:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gidiyorum...........
bilgeis
ali........lütfen....
isyanbitmez
FrtGnL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu banned i silmeni rica ediyorum ... Sadece bir g?n?lsever olarak ... Anla i?tee
FIRTINA ?OK MU G?N?L OK?AYAN B?R KEL?ME K? G?N?LSEVER OLARAK SEN YAZIYORSUN. BANNED BEN?M ???N ANLAMLI. KALACAK.......
Firari Fırtına
Bana müsade ... Hava çok sıcak ... Az dışarıya çıkıp hava alacam ...

Sevg ....
bilgeis
yazı...aşkını taşıyacak birini bulduğunu düşünüyor.ve aşkı ondaymış.........
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ali........l?tfen....
bilge........l?tfen....
bilgeis
yaz?n?n i?i varm?? okumaya gelememi? Confusedmiley4: sahibi olarak ben al?nd?m ?zerime.kusura bakmay?n Confusedmiley4:
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaz?...a?k?n? ta??yacak birini buldu?unu d???n?yor.ve a?k? ondaym??.........
a?k y?k de?ildir ki ta??nmaz. yoksa sen
a?k ki a?kt?r varsa sonunda ziyan
...............
diyenlerden misin? A?k? bu kadar uza?a atarsan ula??lmaz olur. sonu mutluluk de?ilse. iki tarafta payla??r y?re?ini g?t?r?r.

bu eski bir yaz?m...
BO?AZIMA ??K?YOR ?K? EL.YALNIZLIK ?STASYONUNDA BEKLERKEN. G?Z?ME HEP B?R ?EYLER KA?AR G?NE??N ?EK?P G?TT??? BU SAATLERDE. G?D?YORMU?, BUNU S?YLEMEYE GELM??, D?NMEYECEKM??. G?T SADECE ?K? SENEM? PAYLA?TIN BEN?MLE, GEREK YOKTU GELMENE. MUHASEBEYE G?T KESS?NLER KALB?N?N YARISINI.SENLE G?DECEK BEN?MK?N?N YARISI......
bilgeis
[quote=isyanbitmez] aşk yük değildir ki taşınmaz. yoksa sen
aşk ki aşktır varsa sonunda ziyan
...............
diyenlerden misin? Aşkı bu kadar uzağa atarsan ulaşılmaz olur. sonu mutluluk değilse. iki tarafta paylaşır yüreğini götürür.

bu eski bir yazım...
BOĞAZIMA ÇÖKÜYOR İKİ EL.YALNIZLIK İSTASYONUNDA BEKLERKEN. GÖZÜME HEP BİR ŞEYLER KAÇAR GÜNEŞİN ÇEKİP GİTTİĞİ BU SAATLERDE. GİDİYORMUŞ, BUNU SÖYLEMEYE GELMİŞ, DÖNMEYECEKMİŞ. GİT SADECE İKİ SENEMİ PAYLAŞTIN BENİMLE, GEREK YOKTU GELMENE. MUHASEBEYE GİT KESSİNLER KALBİNİN YARISINI.SENLE GİDECEK BENİMKİNİN YARISI......
[/quote

anladım................
bilgeis
:yikildim: :yikildim: :yikildim: neyse...konu kendini a?t?.yorumlar?n?z i?in sa?olun arkada?lar.hepinize tek tek te?ekk?r ediyorum.s?zlerime: ben a?k? ?l?ms?z bilenlerdenim.....diyerek son veriyorum :yikildim:
isyanbitmez
yazılarına bir daha yorum yapmayı düşünmüyorum........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Gidiyorum ..... Firari Fırtına 17 1,001 04-11-2022, Saat: 01:18 AM
Son Yorum: wildfang
  bak....gidiyorum :( bilgeis 8 748 04-05-2022, Saat: 04:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Ho??akal sevgilim ben gidiyorum... bilgeis 0 439 11-16-2006, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: bilgeis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 02:57 PM