:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ForuMDaKi KızLar AraSı DiYoLogLar
€BeRimSin
k?z1 : Ya foruma geldi?imden beri bana as?l?yo asl?nda pekde tipim de?il ama bilmiyorum yaa

k?z2 : Kimmi? k?z s?yle bakiim..

k?z1 : ya ****

k?z2 : Aaa k?z cok karizmatik bi avatar? var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence ka??rma k?z?m nerden bulcan b?ylesini

k?z1 : Ya ?yle ama baksana ge?en konu?tuk foruma bile abisinin hesab?yla giriyomu?? daha kendi hesab? bile yok yar?n ?b?rg?n abisi ' Kulanmay?n benim hesab?m? yak?nda oglum gelcek almanyadan o kullancak' derse napar?z biz yok uzun vadede bi?e d???nemem

k?z2 : Nolcek be k?z?m buluruz kullan?lmayan bo? bi hesap kullan?rs?n?z i?te benim arkadaslara sorar?m hem..

k?z1 : Ya fatma bu forumda nerden bulcan kullan?lmayan hesap Allah a?k?na anca admin yak?n?n olcak ki yaps?n sana bi g?zellik yoksa heryer dolu i?g?veyside gidemem biliyosun.

k?z2 : Aman k?z?m sende amma nazl?s?nn yaaa

k?z1 : Neyse sen beni bo?ver senin ki napt? kazand?m? FAYS s?nav?n??(Forum adminlik yerle?tirme s?nav?)

k?z2 : Evet kazand? sorma atama bekliyo ?imdi..

k?z1 : Neyse babam geliyo bir iki konu a??y?m da bo? bo? forumda oturdun dimi diye dellenmesin yine hadi g?r???r?ss..

k?z2 : Tmm g?r???r?ss..
blue_belial
Big GrinBig GrinDD: salasın
ozgur_yasarim
teşekkürler Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinD:Big GrinBig GrinDBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ozgur_yasarim
te?ekk?rler Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinD:Big GrinBig GrinDBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
tatlı_cadı
:kral: çok komik ya Big Grin
FAYS :: Forum adminlik yerleştirme sınavı :yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
k?z1 : Neyse sen beni bo?ver senin ki napt? kazand?m? FAYS s?nav?n??(Forum adminlik yerle?tirme s?nav?)
Confusedmiley4: Confusedmiley4: Confusedmiley4:
saol payla??m i?in....
gurbetci
Big GrinBig Grin:Big GrinBig Grin koptum yaaBig GrinBig GrinBig Grin
tesekkürlerSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  pinokyo ile diyologlar duygusuz_pamuk 3 406 04-11-2022, Saat: 03:26 PM
Son Yorum: wildfang
  iyi kızlar kötü kızlar .. p£r!k!z! 1 703 04-01-2022, Saat: 04:00 PM
Son Yorum: wildfang
  Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) SeRDİD 9 762 04-12-2010, Saat: 10:32 PM
Son Yorum: _LeGeND_
  Kızlar Laf Atarsa, Kızların Beylere Tacizi =)) ||-isyanqar-|| 0 422 02-01-2010, Saat: 06:40 PM
Son Yorum: ||-isyanqar-||
  Altın günlerinde geçen diyologlar :D:D kanatsı@z_meleq 9 543 05-22-2009, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: melankolik41

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:08 PM