:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternette Derbi Geyikleri
ѕqρα кJмя
Hep yen hep yen zevk vermiyor

Devaml? yenmek art?k bizi rahats?z ediyor. Sizi yenilmek etmiyor mu?

Aslan terbiyecileri i?in yine normal bir geceydi. B?y?t?lecek bir ?ey yok.

Siz G.Saray’a aslan diyorsunuz ya, biz de aslan?n kanarya kar??s?nda titremesinden zevk al?yoruz. Aslan titretiyoruz daha ne olsun.

Art?k Kad?k?y’de G.Saray ma?? izlemek istemiyorum. Hep yen, hep yen. Keyif vermiyor.

Biz sevinmiyoruz. ??nk? Cimbom’u yenmeye al???k bir b?nyemiz var.

Kedinin kuyru?una basarsan nas?l viyaklar. G.Sarayl?lar ?yle viyakl?yor. Ac? var m? ac??

Florya’da baz? G.Saray taraftarlar?n?n tura ??kt???n? g?rd?m. Me?er tek goll? fark yemelerini kutluyorlarm??.

Sonucu belli ma?lar oynanmas?n l?tfen, zevk vermiyor.

Armut dalda, G.Saray Kad?k?y’de sallan?r.

?ike komisyonu Kad?k?y’deki Fener-6saray ma?lar?na bir el ats?n. Yeter art?k.

G.Sarayl?lar?n yerinde olmay? hi? istemezdim. Yenme ?midi ile de?il, fark yemiyelim diye geliyorlar art?k Kad?k?y’e. Allah sab?r versin.

Yetkililere sesleniyorum. Kad?k?y’deki F.Bah?e-G.Saray ma?lar? oynanmadan F.Fah?e’ye ?? puan verilsin.

Kad?k?y’de bir aslan yan?yor. Herkes yakan? soruyor. Bunu bir Fenerli bir de Allah biliyor.

Bir g?n bir bakm???z, ula??m tamamen havadan yap?l?yor. Her?ey kablosuz olmu?, d???nen makinalar yap?lm??, t?m hastal?klara ?are bulunmu?, Cimbom Kad?k?y’de Fener’i yenmi?.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Laboratuvarı Geyikleri witchi 2 333 04-12-2022, Saat: 05:26 AM
Son Yorum: wildfang
  Turkcell Geyikleri :D PesmisT GirL 11 918 06-28-2009, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilgisayar Laboratuvarı Geyikleri DeRiN_SeSsİzLiK 2 488 12-15-2008, Saat: 11:58 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  !!! Minibüs Geyikleri !!! (¯`•._ αѕιρяєη 10 887 01-03-2008, Saat: 02:31 AM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  taXi GeyikLeri (; PCKoPaT 9 819 08-13-2007, Saat: 12:59 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:59 PM