:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?lad???n Yerde Olaca??m Ben
ZeNiTH
A?lad???n yerde olaca??m ben. Ba??n? g??s?me yaslaman i?in. "A?lama" demeyece?im sana, susturmayaca??m. Akacak g?zya?lar?n i?indeki ac?yla birlikte. Ge?mi?te seni yaralayan ne varsa hepsi bir bir ??kacak y?re?inden. G?zya?lar?n temizleyecek yar?m a?klardan kalan tortular?. Y?re?indeki yaralar? iyile?tirecek. H??k?ra h??k?ra a?larken sadece dokunaca??m sana, sa?lar?n? ok?ay?p daha da fazla a?laman? sa?layaca??m. Bir daha a?lamaman i?in...
G?ld???n yerde olaca??m ben. G?l?msemeyle birlikte y?z?ne yay?lan ayd?nl??a tan?k olmak i?in. Seninle birlikte g?lmek i?in. Kahkahalar?n?n odan?n duvarlar?n? ??nlatt??? anda "Yetmez" diyece?im sana, "Daha fazla g?l, daha fazla ??nlat duvarlar?..." G?l???n?n i?imde yaratt??? co?kuyu duyumsamak istiyorum. Seni nas?l g?zelle?tirdi?ini g?rmek istiyorum.
?zledi?in yerde olaca??m ben. ?zlemini dindirmek i?in. Bana dolu dolu sar?lman i?in. ?ZL?YORSAN A?IKSINDIR, bu ne g?zel bir ger?ek. Ben yan?mdayken bile ?zl?yorum seni. "Olur mu ?yle ?ey?" deme, oluyor i?te. A?k? bu kadar derin hissederken ?zlememek m?mk?n de?il. Doyam?yorum sana anl?yor musun ? Benim ?zledi?im kadar sende beni ?zle istiyorum.
Her neredeysen orada olaca??m ben. Sensiz olmak istemiyorum ??nk?. Bir tek g?n?m? bile sensiz ge?irmek istemiyorum. Hep benimle olmal?s?n, ne ya?ayacaksan hep benimle ya?amal?s?n. Biz bu yola birlikte ??kt?ysak e?er, sonuna kadarda birlikte y?r?meliyiz. El ele ve y?rek y?re?e... Bizi birbirimize ba?layan ?ey a?k. A?k? her?eyiyle ya?amal?y?z.
?imdi diyorum ki sana, bir hayat? payla?mak, bir a?ka ortak olmak istiyorsan ?a??r beni yan?na. Hi? ?ekinme ?a??r. Kayg?lar?ndan s?yr?l, a?k?n klasik oyunlar?ndan vazge?. Bize g?re de?il bunlar. Utanma duygular?ndan, isteklerinden. Deki; "A????m..." Deki; "?stiyorum..." Seninim ben, sonsuza kadar senin
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Çokkk güzel bir yazı.
Gece gece yüreğine sağlık...Smile
Ara
ZeNiTH
Sağol Arkadaşım Gece Gece Duygularım Ön Planda Smile
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Green"] inanki s?perrrrrrrrrrrrrrrrr
y?re?ine sa?l?k arkada??m Wink
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Birgün Bir Yerde... CReATuRE 2 501 04-06-2022, Saat: 02:46 AM
Son Yorum: wildfang
  Gözlerim Her Yerde Seni Arıyor €BeRimSin 2 666 04-04-2008, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: €BeRimSin
  Ki yanlış yerde ! EndLess 1 451 07-23-2007, Saat: 10:00 PM
Son Yorum: ÖLÜM MELEÄžİ
  Sevginin Bittiği Yerde Sarıl Bana.. EndLess 0 367 06-17-2007, Saat: 09:34 AM
Son Yorum: EndLess
  senin olduğun her yerde bende varım mehmetkılıc 1 481 06-01-2007, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:12 AM