:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah Kahretsin Seni ...
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayd?nl??a bir ad?m bile yakla?maya korkan sen !!! Bu hatattan ne ayd?nl?k bekleyebilirsinki .? B?yle olmamal? d???nceler . Ge? kalmalarda sevgiler hep ihanete u?ram??d?r oysa hak edilen bu sevgi ?imdilerde nerdedir bilinmez ..Dahas? ya?anmaz , ya?amanada m?sade etmez ..

Ayd?nl??a gel , davet ediyorum SEN? ....

Sevg ...

ayd?nl??a girdi?imi d???n?rken bir anda tekrar karanl??a d???yorum....?imdi bu karanl??? ya?amak laz?m san?r?m.?u anda d???nd???m tek ?ey bir ?ekilde i?imi d?kmek...i?imi d?kt???m zaman rahatlar?m belki.ancak o zaman tain edebilirim gidece?im y?n?n rengini.?imdi ben tain edemem ak?yor i?te...ak???nda her?ey...ben sadece bak?yorum:'( bakmakla yetiniyorum...
Firari Fırtına
Bu bakmalar ve belli belirsiz beklemelr sana çok zarar verecekdir ..Bunuda biliyormusun .. Oysa komple değiştirebilirsin hayatını .. Pozitif olman lazım ...

Sevg ...
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu bakmalar ve belli belirsiz beklemelr sana ?ok zarar verecekdir ..Bunuda biliyormusun .. Oysa komple de?i?tirebilirsin hayat?n? .. Pozitif olman laz?m ...

Sevg ...

bug?n ?ok pozitiftim zaten...hayal k?r?kl?klar? bir ?eye benzemiyor...cam k?r?l?r yerini dolduracak ba?ka bir cam mutlaka vard?r...ama g?n?l k?r?l?r....yerine ba?ka g?n?l koyabilir miyiz k?r?lan g?nl?m?z?n....k?r?lan hayallerimiz nas?l d?zelir.ben istiyorum.diyorum mutlu olay?m biraz olsun g?leyim bug?n.olmuyor.izin alam?yorum hayat?mdan............
Firari Fırtına
İzin alma hayatından bence ... Dobra dobra kabullen ve yaşa ... Hayata bakarsan , hayat hiç birşeye müsade vermez ..

Sevg ...
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?zin alma hayat?ndan bence ... Dobra dobra kabullen ve ya?a ... Hayata bakarsan , hayat hi? bir?eye m?sade vermez ..

Sevg ...

hakl?s?n belki.??nk? kendi pencerenden bak?yorsun hayata...benim penceremi g?rsen ?imdi d???ncelerin benimkilerden farkl? olmayabilirdi...

ama t?k.ediyorum sana biraz olsun moral vermeye ?al??t???n i?in...sa?olas?n f?rt?na g?n?l...sen bana bakma bo?ver...i?ini karartmak gibi bir amac?m yok ki...sordun s?yledim.o kadar...senin i?in ayd?nl?k olsun hep...belki senden ayd?nlan?r?z Smile
Firari Fırtına
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakl?s?n belki.??nk? kendi pencerenden bak?yorsun hayata...benim penceremi g?rsen ?imdi d???ncelerin benimkilerden farkl? olmayabilirdi...

ama t?k.ediyorum sana biraz olsun moral vermeye ?al??t???n i?in...sa?olas?n f?rt?na g?n?l...sen bana bakma bo?ver...i?ini karartmak gibi bir amac?m yok ki...sordun s?yledim.o kadar...senin i?in ayd?nl?k olsun hep...belki senden ayd?nlan?r?z Smile

Bilge ...

G?n?l isterki hi? bir sorun yada bir ac? olmas?n y?reklerde , bu ?zellikle sana olan de?erimden kaynaklanmaktad?r . Bir dostsun sen benli?imde , en az?ndan ben ?yle g?rmeye ba?lad?m . Bu nedem biliyormusun ? ?yi g?nde dost hep vard?r , iyi g?nde olan ? ben istemiyorum art?k hayat?mda . D???n ve anla beni ...

Sonras?nda senin de rahat olman? istiyorum , ne olursa olsun bu hayat b?yler bunu kabullenmeli ve g?zelliklere do?ru emek harcanmal? , sen bunu hakediyorsun . Hak etti?ini alacak g?? de var sende ..

O zaman durma ve hakk?n? al hayattan ... ( Senin pencerenden g?rebiliyorum ) .. Yorma o g?zel y?re?ini ve kendine gel art?k diyorum ...

Sevg ...
bilgeis
F?rT?na G?n?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bilge ...

G?n?l isterki hi? bir sorun yada bir ac? olmas?n y?reklerde , bu ?zellikle sana olan de?erimden kaynaklanmaktad?r . Bir dostsun sen benli?imde , en az?ndan ben ?yle g?rmeye ba?lad?m . Bu nedem biliyormusun ? ?yi g?nde dost hep vard?r , iyi g?nde olan ? ben istemiyorum art?k hayat?mda . D???n ve anla beni ...

Sonras?nda senin de rahat olman? istiyorum , ne olursa olsun bu hayat b?yler bunu kabullenmeli ve g?zelliklere do?ru emek harcanmal? , sen bunu hakediyorsun . Hak etti?ini alacak g?? de var sende ..

O zaman durma ve hakk?n? al hayattan ... ( Senin pencerenden g?rebiliyorum ) .. Yorma o g?zel y?re?ini ve kendine gel art?k diyorum ...

Sevg ...

?ok sa?ol can?m yaa hakl?s?n i?te.ne diyim.evet insana ?nce dost laz?m...

susmam anlams?z...konu?aca??m ?????mla........
Firari Fırtına
Ha şöyle yaaaa SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Aferin sana deli kız ....
Firari Fırtına
İlk yapacağın şey nedir biliyormusun ___???

Adını sen koy , yazdığın yere büyük harflerle BİLGE yazmandır ...

Hadi bakalım ....SmileSmileSmileSmileSmile
bilgeis
SmileSmileSmileSmileSmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 673 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,597 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 4,009 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 2,021 04-11-2022, Saat: 04:05 AM
  Seni Düşünürüm ... Firari Fırtına 5 748 04-08-2022, Saat: 12:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 01:40 AM