:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah Kahretsin Seni ...
GENCO
yooo sen kazanıyosun bıyerdee buununda farkındaa degılsın sadece her bitiş yni bir başlangıçtır unutma boşu boşuna kendınıı kasma bi anlamı yok benden beter olursunn ama beni bılmıyosunkıı neyse kendıı fazla yıpratma hiç bir sey için degmezz buu en sevdıgın taptıgın ınsan olsa bilee
Firari Fırtına
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:JNM J?M HAYAT SEN?N ?STED???N G?B? OLMAS SEN ONA AYAK UYDURMALISIN . NASIL BAKARSAN ?LE G?R?RS?N . HEP MUTLULUK ?NSANI SIKMAZ MI B?RAZ M?CADELE B?RAZ KAYIPLAR OLMALI K? B?ZLER?N DE ROL? OLSUN ... Smile BARI?IK OL HAYATLA.Smile

Bunlar? bende biliyorum , bug?n nedense o tarzday?m . Bu kal?c? de?ildir ama sinir oluyorum bu d?zene . Yanl?? i?te ...

Sevg ...
Firari Fırtına
GENCO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yooo sen kazan?yosun b?yerdee buununda fark?ndaa deg?ls?n sadece her biti? yni bir ba?lang??t?r unutma bo?u bo?una kend?n?? kasma bi anlam? yok benden beter olursunn ama beni b?lm?yosunk?? neyse kend?? fazla y?pratma hi? bir sey i?in degmezz buu en sevd?g?n tapt?g?n ?nsan olsa bilee

Offf offf hakl?s?n ne diyeyim ..?n?allah sizde mutlu olursunuz . Evet tan?m?yorum sizi ama yinede ko?nuya olan ilginiz ve alakna?z ve ayr?ca fikirleriniz i?in te?ekk?r ederim ...Eksik olmay?n ..

Sevg ...
GENCO
rc edeım önemlı degill hayallere sıgmayan bıı hayat yasadım ve şimdide ondan buyukk acılar ıcındeyımmyenı yenı toparlanmaya baslıyom biz ne tufanlar yasadık ne fırtınlarla kapıstık öle bucur sancılar gözumuzu korkutmasın hemen unutmakı yaşamak direnmektirr
Firari Fırtına
GENCO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rc ede?m ?neml? degill hayallere s?gmayan b?? hayat yasad?m ve ?imdide ondan buyukk ac?lar ?c?ndey?mmyen? yen? toparlanmaya basl?yom biz ne tufanlar yasad?k ne f?rt?nlarla kap?st?k ?le bucur sanc?lar g?zumuzu korkutmas?n hemen unutmak? ya?amak direnmektirr

Helal beeee

Hayy Allah raz? olsun senden ....

Sevg ...
Firari Fırtına
Yinede Allah kahretmesin onu ...Smile
Son Noktam
Hayatın çok büyük bir bölümüdür sevda engellersen hayat gider ellerinden... Enqellemezsen .....
Ara
Firari Fırtına
Devamı nedir gökhan kardeş ..Devamını getir ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Aslında anlamış gibiyim ...Yinede teşekkürler ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Yok yok kahrolsun .....karışmayın ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 654 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,567 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,907 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 1,981 04-11-2022, Saat: 04:05 AM
  Seni Düşünürüm ... Firari Fırtına 5 736 04-08-2022, Saat: 12:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:08 AM