:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?l Olanda Can lara ...
Firari Fırtına
Eylen Yolcum Eylen ....

Susuz kalm???m ??l yollar?nda , sensizlik daha zor su aram?yor bu y?re?im biliyormusun . eylen ya g?n?l eylen . Ayr? d??t?m sevdiklerimden , dile?im var bu y?rekden beni mahrum etme y?re?i dolu sevginden , y?re?inden .

Ge?mi?ime bak?p seni g?rmekdense gelecekde ayn? kefene girmeyi eylerim , Sana gelen bana gelsin derim . Susuzluk nedirki g?l?m , sensizlik daha beter . G?l olanda Can lara bu anlat?l?r , bu bilinir y?reklerde , bu ya?an?r .

Sevg ...

Eylen hadi eylenebilirsen be deli g?n?l ...

bilgeis
güzel....sağol.
speedy_girl
TŞKLER FIRTINA PAYLAŞIMIN İÇİN JNM Smile
Ara
Firari Fırtına
Ben teşekkür ederim sizlere ... Janımm Smile
speedy_girl
jnm FIRTINALIGIN NERDEN Dİ BİRDE YÜREK EKLEMİŞİN zuhahahah Bİ ANLAMI VAR MI ? Smile
Ara
speedy_girl
PARDON GÖNÜL MÜÇ EHEHEHHE Smile
Ara
Firari Fırtına
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:jnm FIRTINALIGIN NERDEN D? B?RDE Y?REK EKLEM???N zuhahahah B? ANLAMI VAR MI ? Smile

Bir anlam? olmayan de?erlere zaman ayr?lmaz bilirsin cnm . De?eri olan ?ok b?y?k anlamlara hitap eden bir g?n?l ?n ise tarifi olmaz diye d???n?yorum . F?rt?na zaten esendir y?reklerde , y?rek g?n?lle el ele tutu?mu? bir sevdad?r . Dahas? o sevda f?rt?nalarda ve g?n?llerdedir .

Kap?lmaya dursun g?n?ller ..

Sevg ...
speedy_girl
VAVVVVVVVVVVV DÖKTÜRMÜŞSÜN JNM TŞKLER Smile
Ara
Firari Fırtına
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:VAVVVVVVVVVVV D?KT?RM??S?N JNM T?KLER Smile

D?kt?rme de?il , sadece bir anlat?m tan?t?m istiyordun , onu yazd?m sadece jan?m Smile ...Umar?m anlam??s?nd?r ...

Sevg ...
MasaL_perisi
Gül olanda Can lara bu anlatılır , bu bilinir yüreklerde , bu yaşanır .
..................................................................................................

Gül olan da seni anladı biliyorum...Smile
Teşekürler Fırtına
Güzel yüreğine mutluluk...Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:09 AM