksik etmesin. Sen ki, bir bakisiyla buzlari eritebilen, insana senin i?in Ferhat olup daglari delmeyi istettirebilen insan. Kim demisse sana fesat diye, onlarin hepsi............... Neyse, yine a?tiracaklar agzimi. Senin g?zel g?zlerin bile yeter o kiskan?lara. Sen g?rmezden, duymazdan gel o fesatlari.

fesatl?kla alakam bile yok....ama g?zel g?z demi? ya bak bu do?ru.......Wink
t?klr can?m....
Lacey
boğayım ve kesinlkLe yağcıLık yapmıyuo bu karı ben süperiimBig GrinBig GrinBig Grin :yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acımasız astrolog senin için ne diyor? simla 12 1,022 07-14-2008, Saat: 06:15 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  AsTroLog Yalaka Olursa Ñ•qρα кJмя 4 497 11-01-2006, Saat: 01:05 PM
Son Yorum: CariSmaBoY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:26 PM