:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir erke?e g?venmem
bilgeis
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA EN ?Y?S? B?LE AYNI BE A NEYE G?RE DE?ER B???L?YORRRRRR ALDATMAZ DED?KLER?N B?LE ZAMANLA ALDATIYOR ...... AMA BENCE ALDATAN ALDANIR G?DEN KAYBEDER ARKADA?IM KALAN D??L ....... Sad

aldatan ac?t?r.......
speedy_girl
YERİ YOG BU DÜNYA DA ........ KENDİNE YAPAR JNM YAPAN BULUR AMAN HİÇ TAKMAM BİR ERKEĞE DEĞMEZ YAPARSA ÖLE Bİ ÇEKER Kİ ......Smile
Ara
bilgeis
Sad ben de çekerem ama
muto
yaf ne demek erkek aldatır acımaz. çok saçma yaf. sewmeyen bir insan sewmediği biriile beraber olursa ancak aldatır ve onu bırakmak kolay gelir!! ne yani kızlar hiç mi aldatmıo ?
Ara
gurbetci
kizlarda aldatiyo tabi arkadasim ama konuyu acan arkadasim demekkki biseyler cekmis ondan yazmis buraya ve istisnalar kaideyi bozmazda demis yani anlamiyorum niye üstüne alindi herkesSmile
Ara
..TuuCe..
bnde bi aralar takmıstım_erkeklere güveilmez die..
ama gercekten istisnalar varmıs,güwenilcek kişiler gecekten war Smile
Ara
milagros
bence g?ven meselesi her iki taraf i?inde ge?erli ....malesef ?imdi her iki tarafta aldat?yo.....bence sen sadakat duygunu hi? kaybetme onu hak edecek birini bulursun in?allah....
payla??m?n i?in te?ek?rler.....
Ara
ezoo20
Sana Katilmamak Elde De??l....sen?nle Ayni ?ek?lde D???n?yorum...
?st?nalar Ka?dey? Bozmaz Lak?n Kaydede Ayni Kalmaz.......
Ara
ManyaX_GirL
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA EN ?Y?S? B?LE AYNI BE A NEYE G?RE DE?ER B???L?YORRRRRR ALDATMAZ DED?KLER?N B?LE ZAMANLA ALDATIYOR ...... AMA BENCE ALDATAN ALDANIR G?DEN KAYBEDER ARKADA?IM KALAN D??L ....... Sad

sana ?ok ?ok kat?l?om k?ss..
aldatmas dediin de aldat?o bi g?n i?te..
ama g??l? olmak gerek..
nese art?k ben de g?wenmiom erkeklere..
kat?ld?m g?wenmeyenler kerwan?na..
ama g?wenmediklrm de yok diill...

bnu arada ?iir ?ok g?selmi?? bilgecmm..
payla??m i?in t?kkrlrr cnmm..
Ara
YARGIÇ
Ben yorum yapmazsam çatlarımBig GrinBig GrinBig Grin güvenmeyin kızlar biz erkekler aldatırızBig GrinBig GrinBig Grin ama işin tuhaf tarafı siz erkeklere güvenmeyince ileriki yaşlarda evde kaldık endişesine takılacaksınızBig GrinBig Grin kız olmak cidden zor şeymiş beaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:48 PM