:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahreden Ayrilik...
senem albayrak
Kahreden Ayr?l?k…
Uzun bir zaman oldu ayr?lal? ve sen gittikten sonra derin izler b?rakt?n hayat?ma, an?lar?ma..
Uzun s?ren yorgun bir ili?kiydi bizimkisi ard?ndan da??n?k bir hayat ge?mi? bir zaman ve hayat yorgunlu?u kald? ?zerimde. ?imdi soruyorum ben kendime sab?r ve zamand?r ?u an ihtiyac?m olan hani herkesin tavsiye etti?i zaman! Asl?nda bu en b?y?k yalan…. O zaman ki, beni ?o?u zaman kanat?r eksiltir.. ve g?n gelir bir g?n ba?ka bir mevsim, ba?ka bir takvim ba?ka bir ili?kide o eski a?r? ans?z?n geri teper ?zerime.. ne yapar?m ben o zaman i?te..

Belki muhtac?md?r sana tekrar ayn? duygular? ya?amaya yapam?yorum sevgilim ben ba?kas?yla seninle ilgili bir yaram vard? ac? ac? kananyan birde saf sevgim. ?imdi g?zel a?k s?zleri kald? dilimde, kalbimde, duda??mda bunlar? senden ba?ka kimseye s?yleyemiyorum. Olmad? sevgilim d?n art?k dayanam?yorum sende beni ?eken o kadar ?ok ?ey vard? ki sen ayr? bir mevsim ayr? bir tatt?n benim d?nyamda…

Peki ya ?imdi; sen gittin ben bittim t?kand? kelimeler s?zc?kler bo?az?ma her ?ey de?i?ti b?t?n hayat?m.. ama;ben yapam?yorum, yazam?yorum, g?remiyorum, duyam?yorum ve dayanam?yorum dedim ya bir tanem ben senden sonra kendimi bile art?k sevemiyorum…

SENEM ALBAYRAK

Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Duygularını bizimle paylaştığın için yüreğine güzellik ve mutluluk diliyorum arkadaşım...
Ara
*TATLI BELA*
tşklr canım....
senem albayrak
?ok t?kler arkada?lar sizlerde sa?olun..........
Ara
senem albayrak
Confusedmiley27: iki hafta ?nce sapancaya gittim hafta sonu 2 g?nl???ne; gitti?im ?ok g?zel bir cafe vard? belki inan?lm?ycak gibi ama cafenin masalar? camd? alt?na benim bu g?zel yaz?m?n koymu?lar ve etraf?nda ?ok g?zel yorumlar var ...ad?m? yazm??lar alt?na ?ok ho?uma gitti Confusedmiley27: ?ok mutlu oldum bilemessizniz ve sizinle payla?mak istedim Confusedmiley17: ya ben b??le g?zel yorumlardan ve e-maillerden sonra nas?l yazar olmamm..Confusedmiley2: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
Ara
h?z?n_yapraklar?
sevgili senem albayrak b?t?n yaz?lar?n oldu?u gibi bu da harika bir yaz? ?ok g?zel yaz?lar?n var..zaten googleden s?rekli yaz?lar?n? ve ad?n? tar?yorum bence sen kitap ??karmakta ?ok ge? bile kalm??s?nConfusedmiley34: inan ben sana sponsor olurum bu yetene?ine herkesle payla? ba?ar?lar diliyorum l?tfen yazmaya devam et ben senin fanati?in olarak hep takip edece?im...
Ara
senem albayrak
Confusedmiley27:ya sen can?m benim galiba yeni ?yesin ?ncelikle ?ok?ok ho? geldin sitemize bunlar ne g?zel iltifatlar b??le ??mar?cam yoksa i?te her zaman dedi?im gibi ben ?ok g?zel meailler al?yorum her zaman art?k kimse tutamaz beni en k?sa zamda kitap ? ??kar?yorum zaten e?im de yay?n evinde ?al???yor art?k su gibi sat?l?r...Confusedmiley2: ?ok?ok mutlu olduuuummmmmmmmmConfusedmiley20: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
Ara
lovelygirl
yaz?n ?ok g?zel senem.in?allah istedi?in ba?ar?y? elde edersin.te?ekk?rler can?m...
Ara
senem albayrak
canım benim sizler böğle beni beğenir ve desteklerseniz inanın ki kim olursa olsun başarıya gider. yorumun ve desteğin için tşkler.......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,668 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Ayrilik!!!! by_babaiban 0 559 06-07-2008, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: by_babaiban
  Kahreden Ayrilik... senem albayrak 10 1,532 05-20-2007, Saat: 02:43 PM
Son Yorum: senem albayrak
  kahreden ayrılık mehmetkılıc 0 866 03-16-2007, Saat: 06:47 PM
Son Yorum: mehmetkılıc
  ayrılık mehmetkılıc 0 476 03-16-2007, Saat: 06:34 PM